Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Dětské hřiště na větrníku

Odesílatel:  pišta

Datum:  22.03.2007 13:43

A co takhle vybudovat nové dětské hřiště na větrníku?je fajn,že opravují lavičky,vyměňují písek aj,ale všude mají krásně barevné prolézačky,houpačky a domečky,jen na větrníku,kde těch dětí je spousta jsou hřiště v děsnym stavu.většina mamin s dětma chodí dolů na šance

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dětské hřiště na větrníku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Achaia

Datum:  22.03.2007 15:12

Již loni jsem p.Jánskou na příslušném odboru informovala o dezolátním stavu d.hřiště na Větrníku(nebezpečí úrazu).Hřiště pouze opravili z důvodu plánované přestavby na letošní rok.A letos? Pouze nejnutnější oprava již polozbořených trosek.Jedna houpačka,skluzavka a pískoviště na tolik malých dětí nás nespasí.A to nemluvím o teenegerech.Ti aby se zde ukousali nudou!!Kde je chyba??? Achaia

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dětské hřiště na větrníku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pilař Michal

Datum:  30.03.2007 15:50

Sídliště Na Větrníku díky té mládeži, která tam žila (nevím jak dnes) je vůbec, asi rychlospotřební. V ulici Slovenská byla provedena rekonstrukce hřiště asi po 30 letech a kromě zubu času bylo vše zachovalé, protože když něčí děti něco zničili, tak rodiče zajistili opravu. Dnes se čeká, že město vše zaplatí. Nestojí to za zamyšlení???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dětské hřiště na větrníku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Liesta

Datum:  23.03.2007 19:30

Milá paní Achaio,velmi mne překvapuje,že si myslíte,že hřiště za Vás vyřeší výchovu dětí.
V mém sídlišti je hřiště krásné,nové,pro malé i starší děti,ale moje dcera 14let tam nechce chodit,protože starší děti tam tvoří partičky,kde kouří atd.
Takže já platím taneční kroužek a výtvarný a občas hodiny aerobiku ve fit centrum,abych od ní neslyšela "JÁ SE NUDÍM".
Ale nelituju,je to investice,která se mi vrátí.
Vše je jen na Vás,je jedno,jaké hřiště budete mít u baráku.
Hezký večer.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dětské hřiště na větrníku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Achaia

Datum:  23.03.2007 22:12

Zdravím Liesto,sama mám děti v rozmezí 3-12 let.Platím jim též kroužky hudebmího,sportovního a uměleckého směru.Ale není nad pohyb na čerstvém vzduchu!Pobývám tam většinou s nimi,takže jakápak náhražka výchovy.Nashle

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dětské hřiště na větrníku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Rostislav Vondra

Datum:  22.03.2007 15:30

Prozatím navštěvujte hřiště v ulici " Na Výsluní ", nebo si udělejte příjemnou procházku dolů na Stromovku.
Možností je spousta. Děti budou rády a vy se jim zavděčíte !
Přeji hezký den

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.