Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Odesílatel:  Yakobo B

Datum:  02.02.2007 09:51

Jak se vam libi Siroka ulice?
Ja jsem zdesen. . .neuceleny projekt, nevyuzitelna odpocivadla. Ja davam hlas jednoznacne Urb. HUMUSU. A napada me, kdo tvoril vyberovou komisy?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  03.02.2007 10:31

Je zajímavé, že Široká se nelíbí negramotům:) Čím to asi bude?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  03.02.2007 23:27

Dovolím si drobnou opravu: Široká se nelíbí jednomu negramotovi, jenž zde vystupuje pod mnoha přezdívkami. Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Yakobo B

Datum:  05.02.2007 15:33

Dobry den

Proc reagujete na mnou nastolene tema, pokud nechcete rici ,nam vsem ostatnim, neco k "veci"? Nemam pocit, ze hlavnim bodem je ma gramotnost. Clovek, ktery zdarne ukoncil ZS vi, ze negramot je nekdo, kdo nemumi psat a cist. Ja uz tim, ze jsem se dostal na toto diskuzni forum, jsem ukazal, ze mam alespon zakladni vzdelani.

Takze ostatnim zatrpklym malomestakum vzkazuji: Tema je - Libi se vam Siroka ulice ANO-NE?

btw. Ano mam jeste jednu, zapomenutou, identitu. Z*klika, ale heslo jsem zapomnel a napsal jsem pouze 3 prispevky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  05.02.2007 16:46

Dobře, nechme stranou tvou gramotnost, kterou dokazuješ svojí účastí na diskusním foru:)))

Tedy k věci. Co si mám představit pod pojmem "urbanistický humus" ? Když chceš mluvit o urbanismu, tak věz, že urbanismus Široké ulice byl vytvořen cca před 700 lety a se současnou OPRAVOU to slovo nemá nic společného. "Neucelenost" Široké ulice? Co myslíš tímto pojmem?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Yakobo B

Datum:  05.02.2007 16:59

Neucelenost? Co tim mam na mysli? Napr. Lampy, Na kazde strane ulice jsou jine, mozna to povazujete za odvazny tah, ale ja bych to nazval neucelenou tvari ulice.
Ohledne slovickareni, zda se mi, ze SU byla dana nova tvar a tudiz se nemusim bat pouzit slovo "Urbanismus", ale nechci se nechat umlatit linky z Wikipedie aj.
Nemohu se zbavit dojmu, ze projekt SU byl a je velky experiment. To mu odpovidaji i "odpocivadla", ktera nepujdou pouzit v zime ani v lete. Nejsem statik, ale domyslim si, ze budou trpet i domy s nekolikapatrovymi sklepy (z duvodu retarderu). Ale hlavne se nemuzu zbavit pocitu, ze SU je hnus!!!!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  05.02.2007 17:41

Koukám, že chceš opět diskutovat o stokrát přežvýkaném tématu. Prohlédni si diskusi pár měsíců dozadu.

Vidím, že sám tušíš, že slovo urbanismus znamená něco uplně jiného, než si myslíš. Do té Wikipedie se tedy raději podívej:)

O statice "nájezdů" zde bylo psáno už několikrát. Možná by jsi to mohl přepočítat sám a výsledek dodat na radnici. Ta už zařídí, že najmutí odborníci budou muset vrátit peníze a zrušit živnosti.

Hnus je velmi subjektivní a všeobjímající slovo. Co hlavně se ti na té ulici nelíbí?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  06.02.2007 15:26

Dobrý den,
až půjdu nahoru ulicí Širokou a budu míjet sedící občany na plechových "pohodlných" bobkách- snad lavičkách-hluboce smeknu nad osvíceným arch.Kouteckým a jeho vytříbeným smyslem pro design a ukloním se třikrát všem, kteří to schválili.Pokud se mě to nepodaří, a někdo z Vás to uvidí podejte o tom prosím zprávu. Děkuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  08.02.2007 22:34

řekl bych .... či spíše napsal, tak vyjma tropických veder budou sedící občané lovit vlka .... ale ne toho šedivého čtyřnohého, nýbrž toho zadního mezinohého .....

Tento co tu parodii na lavičky vymyslel, tak by tam měl za trest několik hodin denně sedět - jako na dávném pranýři. Nemluvě o tom, že jsem minulý týden jeden tento bobek přehlédnul ..... těch sprostých slov bylo nepočítaně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  05.02.2007 20:57

Musím přiznat, že z opravy a rekonstrukce mám rozporuplné pocity. Ano, dlažba se tam více hodí. Ulice je díky ní hezčí. O kvalitě diskutovat nechci, mnoho tomu nerozumím. Lampy by skutečně mohly být stejné a kdyby tam nebyly ony schody, bylo by - dle mého názoru - možno mluvit o vydařené změně. Ovšem celkový dojem by nesměla kazit ta cena.
Samozřejmě každý má jiná měřítka, jiný vkus a jiné nároky. A proto tam, kde někdo mluví o umění, jiný mluví o hnusu. Ovšem pravda? Kde je, to ukáže až budoucnost.
Proto, kéž by nás radnice a investoři oblažovali jenom takovýmito investicemi namísto plánovaných lodí vplouvajících do náměstí, přeložení pokračování výjezdu z náměstí do míst, kde nikdy nebyl a zástavbou části parku za kostelem a podobně, pak by to byla krása.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  09.02.2007 09:40

Mě se rekonstrukce široké líbí. Mám výhrady pouze k lavičkám, které se opravdu nepovedly a nikdo na nich patrně sedět nebude.
Co se týká diskutované změny vjezdu na náměstí, tak se shot mýlí. Tam, kde je dnes Široká ulice - v těsném sousedství s kostelem stála původní fara. To je docela dobře vidět na plánu města z poloviny 18 stol. na http://pospisil.chrudim.cz/mesto.jpg. A záměr předků je patrný i z nově založené uliční fronty - stará radnice, bývalý katastr, nová fara ..
Zo se týká plánované výstavby hotelu, tak pokud vím, žádná loď, ani balík slámy se realizovat nebude.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  09.02.2007 14:05

Celá diskuse o SU mě příjde, jako když se zahrádkáři amaterští stavitelé domluví,nějak si svépomocí zhotoví před své chatky schody, aby až později až beton zatvrdne zjistili kde všude udělali chybu. A diskusi zakončí-"No nic, mohlo to dopadnout i hůř". Široká Ul. si zasloužila profesionální přístup skutečných profesionálů!!! A to se bohužel nestalo.
Jako by to v Chrudimi bylo pravidlem....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  05.02.2007 17:31

Koukám, že chc

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kuna

Datum:  04.02.2007 11:53

Zajímavý pohled na gramotnost.Jestlipak víš ,jak se určuje.Že ne?Nebo ANO?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  04.02.2007 14:15

Jsi tradičně mimo, že? Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cona

Datum:  04.02.2007 12:21

Jeden z rysů, dle kterého se pozná gramotnost, je schopnost ovládat psanou rodnou řeč. Je to například umění dělat mezery mezi větami či slovy, úhlednost psaného projevu a podobně:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kuna

Datum:  04.02.2007 13:02

Asi budeš nějaká učitelka prvního stupně.Co opravuje malá a velká písmena.Čárky a háčky.
Tady jde o něco jiného.A to je :ekologická gramotnost-kvalitativní posun myšlení.A o tom to je.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  04.02.2007 14:20

"kvalitativní posun myšlení"?
Bohužel se ti posunulo opačným směrem, než by bylo žádoucí, že? To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kuna

Datum:  04.02.2007 20:00

Škoda že nevíš co to je.Ale ono vás je tady hodně.
Amen.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  04.02.2007 15:23

Ne, ta slova jsou pro nej cizi. Cekam, az se tady objevi Pirat a Andrea a zacnou tuhle kunu obhajovat... To bude schyyyza Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  04.02.2007 15:27

Možná přijde i Leto. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  04.02.2007 12:54

Filku, absulutně nevíš o čem plácáš, mně se Široká až na nějaké mouchy vcelku líbí a přitom jsem totální negramot. Naopak spousta známých je gramotná (mají nato hromadu svědků)a nelíbí se jim, tak se trošku zamysli, než něco napíšeš HAHAHA! HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  04.02.2007 18:11

Ať přemýšlím, jak přemýšlím, stále nechápu, co jsi nám tímto příspěvkem chtěl sdělit. Bojím se, že píšeš, jenom aby jsi psal a jsi dokonce kvůli tomu ochoten se prohlásit za totálního negramota. Škoda.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Siroka ulice. . .Urbanisticky hnus, ano-ne?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  04.02.2007 20:15

Tak přemýšlej, třeba na něco přijdeš, pak dej vědět Ok?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.