Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Celoroční tržnice

Odesílatel:  tea

Datum:  10.12.2006 16:32

Dobrý den, stále postrádám v Chrudimi jednu důležitou věc doplňující kolorit, živost a atmosféru města a to je celoroční stálá tržnice.Tím myslím zelenina a ovoce místních i jiných pěstitelů,výrobky místních řemeslníků apod.,tak jak to známe ze států trošku jižněji od nás.Líbilo by se mi, kdybych mohla v létě kupovat čerstvé bylinky od lidí, na kterých je vidět,že do toho dali kus své práce a tím i kvalitu nesrovnatelnou se supermarkety.Asi jsem naivní.Co Vy na to?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Celoroční tržnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  10.12.2006 19:45

To tady bylo. On tak trochu málokdo bude celý týden vystávat na tržnici - pokud chcete bylinky, máte tu středeční a sobotní trhy.
Nevím, jestli by tržnice nějak dopňovala kolorit tohoto města.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Celoroční tržnice

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tea

Datum:  10.12.2006 22:21

Na kvalitní trh můžete celý den a nemusíte vstávat.Těm pár človíčkům ve středu na náměstí se musím smát.Jejich často ne příliš kvalitní zboží se povaluje po zemi a s tím mám být spokojená?Mám poněkud jiné představy.No nic.Třeba na to časem někdo prijde, že by to bylo fajn.Nashle.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.