Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  zamyšlení nad kruhovým objezdem na Bídě

Odesílatel:  Pegy

Datum:  07.11.2003 20:08

Jsem občan,pravidelně jezdící i chodící po "našem" novém provizorním kruhovém objezdu na "Bídě" a měl bych jednu připomínku týkající se přechodu pro chodce ve směru Masarykova nám.Mám dojem je tento přechod je velmi nebezbečný, neboť vzhledem k provozu vozidel nelze tento přechod přejít na jednou a tudíž je chodec nucen zastavit v polovině a čekat až ho auta v druhém jízdním pruhu pustí a on může zdárně přejít na druhou stranu.Všiml jsem si ,že při jízdě kamionu ve směru od Pardubic na Čáslav návěs zasahuje až do prostoru kde chodci čekají až se uvolní jízdní pruh a mohli tak přejít na druhou stranu.Doporučoval bych zrušit tento přechod pro chodce a vyznačit jej dále od kruhového objezdu,např. v urovni GE Capital Banky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zamyšlení nad kruhovým objezdem na Bídě

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  rony

Datum:  07.11.2003 20:11

... souhlasím, jsem přednostně chodec, ale také někdy jedu, a uznávám, že řidiči to na kruhovce nemají lehké. Současně, i s vědomím zpráv o nadále se přihazovavších tragických nehodách, musím uznat, že je v Chrudimi o chloupek bezpečněji. Už aby byl obchvat!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.