Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Vyžití mládeže (a dospělých)

Odesílatel:  kiwi

Datum:  09.12.2006 14:20

Mám dotaz, uvítali by jste v Chrudimi volně dostupnou trať pro RC modely aut? Myslím že by to bylo pro mnoho lidí zajímavá možnost trávení vloného času . Nejbližší trať je myslím v Pradubicích. Jakým by jste dali přednost on-road nebo off-road (nebo oboje)? Víte o místě kde by mohla stát? Má se rekonstruovat městský park, co třeba tam vedle dopravního hřiště? Co vy na to?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vyžití mládeže (a dospělých)

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tommy

Datum:  11.12.2006 12:28

ja jsem urcite pro, sam mam subaru impreza 1:10 a neni vcelku kde jezdit;) Radsi bych silnicni drahu nez offroad, ale oboji by nebylo spatne. Podle me by pro zacatek stacilo aby nekdo uelal nejaky RC web pro chrudimaky, pak by byl prehled.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vyžití mládeže (a dospělých)

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  myš

Datum:  10.12.2006 18:00

Asi by tahle věc mnoho mladých nadchla, ale v parku vedle doprav. hřiště už hrají petang(nebo jak se to píše) a i kdyby ne,pak se obávám, že by park dopadnul stejně jako prostory kolem U-rampy vedle zimáku- mladí tam sice sportují,ale musí si tam nutně co nejblíž dojet autem,s odpadky taky daleko nedojdou,taky podle toho to tam vypadá...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vyžití mládeže (a dospělých)

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tomáš Stolařík

Datum:  09.12.2006 22:08

Hele myslím, že to není špatný nápad dokonce bych tam i zašel. Ale vidím problém v tom kdo by to financoval a jek by to bylo drahý a tak a nepředpokládám, že to bude zase cálovat Kušta nebo snad radnice. Takže by mě zajímalo komu by se chtělo tohle cálovat, když jsou ty "milované" Pardubice tak blízko.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vyžití mládeže (a dospělých)

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kiwi

Datum:  10.12.2006 10:15

to je právě to financování. myslím že pro město by to byla věc jak přitáhnout nějaký lidi,a nehledě na to, že když postavili skate park, tak to tohle by mohli taky a určitě by to bylo pro větší věkovou skupinu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vyžití mládeže (a dospělých)

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tea

Datum:  10.12.2006 12:31

My jako já v tomto směru nevzdělaní nevíme co jsou RC modely aut ale určitě by to bylo fajn.Kdo by to platil teda nevím.Jsem pro aby v Chrudimi bylo co nejvíce těchto pro mládež využitelných věcí neb pro ně "ty fakt milované Úsměv " Pardubice jsou co se týče dopravy špatně dostupné.Až prorazí do Pardubic metroÚsměv tak atˇ si to tam vezmou treba všechno a nebude problém.Ale takhle hurá za vše co je k něčemu dobré.Nojo ty finance!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vyžití mládeže (a dospělých)

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kiwi

Datum:  10.12.2006 13:30

rc modely jsou modely na dálkové ovládání

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.