Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  srandovní rozpis bruslení

Odesílatel:  jvhvvhvhv

Datum:  31.12.2006 13:27

Toto se nám nestalo poprvé.Řídili jsme se podle internetu a šli jsme na veřejnost dne 31.12.2006.Přišli jsme tam a bylo zamčeno ,bylo nám řečeno,že bruslení není.A tak bych prosil v tomto udělat pořádek děkuji Čenda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: srandovní rozpis bruslení

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lukas Nemec

Datum:  01.01.2007 12:49

No to mi povídejte Bohužel, škoda
Já nebyl na bruslích snad 10 let, klukovi jsem koupil brusličky už před 3 roky, ale nikdy jsem se nedokopal k tomu, abych na kluziště vyrazil. Teď na konci roku jsem se konečně rozhoupal, nenechal nic na náhodě - mrknul na internetu do otevíracích hodin a vyrazil. Pochopitelně zklamán - zavřeno.
Tak snad zase za pár let, až se opět rozhoupu Ok?

PS. Potkal jsem tam ještě jednu rodinku s cca. 5letým klukem - panečku, ten brečel jak o závod.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: srandovní rozpis bruslení

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kwajdan

Datum:  31.12.2006 17:04

Kamaráde jvhvvhvhv zahoď plavky a vyraž na pivo,tam,se alespoň neutopíš. Jinak všem na diskusním foru Chrudim v novém roce hodně zdraví a optimismu. ahoj Kwajdan.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: srandovní rozpis bruslení

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  01.01.2007 08:32

Bylo nás takto podvedených hodně.Co by jste ale chtěli v tomto zařízení.Z veřejného bruslení nejsou odměny a p.Marousek měl na Silvestra svůj program.Tak ho sakra neotravujte.Ten rozhoduje o tom kdo kdy bude v bazénu+zimáku a to je sakra -banka!Změna?Proč,to by musel Čechlovský bruslit nebo mít děti.Takhle mu stačí chodit po náměstí s cigaretou a říket si-tohle je teď moje město!Jen si vzpomeňte na provozní hodiny koupaliště,také provoz.čas aby někdo nebyl rušen v ranních hodinách.Udělá alespoň letos konečně pořádek v celém zařízení??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: srandovní rozpis bruslení

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cenda25

Datum:  01.01.2007 17:37

chlape máš

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: srandovní rozpis bruslení

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  31.12.2006 19:48

V plavkach by mu byla ri brusleni zima.
Nez zacnes delat machra, precti si to znova, pak se na dva dny zamysli.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: srandovní rozpis bruslení

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cenda25

Datum:  31.12.2006 22:46

tak hele já ze sebe nedělám machra jako někdo tady juÚsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: srandovní rozpis bruslení

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  01.01.2007 10:07

To taky nebylo na tebe, draku.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.