Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  26.04.2006 19:03

Vážení chrudimští občané, napsala jsem slušný článek a co sport v Chrudimi tenis a napsala své jméno Mirka Melicherová a uvedla pravdivě věci, proč jsem odešla z Chrudimi i tenisového oddílu TK Chrudim, který je pod vedením tupců a netenistů, kteří myslí jen na svůj finanční prospěch a jsou to vesměs lidé, kteří o tenise nic nevědí nebo neumí držet tenisovou raketu. Po té jsem od vás obdržela odpovědi urážlivého charakteru, což je známka toho, že v Chrudimi vládne závist, agresivita neschopných lidí nezná meze a s Prahou se nesrovnávejte, protože nelze strovnávat poplatky a výdělky v Praze a v Chrudimi, jen pro ty, kteří to jěště nepochopili, vůbec mi nešlo o mou reklamu nebo o to se mstít, jen možnost napsat po 5 letech, co žiji mimo Chrudim, pravdu. Přesto všem děkuji za příspěvky, možná se ve Vašem městě za roky něco změní, hlavně by se měla změnit úcta a přístup k lidem, kteří něco umí a kteří by pro město Chrudim byli jen přínosem. Již na Vaše urážlivé odpovědi reagovat nebudu, neboť mám jiné starosti a hodně práce s klienty a stojím na kurtu od 10 h od rána do 20h do večera, takže mám peněz dost a klienti se mi jen hrnou, protože něco umím a umím se chovat k lidem, na rozdíl od některých z Vás. Mějte se fajn, s pozdravem Mirka Melicherová - trenérka tenisu a absolventka trenérské školy Fakulty tělesné výchovy a sportu UK Praha - trenérka 1. třídy. Praha je zlatá loď.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kuuuuu..

Datum:  18.12.2006 07:07

ty seš ale vypatlaná jako si vždycky byla,piš si na diskuzi prahy a sem už vůbec nelez,měla by ses vůbec zřeknout, že si někdy byla chrudimačka ty zbohatlíčku,nás tvý prachy ani podělaná Praha nezajímá,voni tě tam stejně dřív nebo pozdějc zašlapou do země,kráv... namachrovaná,styď se že si tady někdy vůbec dejchala vzduch ty trubko!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  19.12.2006 22:55

Nechcete už toho nechat?? mezi mnou a zmiňovanou MM také byla poměrně ostrá přestřelka, ale když tak sleduju ty následné diskuze, tak mám pocit, že skutečně píchla do "vosího hnízda". A protože tenis nehraji, tak nemohu dále hodnotit. Ale z těch příspěvků a hrubých urážek těžkých kalibrů by režiséři na TV Nova určitě dokázali udělat mnohodílný seriál.

A když už jsme u toho tenisu - víte, že minulý týden umřel pan Khail, který také do tenisu hodně dělal (alespoň podle toho, jak jsem jej znal).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  TomCR

Datum:  19.12.2006 22:30

VypatlanÁ, sem vůbec nelez, zbohatlíčku, podělaná Praha, kráv... namachrovaná, ty trubko. KONEČNĚ INTELIGENTNÍ CHRUDIMÁK. JEŠTĚ ŽE NEMÁŠ ŽÁDNÝ KOMPELXY JINAK BYS MUSEL K DOKTOROVI. ÚPLNĚ S TEBOU SOUHLASÍM, JSI NEJLEPŠÍ NA SVĚTĚ. PIŠ SI NA DISKUZI STEJNEJCH CHYTRÁKŮ JAKO JSI TY! TEDA JESTLI SE JEŠTĚ NĚJAKEJ TAKOVEJ NARODIL. PA.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tea

Datum:  18.12.2006 17:51

Pane nebo paní kuuuuu prosím trošku slušnosti a kultivovanosti do Vašeho projevu! Já vím,že tady se to prostě spláchne,ale přece jen je to veřejné vyjádření.Nechce se mi věřit, že právě v Chrudimi žijí takoví frajírci,co si myslí,že tímto projevem někoho zaujmou.Mě teda néééééééééé!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kuuuuu..

Datum:  19.12.2006 09:34


já se nesnažim narozdíl od někoho někoho zaujímat,to si asi špatně pochopila,v Chrudimi nejsou takoví frajírci jako seš ty si chtěla asi napsat co?tak si radši běz odehrát čtyrku a už sem nelez zdar

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  PharmDr.Nováková Lenka

Datum:  03.12.2006 11:10

Mirko Melicherová
Čekám, že už se mi konečně omluvíš!
Když už je policie krajně neschopná, tak bys to měla udělat pro svou rodinu, která kvůli TOBĚ jistě velmi trpí a které hanobíš jméno.
PharmDr. Lenka Nováková

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  03.12.2006 15:05

P.Nováková,
Melicharová trpí sama a to tím,že její otec je a to velice často v bufetu DUKLA.Ale dle Vašeho jména asi jde o rodinu Nováků co teror.místní tenisový klub.Pokud to tak je tak je vrchol drzosti se ještě vůbec ozvat v tomto pořadu.Kolik hodin a to zcela zdarma Vaše rodina vytěžuje místní kurty+krytá a to jen proto,že vedení klubu chodí do ordinace+věk těchto asi velice často??Bohužel je již někdo,kdo si od léta Vaše rodiné akce monitoruje.Hezké Vánoce.2006

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  PharmDr.Nováková Lenka

Datum:  03.12.2006 16:44

Pane Piráte, rodina, o níž píšete, se s Mirkou Melicherovou hluboce přátelí a tato slečna mne asi pro jejich potěšení také hluboce urážela a pomlouvala na těchto stránkách. Pokud tuto rodinu skutečně monitorujete, pak byste měl vedět, že manželkou MUDr.Pavla Nováka- zubaře je učitelka angličtiny ekonomické školy Mgr. Marcela Nováková, roz.Aresinová, poprvé provdaná Šplíchalové. Mne s touto rodinou nespojujte, já s nimi nemám již nic společného. Přeji také Hezké vánoce 2006

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  dodanek

Datum:  26.04.2006 23:01

"v Chrudimi vládne závist, agresivita neschopných lidí nezná meze a s Prahou se nesrovnávejte"

Nebo je možné, že v Chrudimi vědí, co jste byla schopná za těch několik let působení zde posrat.

Když už jsme u srovnávání cenových relací, pokud vím, 300 korun za individuální hodinu si v Chrudimi vezme málokdo.

Praha je zlatá loď? Tak si tam zůstaňte a neurážejte slušné lidi v Chrudimi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 23:26

Asi si to netroufnete, když tam máte poloviční platy, než mi v Praze, jinak pro Vaši informaci trenér 1. třídy trénují za 350Kč - 500Kč ja 1 hodinu, tak mi to nezáviďte, ten tenis je dřina, a já na tom kurtě stojím od 8 let je mi 34 let, ty asi někde děláš za 50Kč hrubého a jsi nasraný, holt, kdo umí, umí, kdo neumí, ten čumí.
Díky za příspěvek, ikdyž šeredný, ale přeci. Mirka, dám ti slevu a pojeď na Seč se soustřeďovat, tam to bude super nebo pojedeš s místními 50 letými trenéri kamsi do horoucích pekel??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 23:17

Já jsem zde neposrala nic, a kdybych byla ve vedení klubu, šéftrenérkou a mít jiné funkce, vážená osobo, jinak by bylo na tenise a chodily by tam talentované děti a ne zbohatlíci, co mají nafrněné rypce a neumí ani pozdravit, byla by tam hala na zimní hraní za 2,5 mil Kč, tak napište konkrétně co jsem v Chrudimi posrala za mých 32 let žití, ale aby jste se pak Vy z toho nezasrala. S pozdravem Mirka.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 23:12

Vážená 300Kč za hodinu pro trenéra 1. třídy je zcela normální cena, horší je, když si tuto cenu účtuje pan trenér Marek se svou 3. třídou nebo pan Bílek, který prý už chodí o berličkách, hlas vichřice podoba, já jsem mu to říkala, Lomykare, Lomykare, do roka a do dne a on tam seděl ožratý jako cyp na tej židli a svalil se na zem pan Prezident, bývalý, TC Chrudim, a tak nám tedy sdělte kolik platíte za trenéra Vy a jakou má kvalifikaci a urážíte Vy hříšná nádobo. Nebo patříte mezi ty pracháče jenž mají netalentované děti a cpou do nich prachy horem dolem, aby pak stejně zjistili jako pan Koch se svým synáčkem Ondřejem, že místo tenisu můžete hrát kuličky za Pákistán, na to možná vlohy máte, ale ne na závodní tenis, tak se nám představte, abychom věděli, kdo nám píše, čím jste, jaký máte příjem, tak nežvaňte blbě, když tomu nerozumíte. V Praze si zůstanu, co v Chrudimi koukat se na morový sloup na náměstí nebo snad na Vás???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  lady

Datum:  29.04.2006 07:03

Souhlas

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  02.05.2006 23:14

Kolik platíš za trenéra, ty na něj vůbec nemáš, chudinko, viď já ti dám slevu. Mirka. Taky souhlas.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lukin

Datum:  15.12.2006 17:21

Dobrý den,
vůbec Vás neznám a tenis mi vlastně ani nic neříká. Pocházím z Chrudimi nyní žiji v Ženevě a pracuji u nejmenované nadnárodní společnosti jako manažer. Vydělávám si poměrně pěkné peníze. Toto píšu jen proto, že občas si pročítám diskuze, abych věděl, co se děje v mém rodném městě. Vaše příspěvky sem tu četl už dříve. Nějak sem necítil potřebu reagovat. Ale nyní mi to už nedalo. Přijde mi, že si myslíte, když bydlíte v Praze a děláte nějakého trénéra tenisu za pár stovek na hodinu, oháníte se tady vystudovanou vysokou školou, že jste jediná vzdělaná a nejvíc vydělávající. V Chrudimi jsou vlastně jen dělníci a lidé, kteří nic nedokažou. To jsem pochopil z Vašich příspěvků. Bohužel pro Vás tomu tak určitě není. Chrudim mám moc rád, velice rád ji navštěvuji a přátel zde mám taky mnoho a napříč sociálním spektrem. A přece se nad nikým nenavyšuji a nechovám se jak malé dítě, když mu nedají to co chce. Zkuste se zachovat jako dospělá žena a nezahlcujte diskuzní fórum příspěvky o tom, jak se máte v Praze dobře a jak jsou zde lidé hrozní. Většinu lidí to tu zajisté nezajímá. A určitě by zde raději porbírali věci týkající se Chrudimi a okolí a ne Vás a vaše problémy!

S pozdravem Ing. Petr Simon Ph.D. MBA

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Mirka Melicherová všem co mne uráželi!!!!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tea

Datum:  16.12.2006 14:52

Dobry den pane inženýre, ve všem s Vámi souhlasím. Narodila jsem se v chrudimi a v 19 letech jsem se přestěhovala do Prahy za prací.Žila jsem tam 23 let,pracovala v cestovní kanceláři. V letošním roce jsem se z rodinných důvodů přestěhovala zpátky do Chrudimi. Strašně moc věcí mi tady chybí.Nevlastním auto,takže všechno je komplikovanější. Z toho plyne také můj návrh celoroční tržnice,prostě jsem byla zvyklá na pražský Havelský trh a teď nic.Budu si muset zvyknout na jiný způsob života.Ale proč to vlastně píšu. Praha rozhodně není zlatá loď,jak píše paní Melicherová.Lidé jsou všude stejní,jen v té zatrápené Praze je víc příležitostí. A to,že jsou větší platy? Také jsou větší náklady.Já jsem třeba teď ušetřila 4000,- za roční tramvajenku.Paní Melicherová se opravdu chová jako dítě a myslím,že už na to asi věk nemá.Tak to je všechno a jsem zvědavá, kde seženu čerstvého a vykuchaného kapra.Tady ho nekuchají ,jen zabíjí a je to v ceníku jako "zbavení života" za 10,-Kč.Alespoň vloni.Možná podražili.Tak někdy uvažuji,že bych to koupila.No za 10,-řekněte? A máte to za sebou. Hezký den!!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.