Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Internet

Odesílatel:  daswer

Datum:  03.01.2007 01:09

Jsem připojený u Hrochnetu,nikoho nehodlám urážet jako tady pan Pirát,narozdíl od něj jsem slušný člověk.Nicméně musim říct že spokojenost je tak na 50%.Je to totiž tak,na stránkách Hrochnetu najdete jednu celkem důležitou větu.Cituji:Maximální pokles v kterémkoliv tarifním programu je na 70% vybrané rychlosti (dle zkušeností našich zákazníků).Takže v tom případě je skutečnost taková že moje rychlost 1024kbps jede takhle rychle pouze v noci a přes den je mi 1024kbps na nic,to se děje den co den.Protože jsem naměřil a to opakovaně mezi 15-22 hodinou rychlost kolem 400-500kbps a někdy to spadne dokonce i na 100-200 kbps.A já se ptám,proč mám platit za 1024kbps 460Kč měsíčně když mi tato rychlost jede prakticky jen večer kdy mi to je už na nic,nebo dopoledne když jsem v práci.Myslím že nad tím se stojí zamyslet.A něco s tim udělat.Protože potom je to tak že platíte za něco co nedostáváte.Nechci nikoho poškozovat,je to jen moje zkušenost a můj názor.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Gerog Black

Datum:  21.05.2007 13:19

Dobrý den,
shodou okolností jsem si na serveru hrochnet.cz přečetl odkaz na tuto diskuzi. Po jejím přečtení mi to nedalo a zaregistroval jsem se.
Nuže mám Internet od Hrochnetu cca 1 - 2 roky. Rychlost se stále pohybuje na cca 90% zakoupené rychlosti. Občas se mi stává zejména večer, že to na 30 sec vyhučí, což přičítám, asi plánovým restartům zařízení na cestě. Možná opruz, ale osobně mi to život neztrpčuje(resp. dá se s tím žít).

Zhruba po 1/2 roce používání Inetu jsem si zařizoval VoIP linku. Kdo trochu zná, ví, že je na ni potřeba poměrně kvalitní spojení s plynulou odezvou bez ztráty paketů apod. Všechna měření byla celkem na pohodu. Telefon funguje jak má s dobrou kvalitou(maximální). Měl jsem jeden čas problém. Poslal jsme email, či SMS, to už nevím. Asi po 2 dnech mi p.Hudec volal s omluvou prodlevy a s ochotou problém řešit. Domluvili jsme se a to prosím na 19 hodinu téhož dne, až já budu u PC a on mi zavolal domu a po telefonu jsme problém řešili zhruba 60min. Intenzivního měření testů z obou stran a dokonce někola změn tarifů jsme si docela užili. Výsledkem bylo zcela funkční VoIP volání a od té doby neřeším, ale vůbec nic.

Možná bude problém i někde jinde, než je technika. Možná jsem méně konflikntí typ, možná mám větší toleranci k termínu vyřízení a začínám nervóznět až po několika dnech. Uznávám, ale že nejsem na I-netu životně/pracovně závislej. Nicméně během několika jednání s p. Hudcem jsem nezaznamenal žádný pokus o aroganci, či něco podobného. Osobně si myslím, že jen páce těchto a jemu podobných nadšenců může dovézt Telekomanče tam, kam patří.

Můj příspěvek berte jen jako pokus o váhu k těm co tu píší. Je zřejmé, že spokojený uživatelé nemají touhu psát do takovýchto diskuzí a reagovat na výlevy p. piráta a dalších. Jen pro úplnost mám tarif LIGHT 700 set něco/128.

GB

PS. pro případně zájemce: nejsem s p. Hudceme v žádném pracovním asi příbuzenském vztahu a příspěvek jen jen pouhým pokusem kontrovat zdejší téma. Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  xartax

Datum:  08.01.2007 19:05

Ano ta rychlost je opravdu taková jak tady říká daswer.Musim dát za pravdu.Taky jsem četl všechny příspěvky tady,co se týče internetu.I když pirát říká že často padá internet,já takový problém nemám.Ale ta rychlost je opravdu strašná.V odpoledních hodinách je mi internet od hrochnetu s prominutim na hovno.A taky vim proč na stránce hrochnetu není nějaké forum,protože by to byla pohroma pro hrochnet.A p. Hudec si to určitě uvědomuje.Myslim že je jen otázka času kdy lidi začnou utíkat jinam,pokud p.Hudec nezmění svoji strategii.Ta současná je jen hrabat,hrabat,hrabat a o nic se nestarat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Robert Hudec, HrochNET

Datum:  14.01.2007 22:25

Vážený, bylo by dobré se ozvat na servis, dříve než napíšete toto. Při počtu více než 2000 zákazníků je naše kvóta denních servisů menší než 10. Stačí ZAVOLAT na naši servisní linku a Vaše problémy mohou být rychle vyřešeny! Zkuste si to!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  daswer

Datum:  08.01.2007 20:42

Je 20:40,a moje rychlost je 216 kb/s,pane to je služba.Na to že mám 1024kbps to jde ne???Hahahahahahaha.Tomu se může člověk už jen zasmát.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  daswer

Datum:  08.01.2007 20:57

Prosim Vás p.Hud.,kdyby jste to náhodou četl,tak ten Váš slogan na vaši stránce u Pirátova příspěvku, Raději nebudeme poskytovat služby vůbec než nekvalitně,tak jest-li to myslíte vážně tak by jste toho měl asi nechat.Nechtějte vidět můj výraz na tváři když tohle píšu.A ještě jedna věc,za svůj názor se nestydim,narozdíl od jiných,proto používám stále stejný nick a to všude.Myslím že pro Vás nebude problém zjistit kdo jsem.S pozdravem Váš zákazník.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  09.01.2007 18:51

Jak se to může zjistit kdo jste?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  09.01.2007 19:44

Jo, kocoure, to bude chtít fištróna! Ok?
Ale svátek má 7. března.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  daswer

Datum:  10.01.2007 02:31

No vidíš že to jde,kocourku.ANO na to přišel.Je to snadné.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  09.01.2007 13:48

daswere,věř,že jsem ukončil komunikaci s tímto arogantním pánem po neustálých problémech.Nejdříve se,několik měsíců se stále vymlouval-když nám od něho připojení nešlo než šlo,že koupil s.....Pronet a,že můžeme být vůbec rádi.Že on toto dá brzy do pořádku.Dále bylo,že jsou stále výpadky sítě VČE.Později mě začal napadat,že když hlásím poruchy sítě mimo provoz.dobu firmy-8-19.00 tak ho ruším v osobním životě.V té době vždy vypnuté telefony i na servis.Při posledním mém hlášení se ozval servis až další prac.den-24 hod.!!A to mě již začal psát SMSnevolejte,nekontaktujte,sežeňte si někoho jiného.Nestojím o Vás a smlouvu s Vámi měla FA-Pronet ne já.Najděte si někoho jiného a přeji vám do zbytku života hodně zdraví.Meil na sebe vypnul,tel. nebral nikdo.A rychlost+časté poruchy-špatné,časté.Je pravda,že jsem se odmlčel na několik týdnů,ale pouze proto,že jsou ověřovány kroky důsledky činnosti této firmy.Četl jste koncem loňského roku opakovanou / tisk /raklamu FA-Hrochnet,že tato je bezkonkurenční.Je již zjištěno,že tuto reklamu dostal na některé stránky Obecních úřadů.Jak se mu to podařilo?Tedy závěrem,znám v okolí dost těch kdo radši přešli jinam,také těm vyhrožoval,že např.jsou jediní co si stěžují atd.Hezký den.Jinak je firma výborná,slušná,Paušál 300,-s DPH a rychlost? 4X rychlejší-bez poruch.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  nestačím se divit

Datum:  06.03.2007 20:23

Piráte můžeš mi prosím zaslat provajdra okterém píšeš! Za tu cenu a rychlost do toho půjde jen jsem vážně nikoho takového nesehnal!! Můžeš sem naněj poslat kontakt? Děkuju jestli jen neke..

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Apofis

Datum:  10.01.2007 07:19

I ja už jsem se začal zajímat jestli se k nám nechystá někdo jiný. A zaplať pánbů chystá. Rychlost větší cena menší a určitě i služby okolo budou na mnohem lepší úrovni než u Hrochnetu. Všichni kdo sem ohledně Hrochnetu píší mají s nima stejné zkušenosti jako já. To je zajímavé. Jo a ještě musím napsat že jsem z Dašic. Tzn. že i nás koupil v té akci kdy tvrdil že vše bude lepší než doposut. Zajímalo by mě kdy tedy už!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  duisk

Datum:  14.01.2007 17:26

hoj vsem,pokud vim,tak va dasicich neni jen hrochnet,tak teda pokud to tam neslape,tak utec,ne.ja bych to teda udelal.proc platit na neco co nejde?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Apofis

Datum:  14.01.2007 21:59

no jak jsem psal bydlim v bytovce a mame jednu antenu takze to je problem. Je tu i druhy ale ten je rekl bych asi jeste horsi. Nejde snad o pripojeni ale o servis. U hrochnetu to tedy take neni zlate ale ten druhy v Dasicich je jeste horsi. Ale do 2 mesicu se dockame lepsiho ve smeru servisu tak i ceny a pripojeni.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Robert Hudec, HrochNET

Datum:  14.01.2007 22:50

Vážený pane Apofis(Bátovský), objem Vašich přenesených dat je měsíčně v průměru 130GB. Nedivím se že u toho nemůžete hrát hry. Tak možná bude lepší když si najdete partnera, který vám současně s 130GB přenesených dat dodá i kvalitní odevu pro Vaše herní aktivity. Obojí najednou nejde, tak si zkuste při hraní her vypnou DCC apod. Díky

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Apofis

Datum:  14.01.2007 23:05

Ne nezlobim se za jmeno. Nemam se za co stydet ale pozorne by jste mel cist prispevky. Nenajdete u me jedinou zminku o tom ze hraji hry. Nepsal jsem ani o tom ze to jde pomalu nez ma. Ale o tom ze nevyjdete v nicem nikomu vstric. Zadal jsem vas o navyseni tarifu v prubehu mesice - problem no asi slozite pocty.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ivuška

Datum:  10.01.2007 19:33

Zdravím. Já mám internet taky od Hrochnetu a nemůžu si stěžovat. Klape jak hodinky,žádné výpadky a rychlost taky dobrá. Já si nemůžu stěžovat.Iva

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Robert Hudec, HrochNET

Datum:  14.01.2007 22:27

Ivuško, děkuji Vám. Rychlost si samozřejmě můžete ověřit na www.dsl.cz. Pokud byste kdykoliv měla problém s připojením, zavolejte na naši servisní linku 776258999. Hezký den!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  daswer

Datum:  11.01.2007 06:31

Víš ono jde o to co na tom netu děláš.Na nějaký chat a hrabaní se ve stránkách ti to možná stačí.Ale pro člověka který hraje denně,online a ještě k tomu v progamingu to rozhodně nesplňuje požadavky.A jestli ti to funguje i v tomhle případě tak je jenom vidět jaký rozdíl dělá Hrochnet v připojení.Mě to taky šlapalo ale jen první měsíc,pak už to šlo jenom dolů.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Robert Hudec, HrochNET

Datum:  14.01.2007 22:13

Vážený pane Polívko, vzhledem k tomu že si platíte tarif LIGHT1024, může ve špičce docházet k agregaci, tzn. snížení přenosové rychlosti, o které píšete. Tento tarif má maximálně 1:15. Nikdo Vás nenutí zůstávat v této agregační skupině a můžete si vybrat z tarifů vyšších. Před chvílí jsem dělal test linky vedoucí k vám s následujícím výsledkem:
PING 192.168.150.14 (192.168.150.14) 512(540) bytes of data.
--- 192.168.150.14 ping statistics ---
100 packets transmitted, 100 received, 0% packet loss, time 19604ms
rtt min/avg/max/mdev = 3.980/8.458/48.548/7.318 ms, pipe 2. Z výsledku je patrné, že linka je naprosto v pohodě, bez jakékoliv ztrátovosti. Vyberte si laskavě jiný tarifní program. Dík

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  15.01.2007 07:05

Po takovémto příspěvku se pouze divím těm, kteří těchto služeb využívají.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  daswer

Datum:  14.01.2007 22:55

Ok hezký test,inu ono když se testuje ve 22:15 tak jiný výsledek z toho nemůže ani vypadnout.To snad chápete.Ale jinak se ozvu a můžem se nějak dohodnout.Nejsem proti.Hlavně když to půjde tak jak má a tak jak potřebuji.Já si uvědomuji co mám za tarif,ale ten pokles je opravdu velký a net v tomhle případě nepoužitelný.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  daswer

Datum:  14.01.2007 23:20

Stačí pozorně číst,já jsem už psal že večer je to funkční.Ale když máte hrát zápas třeba v 17:00 a ono to padá,tak si asi moc nezahraju,jedině tak lagy,lagy a lagy.A ještě jedna věc p. Hudec když jste tak slušný narozdíl od Piráta jak píšete na vašich stránkách,tak proč jste tu zveřejnil moje jméno???Nevadí mi to,jak jsem napsal,za svůj názor se nestydim.Jen se ptám když jste tak slušný.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Apofis

Datum:  15.01.2007 16:11

No vis on uz nevi kudy tak utoci tim ze pise jmena. At si je pise. me to taky nevadi. Jen ten SMS servis jak tvrdi nebo dokud jeste se muze volat tak tam sem psal a volal rekl bych uz mockrat a nikdy to nikdo nevzal no mozna jedna dve vyjimky ale na SMS zasadne zadna odpoved. Takze to je k h...u Asi taky nechteji byt ruseni pri krmeni.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Apofis

Datum:  10.01.2007 20:02

A jsi si jista? Tak nechtej aby se ti neco porouchalo protoze v tu chvili jsi min. dva dny bez netu. Vetsina prispevku je tady o tom ze je arogantni a tak. Ja rikam ze je to pravda ze chce jen narejzovat hodne penez. je hezke ze nakupuje nove a nove veci ale to neni vsechno. Chce to i lidsky pristup a to on ROZHODNE nema. V nicem ale vubec v nicem nevyjde vstric i kdyz to pro nej neni skoro zadna prace. V Dasicich jsem byli zvykli na jiny pristup

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Robert Hudec, HrochNET

Datum:  14.01.2007 21:57

Všem, kteří se mnou mají problémy. Já nejsem arogantní ale nestrpím, pokud mi někdo volá mimo pracovní dobu, opravdu nejsem zvědavý na telefonáty po 17té hodině. Telefon zvednu pokud nejsem jinak zaneprázdněn mezi 8-17 hodinou v pracovní den. Zbývající čas věnuji rodině, a tak to míním dělat i nadále!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Apofis

Datum:  14.01.2007 22:00

Nas zakaznik nas pan!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Robert Hudec, HrochNET

Datum:  14.01.2007 22:09

ANO! Náš zákazník náš pán, ale vše má své meze a to Po-Pá 8-17! Pokud se to někomu nelíbí, může zaslat SMS na servisní linku 776258999, a servis neřeším nejdříve do 2 dnů ale nejdéle... . Zkuste si to!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  14.01.2007 23:00

Tak když vás ti lidi tak otravujou, změňte činnost.
Nebo si najděte někoho, kdo ty telefony bude zvedat. A propos: kdo vás nutí brát telefon?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Robert Hudec, HrochNET

Datum:  14.01.2007 23:08

Nikdo mě neotravuje, ale každé podnikání má své hranice i v komunikaci s okolím. Nastavili jsme SMS servisní linku a opravdu nehodlám při krmení dětí řešit firemní věci. I kdybych dělal cokoliv jiného budu se chovat stejně, tzn. od - do a vím, že dělám správnou věc!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Daniel.B

Datum:  16.01.2007 18:57

Dobry den chci se svami podelit o zkusenosti s HROCHNETEM zacnu od zacatku Komunikace se zakaznikem :
1) na jejich webu www.hrochnet.cz nenajdete apsolutne zadnou moznost nekoho nebo neco kontaktovat vijma jedineho tel. cisla o kterem pisi ze je funkcni od 8-20 hod PO-PA ale kdyz na toto cislo zavolate v 17:15 tak vas to hodi do hlasovky ze prej je v provozu jen do 17 hodin (nechapu neschopnost "provozovatele site" ! udelat zmenu na webu) Pokud by ste snad hledali nejaky Email nebo snad nedej boze treba ICQ na technickou podporu nebo majitele nebo proste kohokoliv zapomente .Staci se kouknout do sekce kontakty:)))
2) maji zde sekci FAQ doporucuji si ji precist (ja se malem poch..l smichy.Pokud totiz mate opravdu nejake vecne problemy by me zajimalo komu to reknete :) a to nemluve o absenci fora treba i pro uzivatele,kde by se dalo najit reseni,nebo treba i namety na zlepseni(napr hrozneho usporadani Webu.)a tet to lepsi bohuzel semi uz 3 dny nepodarilo spojit na onom tel cisle tak vam predkladam kvalitu tohoto spojeni (ping posilan na hrochnet.cz)
16.1.2007.17:00
Statistika ping pro 89.185.231.163:
Pakety: Odeslané = 212, Přijaté = 135, Ztracené = 77[barva=red] (ztráta 36%),
Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:
Minimum = 15ms, Maximum = 248ms, Průměr = 34ms
16.1.2007 18:30
Statistika ping pro 89.185.231.163:
Pakety: Odeslané = 470, Přijaté = 305, Ztracené = 165 (ztráta 35%),
Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:
Minimum = 15ms, Maximum = 370ms, Průměr = 39ms

rikam si ping docela fajn az nato ze platim 900 stovek za program PRO 512 s agregaci 1:3
kdeje uvedeno ze je tenhle program na hrani online her (s temi ztracenymi pakety opravdu neni!!!)pri tomhle semi totiz nezobrazi ani stranka natoz aby se dala hrat nejaka hra nedej boze FPS hra .
doufam ze se i diky takovym-to clankum zacnete vic zajimat o zakazniky ono to neni jen o tom znas tahat penize !

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Libor Šafek, HrochNET

Datum:  16.01.2007 20:08

Dobrý den,
1) myslím, že na našem webu je telefonních i jiných kontaktů docela dost. Úsměv Stačí jen kliknout na položku Kontakty (nevšímat si toho, že se rozbalí). Jsou tam telefony, ICQ, maily na vedení firmy i telefony na servisní linku a techniky.
2) To co je v FAQ nakonec ovlivňujete Vy uživatelé, my si to nevymýšlíme. Úsměv
Jak je uvedeno na našich stránkách, servisní linka je pro telefonický kontakt přístupná od 8:00 do 17:00, mimo tuto dobu nás kontaktujte SMSkou. Pokud je servisní linka nedostupná (je nejspíš mimo signál), tak je hovor přesměrován na kolegu Hudce (ale může se stát, že i on bude mimo signál nebo na jednání) a pak není nic jednoduššího, než poslat SMS s problémem nebo přáním.
To že je ping na server www.hrochnet.cz bohužel neovlivníme, neboť není umístěn na naší síti (hostujeme ho ve světě). Doporučuji při testu spojení zkoušet ping na DNS server 192.168.240.1 (to je poslední místo v síti, které je pod naší správou, dál už je to v režii našeho ISP). Obecně platí: problémy na síti je potřeba hlásit co nejdříve, abychom tyto problémy mohli řešit. Hlášky typu "No mě už to týden nejde" nepomohou ani nám, ani klientům.
A co dodat závěrem? Pokud si myslíte, že je to jen o vydělávání peněz, tak si to s Vámi klidně na měsíc vyměním a uvidíme jak Vás to bude bavit. Úsměv

Zdravím všechny naše klienty. Libor Šafek

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Daniel.B

Datum:  16.01.2007 23:12

tak na tu vasi dobu kdy je mozno volat se muzete kouknout zde http://www.hrochnet.cz/Podpora/Hlášeníporuch/tabid/205/Default.aspx a to ze se vam vsechny nabidky rozbali jen tu na kontakty (ktera se taky rozbaly ze )to neplati to aby jste udelali navod at se vtom vyzname :) ale to mi pripada trosku trapne jako poskytovatel internetu mit takovej chaoz na strankach.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  nestačím se divit

Datum:  06.03.2007 20:27

D.. kolik máš tak iq? Jen,že jsem se tam koukal a neustále nechápu co nechápeš možná bych nato musel být negramot?? Promin ale je to tak jdnoduchý... Malá lekce s PC by zřejmě prospěla!! Napiš jestli nebudeš ještě něčemu rozumět..

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  06.03.2007 21:08

Opravdu se nestačím divit. Jakmile se zde objeví nějaké téma, které je nevhodné pro radnici, ihned se objeví nějaký přispěvovatel s aktuálním tématem. Například chrudimská pouť. To, že reaguje na něco, co bylo pomalu před rokem to nevadí. Přeci účel světí prostředky. Hlavně odvést pozornost od téma, které je nepříjemné.
Takže lidi nedejte se a přijďte 12. 3. 2007 do jídelny ZŠ na sídlišti U Stadionu. Bude se zde projednávat osud celého sídliště. Bude se jednat o vás. A nedejte se.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Daniel.B

Datum:  16.01.2007 23:18

jo jeste neco kdyz je rozbalovaci nabidka tak nadpis teto nabidky se nepouziva jako odkaz.se nedivim ze si lidi stezujou kdyz to nemuzou najit jak taky kdyz mate web delanej v razeni ktery je nesmyslny.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  15.01.2007 14:07

Tak to tady čtu o tom podnikani pana firmy Hrochnet, a zjištuju, že se musím poučit. Podnikám v branži v obchodu 30 let (!) a nikdy mně nenapadlo, že v neděli večer se neberou firemni telefonaty. Asi bych měl brat nějaké kurzy nového stylu podnikání, jinak do smrti nezbohatnu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Apofis

Datum:  15.01.2007 16:15

No uz jsem to tu psal neni podnikatel jako podnikatel. Nekdo chce a nekdo proste ne.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  15.01.2007 14:32

Kdo tady psal o nějakém zbohatnutí?
Srovnávat kaktusy s internetem je poněkud.....zvláštní.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  16.01.2007 08:13

Nojo, to je pravda, srovnavat to nejde. My poskytujeme sluzby jen ve dne, ale telefony je nutne brat kdykoliv.
Jiny poskytuje sluzby i v noci a ve svatek, ale telefony bere jen všedni dny a do 18.hod.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Apofis

Datum:  15.01.2007 16:16

co je na tom zvlastniho???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  15.01.2007 16:13

Myslim, ze P. Pavlicek "nejede jenom v kaktusech" Úsměv , to ma asi spis takovej job...
Ale z toho, co tady predvadi pan Hrochnet nebo jak se jmenuje, mi jednoznacne vyplyva, ze o zakazniky nema zajem. Neni nic jednodussiho, nez sluzeb takovejch podnikavcu proste nevyuzivat!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  15.01.2007 16:39

Ale pan Pavlíček píše o "30-ti (!) letech podnikání". A v té době šlo o kaktusy. Ok?
Ale to sem nepatří, tohle téma je o něčem (a někom) úplně jiném, neměl jsem se tu o kaktusech vůbec zmiňovat... Hmmm

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Apofis

Datum:  15.01.2007 16:17

kdyz on skoupil co slo a neni na vyber. Konkurence skoro na nule a na to on hraje.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  15.01.2007 17:21

Apofisy,nechtěl jsem ,ale bohužel můj žaludek nevydržel.Ato v době kdy se osobně ,mistr R.Hudec začal hájit před dalšími podvedenými zákazníky.To co předvádí již nejen jeho další na tomto fóru je opravdu vrchol drzosti a blbosti tohoto pána.Činnost této MIMOŘÁDNÉ firmy HrochNETje opravdu s výroky-kroky majitele monitorována.Je otázkou a to velice závažnou kdo tomuto člověku vůbec umožnil takto bohatnout na důvěřivosti zákazníků??Když asi opravdu jeho představy podnikání-zisků nebylo o slušnosti.Co ty super reference v Tisku p.Hudec.Věřil jste někd,že to bude reálné.Stím KRMENÍM jak čtu-to máte Hroší farmu.?Opravdu važte kroky,slova,výrazy v tomto fˇoru.Jak jste se vetřel s tak mimořádnou nabídkou Vaši FA-HrochNET na obecní stránky.Zjištuji,že jste opravdu šlápl do H....když jste začal reagovat,opět vyhrožovat.Je již zřejmé,že zajímáte velice mnoho zákazníků internet.připojení.Já mám štěstí+rodina,že jsem stačil situaci vyřešit a to před Vánoč.svátky.Přesto mě Vaší firmou - připojením vznikla značná škoda.Ato nemluvím o duševní újmě celé rodiny co jste stále předváděl.Svět je malý a jistě rád si Vyslechnete záznamy nejen společné+Meily,SMS ale také názory některých operátorů které jste také chtěl zkoupit asi jako brambory.Bohudík-nevyšlo.Tedy ještě dnes čekám na tel.Jinak se asi té Tel.reklamě nevyhnete tak jako inspekjci Telekomu.Velice dobře víte o čem píšu.V tuto chvíli opravdu tu Vaši rodinu při KRMENÍ.Bývalý-bohužel také zákazník.Věřte toto je z mé strany to poslední co navrhuji někomu jako jsta Vy.Hodně štěstí v podnikání-také podnikání.Tel.na rozdíl po 17.00 nevypnu.To jsou opravdu hodiny prak.lékaře.!!dNES ČEKÁM I PO 17.00Takéi V 24.00 možné.Přeji hodně zdraví do konce života.Apofisy promiň,již jsem nevydržel příspěvky HrochNETU-majitele.Jenom v našem okolí co odešlo nebo nadává zákazníků.Ten pán asi opravdu věří na blbost a kamarády.Uvidíme-těšíme se.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  15.01.2007 17:15

Omega snad jeste NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! Tak to je fakt na ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  navstevnik

Datum:  15.01.2007 12:38

pane Hudec, souhlasím, že máte právo na soukromí - to snad má každý (vyjma vězňů). Možná by stálo za to zvážit jesti teda všem nezdražit třeba o 100Kč internet a z výdělku nezaplatit člověka, kterej bude zvedat telefony v noci a mluvit na zákazníky i o půlnoci příjemným hlasem.
Nebo jen některým nabídnout tuto volbu třeba za 200 nebo 300 a ostatním nechat tarif stejný.
Já mám například telefon od Vodafone a nikoho od nich se v noci nedovolám - a to je sakra větší firma. Tak trošku nechápu, co tady ty lidi chtějí? Chleba namazaný z obou stran?
Když nabízíte tak špatné služby, tak každý ze zdejších kecalů má možnost si yřídit živnost a yačít vám konkurovat. A jistě vás porazí a bude slavný a bohatý, pokud jste tak špatný Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Usir

Datum:  30.05.2007 14:04

Tak jsem si tak pročetl diskusi a docela se divím. Též jsem se dostal do sporu s firmou hrochnet, ale kvůli něčemu jinému. Já nevím lidi, to si myslíte, že za 400Kč měsíčně budete mít nepřetržitou technickou kontrolu 24/7? Se trochu proberte, to že má pan Hudec právo na soukromí je prostě fakt. Že vám občas kolísá rychlost? Vzali jste si službu negarantovanou s agregací. Pokud chcete mít garantovanou rychlost a nepřetžitou technickou kontrolu tak to nebude za 400Kč ale minimálně za 4000Kč.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  14.01.2007 23:19

Tady aspoň vidíte, že každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán. Jednou nebo dvakrát zákazníkovi zvednete telefon a on si zvykne. Ok?
Naprosto ten váš přístup chápu, dělám to taky tak.
Ale právě proto vím, že si za tyhle problémy můžete z části sám.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Apofis

Datum:  14.01.2007 22:33

OK v pohode no neni kazdy podnikatel jako podnikatel.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David Zejda

Datum:  15.06.2007 12:08

Jste li v dosahu, můžete vyzkoušet naše neziskové sdružení - viz http://www.crfreenet.org. Založili jsme to, protože nám nevyhovovaly nabídky komerčních poskytovatelů. Zvlášť pokud vidíte na nějaký 5,5 GHz bod, těžko hledat něco lepšího. http://rychlost.cz/sys/result/81.92.145.88/1181901869/a8cc06ca85/

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  16.06.2007 15:33

Díval jsem se na stránky onoho skvělého připojení na internet, které zabezpečuje "nevýdělečné "združení a nestačím se divt. Cituji z ceníku :
"Internetu, za poplatek 350,- Kč měsíčně dostanete rychlost 20000 kbps in/out s agregací cca 1:230 v Chrudimské části sítě a rychlost 7168 kbps in/out s agregací cca 1:100 v Křižanovické a Pardubické části sítě." Agregace znamená počet uživatelů na uvedenou rychlost. Ta rychlost je zajímavá, ale když se vydělí 230-ti koncáky, tak to ztrácí kouzlo. A uvedená cena také nepatří mezi nejnižší. Pak tady dělají charitu všichni poskytovatelé, včetně O2 a Hroch Netu, protože srovnatelné rychlosti prodávají za srovnatelné ceny.
Hlavně, že se máme všichni rádi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  20.06.2007 21:26

Musím podotknout,že když před pár lety jsem si chtěl pořídit internet bylo toto sdružení nejlevnější a pořád jím je a jsem sním spokojen.V té době byla např. Omega asi tak 3 krát dražší než toto sdružení.Samozřejmě za stejnou rychlost připojení.Nehledě na to,není lepší podporovat studenty než podnikatele,kteří mají již slušně vyděláno a nad čistotou jejich příjmů také visí otazník?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Filda

Datum:  18.06.2007 09:21

Pepine,přeji hezký den.Téma INTERNET je asi forma soukromé reklamy a ¨realita je někde jinde.Jsou zde opravdu firmy které pouze lákají na něco co není.Tedy kdo máte zájem opravdu dobré,bezproblémové připojení a to bez poruch a dobrým servisem-ani není potřeba,měs.poplatek 299,-včetně DPH a to Chrudim+okolí,Pardubice-okolí,Holice a další.Kontakt-
info@rhnet.cz , www.rhnet.cz , tel.603522326.
Hezký den a mimořádné připojení.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David Zejda

Datum:  16.06.2007 20:16

U O2 dejte pozor na upload a datové limity, navíc musíte mít pevnou linku. Porovnejte třeba http://rychlost.cz/poskytovatel-pripojeni/hrochnet/ http://rychlost.cz/poskytovatel-pripojeni/omegaplus/
http://rychlost.cz/poskytovatel-pripojeni/crfreenet/
. Zajímavá je už i ta osa. Zkuste si zjistit, jakou konektivitu mají jiní poskytovatelé a mezi kolik uživatelů ji rozdělují. Nemáme žádný strop - nekupujete si 512 kbps nebo 1024 kbps apod, ale celou konektivitu rozdělujeme mezi všechny připojené, takže na dobrém nodu není problém mít stabilně download i upload třeba dva nebo tři megabity.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David Zejda

Datum:  15.06.2007 12:11

Ta adresa je http://www.crfreenet.org - bez té tečky na konci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  15.06.2007 17:52

Jak vám šlape internet nevím. Ale logo, které má 169KB, si na hlavní stránku dá jen blbec.
http://www.crfreenet.org/logo_super.png

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David Zejda

Datum:  16.06.2007 01:19

Tak, konečně jsem se dostal k tomu, abych to opravil. Naše úvodní stránka už nebude testovat trpělivost spoluobčanů s pomalým připojením.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David Zejda

Datum:  15.06.2007 21:13

Díky za věcnou, konstruktivní připomínku - byť podanou trochu drsným tónem Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  16.06.2007 08:48

Vzal jste to lépe, než jsem čekal. ;)
Za to tady máte to samé logo zeštíhlené o 112KB (png 8bit)
http://img204.imageshack.us/img204/371/logosuper1ft9.png

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Internet

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David Zejda

Datum:  16.06.2007 09:00

Diky, treba se nekde bude hodit. Budete-li mit nejaky dalsi napad, dejte klidne vedet.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.