Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Zaverem....

Odesílatel:  Peter van Hofen

Datum:  06.11.2003 10:21

Musim priznat, ze ma ocekavani nebyla zklamana.
Reakce vynikajici.Presvedcil jsem se, kolik nenavisti se da vyprodukovat jen proto, ze ma nekdo odlisny, byt v nekterych aspektech absurdni - v nekterych, podtrhuji, nazor(viz kampan proti p. Reznickovi). Ale to byl zamer. Dikci svych prispevku jsem postupne menil a cilene gradoval mentorsky ton. Nemile jsem byl ovsem prekvapen agresivitou (ve smyslu verbalnim) nekterych jedincu, se kterou jsem se setkal jen na otevrenych chatech celorepublikovych deniku. U takto lokalne omezene komunity, jsem s ni nepocital. Mozna je to duvod k zamysleni. Alespon pro Geoginu, Tomase(Ten me ze zcela nepochopitelnych duvodu neustale povazuje za p. Reznicka,ktereho timto uprime lituji.
Zrejme se jedna o fetis sui generis.), J. Kozla, Divokeho Billa a dalsi. Budiz plusem teto diskuse, ze se alespon vyhyba vulgarismum. Vsem timto dekuji za ucast, byt nevedomou, v mem pokusu. Zavrem bych si ale dovoli tvrdit, mozna trochu samolibe(ale to je pro van Hofena typicke, ne?:), ze jsem obcas rozviril zdejsi stojate vody a poskytl Vam moznost vybit se.
Timto svou ucast zde koncim, jelikoz jeji pokracovani by pro me nebylo zdaleka tak zabavne, jak tomu bylo doposud.
S pozdravem Vas Peter van Hofen PS: Vsechna fakta mnou uvedena byla pravdiva. Jejich zarazeni do kontextu je jiz otazkou jinou, o ktere jsem hovoril vyse. To jen pro ujasneni.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Zaverem....

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  magdiš

Datum:  07.11.2003 20:08

Jako malí. Nediskutujete, jen se přebíjíte. Vina je zřetelně menší na Vaší straně, Petere.
Až tu jednou naleznu informovanou a byť subjektivní, ale neútočnou diskusi na nějaké téma, rozhodně se zapojím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Zaverem....

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  07.11.2003 08:44

Nenávisti???Ano, uznávám. Stal jsem se nevědomky pokusným objektem vyšší intelingence, aniž bych o tom věděl a určitě moje reakce nyly cilěně vyvolány, aniž to jen tušil, ale že by ve mě byla vyvolána nenávist? Toho jsem si teda nevšiml.
Občas se pozoruji, že nevím, proč některé věci dělám; třeba teď vůbec nevím, proč vlastně píšu příspěvěk (mr. hofen určitě ví, když se mnou experimentuje), ale zatím vím zcela jistě, CO dělám.
Na to, jaký jsi, mr. hofen, duševní gigant, nejsi tak trochu ublížený a vztahovačný?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Zaverem....

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David z Chrudimě

Datum:  06.11.2003 13:32

Nevím, proč se všichni pídíte po tom, kdo je vlastně ten Peter van Hof, připadá mi to nedůležité.
Hof, německy doufat se snad píše s dvěma f (hoffen).
Spíše mě napadlo, přeložit toto jméno jako Hof, což by měl být v překladu "dvůr". Tedy Dvořák, Dvořáček.....???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Zaverem....

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jiří Kozel

Datum:  06.11.2003 13:10

To je zvláštní že se zase máme zamyslet nad sebou jen my co bojujem za udržení klubu...jestli se nepletu tak nikdo z odpůrců jmenován nebyl...bohužel já když nepřispívám tady do tý diskuze tak zrovna fetuju, poslouchám tvrdou muziku, zapaluju koše a ještě u toho nehorázně řvu....prostě ty roky co navštěvuji Agoru jsou na mě znát....koukněte mě všichni teď hned zavrhnout....
Jinak jsem ani netušil když jsem to tady začal jako první psát že to bude mít takovej ohlas...
Já se divím když je v Aogře tolik agresivních lidí že se tam strhla bitka co já pamatuju jen jedna jediná a to bylo na Penerech strýčka Homeboye asi tak před 4 lety a ta trvala asi 3 minuty a byl klid...
Tak ať teda policajti kontrolujou podloubí mě to je jedno mě se nic nestane....já se klidně budu legitimovat když to je za potřebí...
Už se těším až se rozjede ta dýdžina na Pardubický ulici...to bude asi tooočo...jsem zvědavej jestli ji budou policisté taktéž navštěvovat....tam ale "určitě" nezletilí nebudou a už vůbec se jim nebude nalejvat...
Nezbejvá než věřit že Agora přežije...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Zaverem....

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lukáš Němec

Datum:  06.11.2003 11:41

Končíš definitivně ?To by bylo škoda. Se spoustou věcí tebou napsaných nemohu souhlasit, ale rozhodně to bylo zajímavé čtení a jsem si jist, že často značně ovlivnilo celý průběh další diskuse.
No, třeba se ještě rozmyslíš.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Zaverem....

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tomas

Datum:  06.11.2003 11:15

A pobavuje mne převelice i fakt ten, že se nějak moc snažíš odbočovat od danných témat. To ti ovšem nemám za zlé!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Zaverem....

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tomas

Datum:  06.11.2003 11:12

Milí peter van Hofen. Já Tomas JSEM PŘESVEDČEN ŽE NEJSI PETR ŘEZNÍČEK!!!!! Za tím si stojím a nechápu jak tě napdlo, že si to myslím tak ještě jednou MYSLÍM SI, ŽE NEJSI PETR ŘEZNÍČEK. Já si myslím o panu místostarostovi spousty věcí, ale jsem přesvědčen , že se dokáže pod své příspěvky¨podepsat. Pokud jsi vyčetl, že jsem někde na těchto stránkách, či jende napsal že jsou víšezmíněné osoby stejné, uznám že jsem blb. Pokud to tu nikde není (A TO NENÍ) jsem přesvědčen, že jsi vcelku slušný manipulátor,a začínám tvé příspě+vky chápat jako něco co se nedá brát jako berná mince této debaty. A zdá se mi, že zřejmě nevíš jak se věci mají a tudíš tvé příspěvky jdou bokem.
Tímto tě nechci napadat či jinak obviňovat (každý máme právo se vyjádřit) dokonce i tvůj sloch sa zdá býti vcelku ušlechtilý a stojí mě za to tě i pochválit a věřit, že v jiných debatéch můžeš být obstojným řečníkem. Jen to chce tu trochu pozornosti.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Zaverem....

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Schoolboy

Datum:  06.11.2003 10:54

Hmmmm, tak ted tady umreme nudou...
A jestli je tohle vsechno pravda (o cemz stejne silne pochybuju), tak vam aspon P.R. muze "podekovat" za ztratu hlasu v pristich volbach...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.