Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  městská policie

Odesílatel:  stín radnice

Datum:  02.09.2003 17:39

Tak jsem si přečetl nové články na téma MP a nestíhám se divit - někdo napíše příspěvek, jiný na něj reaguje a pak se najdou další dva, kteří pitvají češtinu či identitu oponenta. Náš národ se asi nezmění - nikdo z Vás si asi neuvědomil to, že práce MP není žádný med.
Já bych to za ty peníze nedělal!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David z Chrudimě

Datum:  06.11.2003 10:56

Taky to zřejmě neděláš.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lomikar

Datum:  07.10.2003 07:52

A kolik myslíte, že má policie státní? Proč by měli "měšťáci" brát víc? Z jakého důvodu? Vždyť "kluci ze státní" museli absolvovat min. Střední Policejní akademii buď v Brně nebo Praze-Vyškově.
Všichni sloužili zpočátku v Praze, v nejvyhlášenějších ulicích Prahy - a to v noci, pouze v hlídkách ve dvou a pěkně pěšky. Když byla v Praze akce "Kongres" (jistě si vzpomenete), i státní policisté z Chrudimi tam byli přivoláni na pomoc. Běžte se jich zeptat, jak se jim chtělo a jak se jim to líbilo - postavit se napospas hladovému a šílenému davu.
A co "Městská"? Několik Městských policistů si museli i dodělávat maturitu, protože ji neměli. Kde dneska vidíte pěšky Městskou Policii? Pouze v autě, pomalu projíždí po okruhu, zdržují provoz, popíjejí kávičku u benzinových stanic, vypisují bločky na parkovišti na náměstí a hlídají Obytnou zónu v sídlišti U Stadionu.
Vlastně jen jedna hlídka a jen určitou část Obytné zóny. Tedy spíše okolí jednoho domu, abych byl přesnější. Myslíte, že by to mohlo být tím, že zde jeden z policistů této hlídky bydlí.....(???)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David z Chrudimě

Datum:  06.11.2003 10:59

A jakpak tohle všechno víš ???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jirka

Datum:  28.10.2003 11:53

To by člověk nevěřil jak jsou měšťáci oblíbené téma.
Skutečně si nemyslím, že by byl Lomikar policista, protože jeho informace jsou viditelně z "druhé ruky".
Policejní škola Praha-Vyškov, divný????????Jenom se musím smát jak každý pátrá po identitě toho druhého.
Řešíte kočko-myší spory. Ve skutečnosti většinou měšťáci se stáťáky osobně kamarádí a kromě pár zakomplexovaných jedinců (na obou stranách) si nehrají na to kdo je mín nebo víc. Každá práce má svá specifika.
Lomikare,Fare respektuji vaše názory, zřejmě máte s městskou špatné zkušenosti,ale pro informaci: né všichni státní začínali v Praze v noci na ulici jak uvádíš a né všichni státní mněli maturitu, někteří si ji také dodělávali(jí) při zaměstnání.
Sohlasím s tím,že ty kluci(měštáci) jsou kolikrát na méně důležitých místech a přitom by byli platný jinde mnohem víc,ale za to oni až tak nemůžou,musí poslouchat své nadřízené. Osobně si myslím, že peníze vynaložené na MP nejsou zbytečné,ale souhlasím s tím, že by mněla MP pracovat co nejefektivněji,tzn.být tam,kde je občané chtějí mít.
Policie ať už městská nebo státní jsou složkou represivní,tudiž né příliš oblíbenou ,takže je jasné, že lidé,kteří si pletou demokracii s anarchií na ně budou nadávat a lidé, kterým pomohli je budou chválit. Co se ochoty a rychlosti týče. Je pravda, že když je v noci jedna hlídka státní a jedna městský, tak mohou být městský rychlejší, je to také proto, že státní má větší území a větší nápad činnosti a né málo papírování oproti městský.
O tom kdo komu sahá po kotníky, to není tak jednoznačný. Nemůžete soudit instituce, u státních se najdou stejně tak neschopný,líný a zakomplexovaný jedinci jako u městský a naopak schopný.
A konečně k platům: ať má každý jedinec to co si skutečně zaslouží i když je pravda, že v Chrudimi mají měšťáci menší platy než jinde.
A na závěr neschovávám se za pseudonym a abych některým ušetřil námahu jsem byvalí chrudimský měšťák.
Kime, ty se nerozčiluj a veď nadále rozhovory založené na konkrétních argumentech,resektuj i jejich názor.Přeji Vám všem hodně zdaru.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David z Chrudimě

Datum:  06.11.2003 10:58

Oblíbené téma? A na jaké téma by sis chtěl dopisovat, když to tu má název "městská policie" ???Tobě také hodně zdaru !!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  fare

Datum:  13.10.2003 22:35

Jo maturita a měšťáci, to je trefa do černého, ale nevím, proč by ji měli mít, vždyť jim velí pan Červenka, kterej nemá maturitu.Nevím, jestli je to k pláči či smíchu,v požadavcích na strážníky chtějí maturitu a velitel ji nemá.Není to zvláštní?????????Pan velitel jezdí na ligu měst(možná to někdo znáte) tam si zahraje za naše peníze, neboť je v práci a pak se opije a dělá bordel.Jestli takto vystupuje městská policie i v jiných městech,tak to musí být zážitek.
Myslím si, že jsou naprosto k ničemu a měli by jí v Chrudimi zrušit.Takové peníze co tato jednotka stojí, a výsledky??????Stojí jak trubky u parkovacího automatu a loví, pak ještě botičky, to jim taky jde, ale aby dopoledne zašli do okrajových částí, to ne.Na parkovištích by stačil důchodce, kterýmu dáte 5 táců a je vše vyřešeno, na co městskou policii.Stojí takové prachy a kde nic tu nic, ty peníze(určitě za rok převyšují 1 mil.Kč) by se přece nechali použít na daleko lepší věci.
Proto vyzívám občany města CHRUDIMI, postavte se se mnou proti Městské policii.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kuba

Datum:  16.10.2003 11:42

Co chceš po městské policii, když jí velí Holanďan Peter van Hofen. Cizák jeden ... viz příspěvky Jendy z 16.10.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lomikar

Datum:  15.10.2003 07:38

Teď hned

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David z Chrudimě

Datum:  06.11.2003 11:17

Počkej chvíli.......

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Vaclav

Datum:  07.10.2003 11:41

Lomikare Lomikare,tebe jenom asi štve,že lidi spíš volaj měšťáky než Vás státní viď?No pane policajt není se čemu divit,jsem volal na 158 napadení mého kamaráda,cca za hoďku přijela hlídka PČR ,hoši viditelně nadšený se slovy"Nojo no a co s tím?".Nechci se zastávat měšťáku,protože tam jsou taky tupci,ale jsou aspoň na místě hned a maj vlídnější chování než PČR,zase jsem měl třeba štěstí na jedince.Ale abych se přiznal tak Vám tu práci ani chlupem nezávidím,nikdo jí totiž neocení.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David z Chrudimě

Datum:  06.11.2003 11:21

A pročpak jsi mu nepomohl ty hrdino ???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kim

Datum:  16.10.2003 21:28

Milý Václave, LOMIKAR opravdu není policista (naštěstí), ale majitel jedné rastauračky na Borzně a obcan města Chrudim, který si myslí, že může parkovat, kde chce a jak chce - i na místech vyhrazených pro invalidy.
Milý Lomikare, nechápu jak můžeš hodnotit mojí práci, když nejsi po celou dobu mé služby se mnou ( opět naštěstí). Já také nehodnotím tvou restauraci, jak ji vedeš, protože tomu nerozumím, tak ty nehodnoť mou práci, protože ji taky nerozumíš. Neřeším Obytnou zónu pouze u jednoho domu, ale také u jiných. Třeba u vedlejšího věžáku to po čase řidiči pochopili, že tam nemohou parkovat, ale tobě to mozek nějak nebere.
Kdyby si se spíše místo toho kritizování naučil se svou přítelkyní slušného chování a přestali používat vulgárních výrazu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David z Chrudimě

Datum:  06.11.2003 11:28

Lomikar se teda má...může chlastat, kdy chce, a za kolik chce. Lomikare, nesháníš také přítele?Kime, tobě to mozek vzal???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dim

Datum:  29.10.2003 17:00

Milý Kime,na vyhrazeném místě pro invalidy jsme nestáli ani jednou. Když už, tak vedle něj, ale nikdy neblokujeme tato parkovací místa.
Do práce se ti nikdo neplete, pouze chci vědět, z jakého důvodu se Obytná zóna řeší pouze U Stadionu a to zejména u domu č.p. (a teď nevím, jestli se trefím) 742 ? A přestaň se ohánět vedlejším věžákem. Nevím sice, který máš na mysli, ale u věžáku po pravé straně se parkuje i z boku domu a také tam není žádné dopravní značení opravňující obyvatele nechat tam svá auta stát (teď nemám zrovna na mysli invalidy). Pokud se mýlím, klidně mi toto parkování objasni, zřejmě tedy stávající situaci neznám. Na parkovišti u silnice stojí auta i v řadě za popelnicemi, kde také podle mě nemají co dělat - těžko se tam vyjíždí. To je podle tebe také v pořádku? A to nemluvím o sitaci co se týče parkování jinde (viz již zde zmíněná Husova ulice apod.) A nezkoušej tvrdit, že tam se parkování řeší pokutami - bydleli jsme tam přes 2 roky......
Ptám se: proč něco pokutujete a něco přehlížíte?Asi mně to "vážně mozek nebere". Mimochodem - je skutečně tak hrozná tragédie nechat auto stát před domem (v čase od 23.00 hod do 6.45)? Kdyby to nějakým způsobem překáželo dopravě, budiž, ale uprostřed sídliště? PS: zkusil jsi někdy parkovat v Pardubicích? A co v Praze? Jestliže ovšem používáte auto pouze o víkendu, nedivím se, že nemáte problémy s parkováním.
A k tomu slušnému chování. Pokud vím, známe se již zhruba od patnácti let. S tebou, milý Kime, bydlíme v jednom domě od srpna. Vždy, když jsem tě potkala, jsem tě s úsměvem zdravila, tak, jako všechny obyvatele a sousedy v domě. Tak proč ty nepozdravíš? Jinak přeji hezký den Kime, podepsán Dim.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David z Chrudimě

Datum:  06.11.2003 11:29

Mě ale nezdravíš..........

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kim

Datum:  30.10.2003 09:45

Na invalidech stojíte, parkujete u baráku i přes den(někdy celý den(, auto používám skoro každý den a vím co je to parkoviště, proto nemám problémy. Pozdrav s úsměvem? Možná dříve. Musím poslouchat své nadřízené - odpověď k parkování v jiných ulicích.
Jirko ty víš co mě štve, ale taky víš jako já, že s tím nic neudělám.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David z Chrudimě

Datum:  06.11.2003 11:15

Tak copak tě štve?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Dim

Datum:  05.11.2003 15:30

Nevím, jestli jsem tvoji odpověď pochopila správně, ale vyznělo mi to tak, jako že to všechno vlastně dostáváš příkazem........????? Ty dostáváš příkazem dodržovat Obytnou zónu U Stadionu, konkrétně u tohoto domu a jinde ne? To mi prosím blíže vysvětli, asi tomu dobře nerozumím.
Parkovací místa označená pro invalidy tu myslím řešit nebudem, dozvěděla jsem se, že "vítr vane úplně odjinud". Ty víš moc dobře, že U Stadionu jsi to auto nikdy na těchto místech neviděl. Tebe asi štve něco jiného, viď, možná tušíš, na co narážím, ale já u toho nebyla a tak to řešit nebudu.
Jinak jsem fakt psala pravdu, že to auto tam v týdnu přes den není, určitě sis toho všiml také a dobře víš, že stojí na druhém konci Chrudimě. Ale také ti nevyvracím, že tam občas nestojí, a to chvílemi o víkendu a přes noc (většinou se totiž snažíme vypadnout z bytovky) Jenom mi vrtá hlavou, proč jsi se zaměřil zrovna na nás. Tuhle jsem tam tak před tím domem stála, a napočítala celkem 5 aut, která tam neměla co dělat. Fakt narváno, celé odpoledne, večer, v noci, ale to naše chybělo. Neparkovalo tam.
TAK PROČ "TO" VŠECHNO ???Už mě to tady nebaví, navrhuji zajít na kafčo a všechno probrat......????????Takže hezký zbytek dne všem i Tobě, Dim

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kim

Datum:  12.11.2003 14:09

Dime o nadřízených jsem mluvil v souvislosti s problémy v jiných ulicích (viz. Husovka). Netuším na co narážíš. Proč myslíš, že jsem zaměřen pouze na vás, to není pravda, věřmi. Nepsal jsem o invalidech uU Stadionu.
Říkal jsem si, že už nic psát nebudu, protože mě to nebaví a ostatní z toho mají jen srandu, jak se tady hašteříme. Je domluveno kafe, kde si vše vyřikáme, ale není čas. Chtěl bych se nudit jako David z Chrudimi, aspoň jeden den.
Měj se Kim

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David z Chrudimě

Datum:  06.11.2003 11:17

Mě taky ne, kam půjdem?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Farat

Datum:  06.11.2003 12:56

Davide, nejsi tak trochu idiot????????Asi ano,že?Nezmůžeš se na nic jiného jen na prostou větu, zlehčuješ vážnost situace, běž si hrát s hračkama a internet nech na pokoji

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Blix

Datum:  07.11.2003 14:04

Je to nějakej blb - ať se vykecá když ho to baví...
Blix

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Hanka

Datum:  29.10.2003 09:14

Nebydlím sice U Stadionu, ale znám moc dobře tento spor o parkování. Proč myslíte, pane Flídře, nebo pane Flídr, že se parkování u tohoto domu vyřeší bločkama? Sama jsem jich také za stěrač pár dostala (jezdím často za kamarádkou) a připadá mi to již trapné. Kde mám asi tak podle Vás parkovat, když mám v jedné ruce těžkou tašku, v druhé nějakou mňamku, sotva zamknu auto a zazvoním. Než jsme se vykecali, už jsem měla za stěračem lísteček. Proč jste na nich pokaždé podepsán jen Vy a Váš kolega? Kolik je Vás městských policistů - jen dva? Pocházím ze sídliště Na Větrníku. Běžte se podívat Na Šance, jak se parkuje tam. Co se vyřeší opakovanou pokutou? I já jsem zažila situace, kdy jsem opravdu neměla auto kam dát. Nechápu, proč je tak těžké začít řešit problém jiným způsobem.
Zkuste si sundat uniformu a zamyslete se jako spoluobčan, třeba na něco přijdete.......
A neberte tento text nijak osobně, nemíním se Vás dotknout, pouze Vás navést k jinému úspěšnějšímu řešení.
PS: Kdo Vám nadával? Urazilo Vás snad to, že Vás někdo nazval "akčním hrdinou"? A proč Vy vyhrožujete?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kim

Datum:  02.11.2003 14:10

Milá Hanko, nepotřebuji si sundávat uniformu, abych mohl přemýšlet jako spoluobčan.
Už skoro rok pracuji na dokumentaci pro MěÚ Chrudim, aby nám u baráku udělali parkoviště. Třeba taková petici pro vybudování parkoviště stojí také nějakou námahu, ale tu nepočítám, spíš mi vadí to, že je některé spoluobčany téžké přemluvit k tomu, aby tuto petici vůbec podepsali a pokud se nedokáží dohodnout lidé z jednoho baráku, tak nemá zatím cenu tuto dokumentaci na město posílat. Bydlím v tomto domě krátce, ale z doslechu vím, že parkoviště mohlo dávno stát z vlasní iniciativi města, ale díky některým spoluobčanům nestojí, protože se přeci z okna nebudou dívat na parkoviště.
Takže to, že nepřemýšlím o tom jak tento problém řešit není zas taková pravda. Jak už jsem psal tak se členy samosprávy připravujeme dokumentaci. Jako prozatimní řešení řeším tento problém "bločkami", protože si myslím, že je opravdu kde zaparkovat, ale to je pouze o lenivosti některých spoluobčanů a nebo další argument je ten, že si auto u baráku pohlídají.
Divil bych se tomu, protože auto celou dobu nehlídají z okna nebo u něho nestojí, takže když auto zaparkují na parkovišti vyjde na stejno. Životní skušenost o tom, že vozidlo u baráku neuhlídáte mám. Nejednalo se sice o automobil, ale o motorku (což je jedno), kterou jsem měl zaparkovanou u baráku u nájezdu přes noc a ráno už jsem ji neměl. Naštěstí to dopadlo dobře.
Motorka se s "drobnými" šrámy našla. Což se nechá opravit, hlavně že byla. Na parkování si také dosti stěžují lidé z baráku, někteří došli i tak daleko, že mi volají výhružné telefonáty do prace nadřízeným. Jak už to dnes bývá lidé si nechodí stěžovat tomu kdo něco dělá, ale tomu, kdo to má nastarosti. Tyto stížnosti ti dotyční nemusí poslouchat, ale snad se najde některý odvážlivec a řekne to, aby to nevypadalo, že "buzeruju" pouze já. A věřte mi, že bych taky chtěl mít klid od těchto problémů a neposlouchat jak si každý stěžuje.
Je lehké na někoho nadávat a na uniformy se nadávalo, nadává a nadávat bude. Co se týče vzdělání, tak si myslím, že je uplně jedno jaké má člověk vzdělání, protože ten, kdo má učňák může být schopnější a tom oboru vzdělanější než nějaký vysokoškolák. Tímto samozřejmě nechci urážet vysokoškoláky. Myslím, že nezáleží na vzdělání, ale je to spíš jaký ten člověk je. Lidé spoustu věcí nevědí o tom co je náplňí MP nebo co vše musí dělat (je to samozřejmě škoda), protože to někdy není nic hezkého a nikomu bych to nepřál. Prosím věřte tomu, že náplní MP není jen vození zadku v autě, ikdyž to tak někdy bohužel vypadá. Když jse vrátím hodně zpět, k tomu kafi, myslím, že nám nikdo nemůže zazlívat, když si dáme kelímek kafe, který nás osvěží, protže zůstat celou noc čilý není lehké, což mi potvrdí kdo směnuje.
Ale samozřejmě je to vše o lidech, jak k tomu přistupijí. Přál bych si, aby ti co MP nejvíce kritizují se mohli stát na týdem strážníkem MP a museli dělat všechnu tu práci (i tu nehezkou), pak by možná změnili názor.
Podle mých informací, které se ke mě nedávno dostali, by LOMIKAR neměl být ten koho jsem uváděl, pro jestli to opravdu nebyl on, tak jse mu moc omlouvám, ale podle textu mě to na něj pasovalo a nejenom mě. Promiň. Další řešení našich vztahů s majiteli vozidla bych rád řešil osobně a v klidu pokud budou chtít i oni, protože si máme co vysvětlovat.
K řešení dopravní situace v jiných částech se také zajímám, ale přiznávám, že né tak důsledně jako u nás, ale to jen proto, že je tu v baráku taková situace jaká je. Problém je i něčem jiném, ale nejsem oprávněn toto řešit přes tyto stránky.
Hanko parkování u baráku řeším, když tam přijedu a nemůžu vědět proč tam to auto stojí a jak dlouho, proto tam máte Výzvy pro nepřítomného řidiče s kterými se poté dostavite na MP a vysvětlíte, proč jste tam parkovala. Výzva neznamená pokutu. Takža to neřeším, tak, že bych byl schovaný za stromen a jakmile se objeví u baráku auto, už běžím, abych mu dal lístek.
Tak to opravdu nedělám, ikdyž si to někteří myslí.
Myslím, že jsem toho napsal až až, snad jsem tím něco vysvětlil, nebo třeba někoho ještě více naštval, ale to už nechám na Vás.
Přeju příjemné prožití zbytku neděle, doporučuji procházku je tám krásně.
KimPS:Hanko nejsem si vědom, že bych někomu vyhrožoval?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David z Chrudimě

Datum:  06.11.2003 11:11

A co ta motorka přes noc u baráku? Dostal jsi taky pokutu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  farat

Datum:  17.10.2003 00:24

Nevím, jak jste pane STRÁŽNÍKU přišel na to, že Lomikar je nějaký majitel resturace, ale to jste pravděpodobně vypátral dle rad na policejním rychlokurzu,že?S těmi Vašimi předvolankami za okno, jste fakt již dost trapný.Proč tedy neřešíte obytnou zónu v Husově ulici?Tam byste mohl napsat celý bloček.Vždy touto ulicí procházejí strážníci, dokonce tam máte i kameru a ty přestupky asi nevidíte že?Nevím, ale pokud řešíte obytnou zónu na jednom místě Chrudimi, mělo by to tak být všude.Nebo jiná část má jiné zákony?Nebo je to opravdu tím, že bydlíte U Stadionu?????????????

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kim

Datum:  17.10.2003 16:15

Je lehké kritizovat něco, čemu nerozumím, že???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David z Chrudimě

Datum:  06.11.2003 11:09

A ty tomu rozumíš?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  farat

Datum:  17.10.2003 17:57

Tím si nebuď Kime tak jistý

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kim

Datum:  19.10.2003 13:40

Že by si byl jeden ???????????????

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David z Chrudimě

Datum:  06.11.2003 11:08

On asi bude jenom jeden,nebo že by byli dva?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lomikar

Datum:  08.10.2003 16:13

Bohužel, nejsem policista. Ale znám jich hodně moc.
Městských i státních. Chrudimáků. (Chrudim není zas až tak moc velká, znají se tu všichni) Myslete si klidně dál, že jsou na jedné lodi, i třeba to, že Městská je ochotnější..........
Já ale vím, že Městská policie nesahá státní ani po kotníky........

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David z Chrudimě

Datum:  06.11.2003 11:13

Tak kam jim teda sahá?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Vaclav

Datum:  08.10.2003 21:25

:o) toje dobře,že to víš.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Favo

Datum:  07.09.2003 20:15

Je pravda, že MP zajedou na kávu či si něco koupit ať jž na Aral, nebo někam jinam,mají na to právo, vždyť to jsou taky jen lidé.Měl jsem možnost být přítomen jejich zákrokům.Např.když odváželi značně podnapilého občana z restaurace Festuňk.Každé ráno stojí na přechodecha starají se o bezpečnost našich dětí.jak uvádí paní učitelka, že jí vykradli 3x auto, to má fakt smůlu, ale co chce, vždyť policie ať již MP či PČR nemůže stát jen u jejího auta.Není to asi žádný med,uhlídat celé město ve dvou či čtyřech lidech.Pokud se někde něco děje a občan to vidí, má zavolat na linku 156(je to zadara)a MP přijede během chvilky.Jsou rychlejší než PČR.
Pokud toto budou číst i strážníci MP Chrudim či jejich nedřízení, chtěl bych jim poděkovat za jejich práci a zároveň říci, že je dobře, že tu jsou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  David z Chrudimě

Datum:  06.11.2003 11:07

Moc pěkné.......

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Favorit

Datum:  08.09.2003 08:15

Moc pěknej oslavnej článek. Ještě, že se styl a pravopis městské policie dá dobře poznat :))))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: městská policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  04.09.2003 13:37

To je fakt, útrata je na aralce velká a z vejplaty pak moc nezbyde...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.