Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  cucle - agora

Odesílatel:  pp

Datum:  08.11.2003 23:04

Musím říct, že úvaha Cucle se mi moc zalíbila. A stejně tak i reakce od oné "babky" Jen jedna poznámka: Cucle píše, že "Je zajímavé, že spoustě lidem se nelíbí její večerní (myšleno Agořiny) koncerty. Ale to vůbec není zajímavé. Naopak - v našich zeměpisných šířkách je to asi přirozené. Já, jako "dědek" si nemohu nevzpomenout na aktivitu paní Matouškové (tuším, že tak nějak se jmenovala, a dokonce měla sovětský původ) z okresního kulturního střediska, když po prvním zaznění rokenrolu (tehdy polské provenience)zakázala pouštět tuhle desku před začátkem produkce letního kina. Jak akceschopná tehdy byla tato dáma, už druhý den se to nehrálo - a tehdy spousta lidí šla na ten film jenom kvůli "Lucia", tak hodně se to rozkřiklo.
Zákaz kvůli kultuře, která na mladé lidi působí škodlivě. Kvůli tomu, že - "rozumný (normální) člověk" tenhle kravál přece nemůže poslouchat. Obávám se, že dějiny se opakují.
A když už jsme u toho letního kina - jsem zvědav, kdy někdo z těch "moudrých" zjistí, že v kině gangy střílejí a třaskaviny vybuchují příliš hlasitě i po desáté večer. Už vidím, jak ten sbor "Matouškových" rozhoduje o tom, že leťák bude začínat už v sedm. A pak bychom se mohli dočkat taky rozhodnutí, že tancovat se bude chodit v neděli po obědě. No prostě - nedělní odpoledničky, čaje jsme tomu říkali...
pp.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.