Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Agora

Odesílatel:  Cukle

Datum:  07.11.2003 12:35

Vážení příznivci a odpůrci Agory,chtěla bych Vám sdělit pár vlastních myšlenek a názorů ke vzniklé situaci klubu Agora.
Ještě jsem asi nikdy neviděla hudební klub, který by končil svoji víkendovou produkci ve 22 hodin.
Řekla bych, že to je dost pádný důvod pro naprosté zaniknutí "Naší Ágnes". Pokud naši radní nemají rádi společnost a muziku, pak asi nepochopí rozhořčení nás - obhájců našeho nyní již jediného "schopného" klubu ve městě.
Vždycky jsem si myslela, že styl hudby, jaký budu poslouchat si mohu vybrat. Zřejmě tomu tak není, protože jestli nemohu navštěvovat Agoru, jsem v našem městě donucena chodit na diskotéky. Ne že bych měla něco konkrétního proti těmto akcím, ale zdejší prostředí by kolikrát rozhodně mohlo konkurovat zavrhovaným rockovým klubům.
Pokud nezačneme my všichni příznivci podobných míst jako je Agora něco dělat, brzy se v naší krásné Chrudimi ukoušeme nudou.
Jestliže se totiž nezruší nynější zákaz, který byl v Agoře vyhlášen, její zánik je nablízku.
Je zajímavé, že spoustě lidem se nelíbí její večerní koncerty. A co to ostatní, co pro mnoho lidí dělá? Vezměme takový klub Futur. Je v Chrudimi snad podobné místo, kam se mohou mladí lidé denodenně chodit bavit hraním fotbálku, lezením, díváním se na video, výrobou keramiky apod.? Kdo rozšířil myšlenku, že každý, kdo je návštěvníkem Agory se sem přišel opít? Je to blbost.
Zamyslet bychom se měli také my, samotní návštěvníci.
Je opravdu nutné při každé víkendové akci, aby stály destíky z nás venku před klubem a rozhodně ne šeptem si vyprávěli zážitky z týdne? Pokud jsme chtěli jít do Agory, jděme tam a poslouchejme to, na co jsme sem příšli. Pokud nás už program nebaví, jděme pryč.
Měli bychom si uvědomit, že to všechno, co se s naším oblíbeným místem děje, je hlavně NAŠE VLASTNÍ vina.
Když se budeme my chovat slušně, určitě nám Agoru vrátí zpátky.
Je opravdu nutné kazit to, co už mnoho lidí po mnoho let buduje nebo budeme všichni (včetně radnice) schopni se dohodnout a hlavně dodržovat to dohodnuté?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Agora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  magdiš

Datum:  07.11.2003 20:03

Hezký příspěvek. Ráda bych Vám napsala, že mne Vaše problémy netíží, protože jsem halt moc stará, než abyste mne zabavili... ;-) - a ráda bych Vám napsala, že nesmíte hlučet a třísnit, ale to víte od jiných, i když Vám to bude buřt, dokud nepostavíte svůj dům a někdo Vám ho nepomaluje, v lepším případě... Nebydlím, bohužel, poblíž středu města, a tak nemám co se vyjadřovat k rušení nebo nerušení nočního klidu.
Kdybych bydlela, pokládala bych víkendový hluk ze spodního patra za nutnost a daň za bydlení na atraktivním place. Všichni takoví nejsou, někteří to cítí jako tejrání... může být. Může to hodně vadit, věřte. Obešli jste sousedy? Bydlím na kraji města a k odúmrti mne tejrají sousedi zespoda, si nevyberete. Když už vítám jaro, obvykle koupí synkovi aspoň nový kvičák na řidítka kola.
Držím palce a nebuďte při jednáních předem nažhavení, jediná rada.
A vopovažte se mi někdo poděkovat s oslovením 'babko'. :-))

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.