Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  nová diskotéka u Aralu

Odesílatel:  aqua

Datum:  24.12.2006 10:55

....? co o tom víte ?
V pátek tam bylo prý 1500 lidí 8-)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nová diskotéka u Aralu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  26.12.2006 12:38

Co o tom víme?Jenom to,že z toho nemá spousta lidí radost.Hned od začátku se dějí přesně ty věci,které jsme čekali.V noci hrozný hluk a poničené značky rozbité dveře atd...od opitých,vylízaných magorů.Doufáme,že to brzy zavřou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nová diskotéka u Aralu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jan.

Datum:  26.12.2006 17:01

co ty jsi za člověka ??? Dokážeš si vůbec předstvit v jakém to tam bylo stavu na začátku ? Co to dalo práce. Koho tam můžou rušit opilci, vždyt tam nikde nikdo nebydlí. To bys radeji mel diskotéku nekde v centru mesta ? Jakou máš představu o tom kam mají mladí chodit se bavit..
Jednalo se o první otevírací den, vše už bude jen lepší.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nová diskotéka u Aralu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  26.12.2006 20:18

Jsem úplně normální člověk.Já vím moc dobře jak to tam vypadalo.Rozhodně to není žádná samota.Myslel jsem hlavně když ty magoři táhli domů ulicemi.Ty jsi to neviděl co bylo poničené?A o hluku ani nemluvě.To se člověk dokáže bavit jenom na diskotéce?Rozhodně nejsem odpůrce alkoholu.Sám ho rád konzumuji,ale dokáži se ovládat.No,doufejme,že to bude lepší jak píšeš.Mluvil jsem s kamárádem a ten říkal,že je to tam je o ničem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nová diskotéka u Aralu

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  roman-roman

Datum:  24.12.2006 13:07

Total Inferno ...prostor bývalého pivovaru...
pohoda - a velký ! - super music ...
G12 za 24 nic moc...musí se pařit,jinak je tam kosa HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.