Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Dr. Blažek

Odesílatel:  Lukáš Němec

Datum:  03.04.2007 23:17

Chci upozornit na příhodu, která se mi stala nedávno na parkovišti před obchodem Plus vedle nemocnice.

Čekám před obchodem venku s děckama než manželka nakoupí, když se u mě náhle objeví cca 180cm vysoký muž, sportovní postavy, v kostkované košili a kšiltovkou na hlavě. Slušně se představí jako dr. Blažek, pediatr z Tábora, s tím, že mu došel benzín v autě a zda nemám rezervní kanystr. Celkem standardní věc, stala se snad již každému.
Vypadá celkem slušně a já přemýšlím, jak pomoci člověku v nouzi. Kanystr s benzínem pochopitelně nemám, ale pan doktor má hned v rukávu návrh na řešení jeho problematické situace - že bych mu jako půjčil pár stovek, on se prokáže občankou a že peníze pošle zpátky poštou a ještě klidně přidá 200,-Kč navrch.
To už se mi moc nezdá a tak získávám čas na rozmyšlenou - peníze má žena, teď nakupuje - počkejte až se vrátí.
Moc spokojen není, mává rukou a bručí něco ve smyslu, že mu stejně nic nedá (asi zná ženský) a jde zatím otravovat někoho jiného.

Příběh má krásné zakončení - manželka dorazí, vysvětlím ji v rychlosti situaci a chlapík než se stačí pořadně nadechnout, tak je zasypán "sprchou různých vět" - už ho potkala před cca 14 dny někde u Modré hvězdy se stejným příběhem To je sranda :-D

Nijak to nekomentoval a v tichosti utekl z parkoviště.


Možná není pro některé z vás tohle žádná převratná informace - když jsem příběh vyprávěl známým, tak všichni "dr. Blažka" již někde potkali Ok?
takže spíše výstraha pro lidi dobrého srdce jako mám já Ok?

L.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dr. Blažek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lukáš Němec

Datum:  25.11.2007 20:31

Tak už ho mají:

iDnes
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=274&r=mfpardubice&c=864659

SOBOTA 24. LISTOPADU 2007 - Policie našla podvodníka, který okradl stovky lidí

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dr. Blažek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lajos

Datum:  04.04.2007 22:50

Zhruba před třemi měsíci mě tato osoba oslovila na parkovišti před Borznou, známí mu odvezli ve služebním autě doklady a peníze, v autě mu došel benzin, potřeboval na kanystr, aby se mohl s druhým služebním autem dostat do Tábora. Ve svém příběhu měl několik logických rozporů. Zřejmě je to pro něj dobrá živnost.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dr. Blažek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  04.04.2007 22:05

Pana Blažka jsem potkal v pátek asi ve 13 hod na nádraží, kanystr jsem neměl, začal jsem mu tedy vysvětlovat cestu k benzince a že jedu okolo, že ho tam můžu hodit, načež přišel s tím, že má posledních 50kč a to mu na benzín do Tábora nestačí a pak, že mi ukáže občanku, chvíli jsem váhal, ale nakonec jsem mu řekl, že prachy nemám, že musím někde vybrat a on, že pojede se mnou k bankomatu, nakonec v klidu odešel.
Inu každý se nějak živíme To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dr. Blažek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Liesta

Datum:  04.04.2007 17:25

Jen bych chtěla napsat,že jedna má známá tohoto pána zažila asi před půl rokem na parkovišti u Borzny.
Naštěstí mu nedala ani korunu.
Pamatuji si to proto,že jsme si říkali,že je to podvodník,protože doktor by určitě nebyl takový chudák.
Ale určitě mu občas někdo naletí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dr. Blažek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jezevec

Datum:  04.04.2007 10:45

Tak tenhle chlap se svým dojemným příběhem (s mírnými obměnami) prudí v Chrudimi už minimálně 2 roky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dr. Blažek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Naděžda Gutzerová

Datum:  04.04.2007 20:14

Toho pána jsem potkala 3x jak v Chrudimi, tak v Pardubicích. Zavolala jsem i na polici, ale řekli mi, že pokud nejsem poškozená (nenaletěla jsem mu) tak s tím nic nemůžou dělat....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dr. Blažek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  McGyver

Datum:  04.04.2007 20:57

Pro všechny poškozené: pan Dr. Blažek je Milan Lupoměský ze Zaječic. Za své jednání by potřeboval minimálně rozbít hubu.
McG.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dr. Blažek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  danad

Datum:  04.04.2007 22:01

Tento člověk se pohybuje zhruba tři roky mezi Chrudimí a Pardubicemi a zřejmě mu tento styl obživy stále vychází. Myslím, že neznám člověka, který by se s ním nesetkal. Nechápu.Poslední dobou je však při odmítnutí agresívní.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dr. Blažek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  juhele

Datum:  05.04.2007 09:11

tenhle pan Blažek má Vysokou školu s titulem Ing., nechápu tedy proč pracoval ve Foxconnu na lince a v cukrovaru, ale podstatnější je, že prachy neshání pouze na obživu, ale především je dost nemocný gambler,takže mu nějakou tou korunou můžeme přispět maximálně tak na automaty, toho člověka nebudu litovat,ale každý má hold nějaký problém a už jenom na něm závisí jak ho chce řešit. Pořád lepší zkoušet žebrat timhle stylem než jak se to dělá v Praze na hlaváku:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dr. Blažek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  juhele

Datum:  05.04.2007 09:16

jo a proč zrovna jméno Blažek, protože již několik let se léčí u MUDr. Blažkové na psychiatrii se schizofrenií..

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dr. Blažek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  05.04.2007 19:42

Můžeme se tomu sice zasmát a pobavit se, ale nejhorší na tom je, že pak člověk už neuvěří ani někomu, kdo potřebuje skutečně pomoct. Až ho uvidím příště, rovnou mu jednu střelím. Kdyby normálně žebral, tak aspoň nic nepředstírá a nikoho neobelhává, parchant jeden Tak to je fakt na ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dr. Blažek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  McGyver

Datum:  06.04.2007 07:23

No hlavně: je to v podstatě mladý člověk, chlap jak hora, evidentně zdravý (fyzicky, duševně nevím a ačkoliv ho znám léta a velmi dobře, tak stále nechápu jeho počínání) a tak se domnívám, že by především měl někde hákovat. To co dělá, je v mých očích neomluvitelné. Dále stále nechápu, že na to, že je z nedalekých Zaječic si toto v Chrudimi, kde ho mnoho lidí může znát a určitě zná, vůbec dovolí.Není to tak dávno, co objížděl turnaje v mariáši, ale vzhledem k tomu, že podváděl, začali si ho na dalších turnajích všímat a v Chrudimsku dokonce kdysi proběhla informace, že z jakéhosi turnaje byl pan M.L. vyloučen (ještě před zahájením). Pořadatelé si to prostě mezi sebou řekli. Ale zřejmě mu to je jedno. Vždyť přímo v Zaječicích má také hodně rozpujčováno. Zajímalo by mne, zdali si někdo nechal od něho předložit občanský průkaz. Pochybuji, že by měl falešný na jméno Blažek. Ještě jednou všichni poškození: jméno: Milan Lupoměský, bydliště Zaječice (při vjezdu do Zaječic od Orle asi šestý barák na začátku po levé straně - ale toto berte s rezervou, info je pouze orientační, nevím zdali pátý, sedmý, devátý - pouze odhaduji od stolu....). Nedávno mi známý například vyprávěl, jak ho viděl s nějakou slečnou a kdyby nezasáhl, tak mu již vybrala z bankomatu 2000,- Kč a dala mu je. On na něho uhodil a snad je vrátil... Ale bylo to za minutu dvanáct...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.