Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Kostičky

Odesílatel:  pepe

Datum:  24.04.2007 21:49

Tak nám po dnešní krásné dešťové přeháňce začaly nějak vyskakovat kostičky z naší tolik diskutované Široké ullice.
A budou muset chlapci znovu zasypat spáry, písek jaksi odputoval kamsi pryč.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kostičky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  mischa

Datum:  30.04.2007 16:03

A co se asi bude dít, až přijde opravdový slejvák?? To místo Široké ulice budeme mít vodopád a dole u muzea jezero HAHAHA! )?
No a zima se sněhem bude taky zajímavá - jsem zvědavá, jak přes ty schody jezdí silničáři a vyhrnují sníh..

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kostičky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  30.04.2007 19:02

...u muzea jezero s nepropustnou kostičkovou hrází mezi bankou a čajovnou....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kostičky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  25.04.2007 14:03

Píseček je v ulici ČS. Partyzánů a kostičky už zase chlapci vracejí na svá místečka.
Pokud se podobné opravy budou opakovat po každé přeháňce, budeme mít naší nejdražší ulici neustále jako novou - jak geniální! Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kostičky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  25.04.2007 14:44

Tak nevím. Ráno jsem šel Širokou ulicí nahoru a žádný vyskákaný kostičky jsem neviděl, o písku jakby smet:) Ta trocha písku je na každé asfaltce ve městě po středním dešti. Asi to opravili už v noci, ale spíš mne napadá, že pro ANO je jakýkoliv problém se Širokou jen zbožné přání.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kostičky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  26.04.2007 08:07

taktéž bych doporučoval návštěvu na očním, pokud se tam dohmatáte ....
Opravovat začali kolem 9 hodiny ráno, když už v 8 hodin tam u toho stáli policisté. A kolem 16 hodiny tam stálo auto z VaKu a čistili kanály-pravděpodobně ucpané pískem. Toť postřehy z mých tří průjezdů Širokou ulicí.

A poškození bylo nejpatrnější u vyústění ulice Lázeňská (doufám, že se tak jmenuje), tam to zvlnění a chybějící kostky byly na Babetě trochu nepříjemné.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kostičky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  25.04.2007 14:51

Drahý filku. Zaprvé já nejsem ten, kdo sem psal první příspěvek o vyskákaných kostkách.
Za druhé v Široké teď klečí pánové z firmy Grano a opravují dláždění. Může dosvědčit každý, kdo tam dnes projížděl.
Jestliže sis ničeho nevšiml, snad by mohl pomoci oftalmolog. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.