Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Kdo to je?

Odesílatel:  kuna

Datum:  21.09.2006 20:11

Mám dotaz.Kdo je ten nehezký člověk v tom nehezkém malém a divném autě,který má ta autě svoji fotku?
Tuším že se jmenuje Málek?
Doufám že to nebude politik.Nebo snad jo?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Boban

Datum:  12.10.2006 15:32

Po včerejší debatě leaderů je odpověď na vaši otázku jasná. Třebaže tu již zazněla. Pan Roman Málek je Mistr Bean. To samo by bylo veselé. Smutné je, že on sám sebe bere vážně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Glen

Datum:  17.10.2006 22:14

To jsou kecy a hnus!

Když už se nenajde nějaká špína z minulosti jako defacto na úplně všechny ostatní kandidující (koho tady na chrudimským Spy nechali bez povšimnutí?), tak ho alespoň označíme za Mr. Beana, že?

Pan Málek je dříč a poctivec. A navzdory svému věku se jedná o schopného člověka. Kdo ho zná, může potvrdit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vutdream

Datum:  07.11.2006 07:36

Pripojuji se ke glenovi!!! Panove jestli chcete mit v cele mesta viteze krasy, tak myslim, ze jste mohli kandidovat sami! Zajimalo by me jestli vubec nekdo z vas co na nej kydate nesmysly ho vubec znate! Potvrzuji co bylo napsano nize - je to vyborny clovek, ktery umi sakra tvrde pracovat! Myslim, ze takoveho nase Chrudim potrebuje. Preju mu jen, aby ho korupcni system nesemlel a ustal vsechny takove lidi, kteri mu nesahaji ani po kotniky!!!
Btw. Jelikoz je toto diskusni forum pro vsechny, vubec bych se nedivil, kdyby ty hnusy tu na nej kydal nekdo nespokojeny z rad neuspesnych kandidatek a lecil si tu tak svoje mindraky ;)
Preju panu Malkovi hodne sily. S nim v cele se nam v nasem meste bude zit urcite lepe - verte mi :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lala

Datum:  18.10.2006 09:15

Souhlasím s Vámi. Opravdu uznávám, že pan Málek je dříč. Jem mám obavy z toho, že právě tohoto zneužila určitá skupina lidí, která kandiduje za Koalici pro Chrudim. Prostě vsadili na jméno poctivce, který se snaží v Chrudimi něco tvořit,není zkorumpovaný. On se stane tím, který je tam vytáhne a pak ho šoupnou stranou se slovy: "jsi mladý, tak seď a do ničeho nám nekecej. My Ti ukážeme, jak se to tady dělá, ostatně jsme si vše už dohodli předem....". Doufám, že bude dostatečně silný a nedá se!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Anonym

Datum:  19.10.2006 08:57

Obávám se, že to tak vůbec nemusí být (a podle mého názoru dokonce opravdu není). To, jak vnímáte politickou pozici R. M., to mi připomíná spíše zbožné přání, vycházejicí z idealistických pohnutek a tradičních klišé a škatulek, že mladý člověk rovná se poctivák, dobrák a dříč. Právě u R. M. o tom mám vážné pochybnosti

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Glen

Datum:  19.10.2006 09:16

Z jakého důvodu máte pochybnosti? Buďte prosím konkrétní. Nerad bych četl něco ve stylu "Slyšel jsem, že ...", "V hospodě někdo říkal ...".

Pana Málka znám relativně dobře a vím, že se jedná o slušného člověka, který chce něco dokázat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Boban

Datum:  19.10.2006 09:47

Když ho teda znáte tak dobře, tak třeba víte, kde ten malý, skromný dříč, co žije jen ze zbytků dotací pro neziskové organizace, vzal prostředky na tak nákladnou volební kampaň? Snad se pánové Kopecký a Macela složili, aby mu zaplatili všechnu tu propagaci jeho vlastního "ego"? Právě oni dva? Zkuste o tom přemýšlet...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vutdream

Datum:  07.11.2006 10:07

Vy si snad myslite, ze tu kampan si hradil sam pan Malek?! Vzdyt je jednickou na kandidatce Chrudimske koalice a pokud se nepletu vetsinou se objevuji v kampanich na fotkach a ruznych materialech prave volebni lidri. Spise by se melo premyslet o Vasem prispevku ;)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  22.09.2006 15:02

Myslí, že pan Málek je mladý a ambiciózní. Ale to je bohužel všechno. Nehodnotím ho podle vzhledu, ale zatím nic nedokázal. Šlechtí ho, že se věnuje dětema a organizováním zábavních akcí pro ně. Ale u toho by měl i zůstat. Kdyby si k tomu ještě přibral hokej, tak by mohl být tak skvělý, jako pan Řezníček. A tolik štěstí by už Chrudim neunesla.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  23.09.2006 21:38

Pepino,tam přeci poznal svoji RUMOVOU pralinku a to comá.Znám to a je to opravdu v jejím věku třída.Dobrý pocit ,že jsem bylů před tím Řezníkem z města CHRUDIM.To je ale ale borec nad propastí..

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Boban

Datum:  24.09.2006 10:47

Nemluvte o pralince, když se jedná o houbu lihem notně nasáklou. Řezník je taky zvyklý na chování řeznického psa. A jako hokejista je zvyklý být členem velkého týmu. Jen by ji teď před volbami měl držet někde v kleci a se zalepenou hubou, jestli chce ještě letos alespoň něco "uhrát".
Už taky vytáhl do boje.
http://chrudim-snked.wz.cz/
Že by dílo reklamní agentury? No to pochybuji.Ta mu dělá reklamu jinak.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kristian

Datum:  27.09.2006 18:36

Řezníčkovci mají 7 vizí, já jednu, zato neodbytnou. Je po volbách 2006, slavnostně se otevírá Široká ulice. Přijel pan prezident Klaus s chotí. Uvítací výbor města Chrudimě tvoří v čele starosta Mr.Bean-Málek. Má červené boty, růžovou košili a na krku řetěz starosty. Dalším členem je velký učitel morálních zásad a zdravého žití magister Řezníček s družkou za zády. Pan bakalář Čechlovský s rukama v kapsách a zváleném sáčku bez vázanky. A průvod uzavírá sluníčko "Sany" Libý, z rozpaků se dloube v nose. Jen nevím, kdo podá chléb a sůl. Pan Málek rozpráví s panem prezindentem a protože je svobodný, dělá jeho choti společnici první dáma Chrudimě - Rumová pralinka. Přátelé, tady už chybí jen pan Miloš Forman, aby to všechno snímal. To už není žádná sranda.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jajka

Datum:  28.09.2006 12:21

Nemáte glanc pane Kristiane,a tem se nosi v každé společnosti a především kde jsou slušně vychovaní lidé. Musí to mít uroven.Vy ji nemáte.Nemám rada takovou společnost a proto odcházím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kristian

Datum:  06.11.2006 20:16

Vážená, trpělivě jsem vyčkával výsledku voleb. Žel, moje děsivá vize se naplnila, a to do míry vrchvaté. Stále si ještě myslíte, že pojmenovat lidi a jevy jest projevem bezglancovosti? Trvám na tom, co jsem správnými slovy označil. V čele města nám stojí arogantní nevychovaný klacek, sekunduje mu třtina větrem komíhaná panáčkující před "dámou" dobře známou ve všech putykách a na všech mezích, směšný skautík bez vzdělání a politického zázemí si stále ještě neuvědomil, co se to vlastně stalo, "mokrý brácha" nás reprezentuje v parlamentu. Jak k tomu přijde p.Kobetič, že se náhle ocitl v tom panoptiku, to ví sám Bůh. Asi budete muset zase odejít z mé společnosti.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kuna

Datum:  28.09.2006 07:38

To teprve sranda bude.A nebo horor.Hezkou podívanou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  24.09.2006 11:45

Sakra, malem me zaskocilo, kdyz jsem cet´ty zvasty na strance SNK-Chrudim...
Fujtajbl!!! Brrrrrrrrr

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Zizi

Datum:  22.09.2006 13:57

Prosím vás, já myslím, že moc dobře víte, kdo to je a co dělá - jinak byste to tu takhle nepsal, jen se ho tu snažíte ztrapnit.
Určitě jste schopný si o něm informace najít na netu nebo v novinách, tuším, že i do schránek zdarma přišlo několik informací.
Přiznám se, že až tak moc netuším, co pan Málek dělá a tak nedoážu posoudit, jestli je to dobrý nebo špatný člověk, ale určitě se o něm nebudu vyjadřovat takovým tónem jako vy jen proto, že se vám nelíbí jeho vzhled. Možná byste mohl nejdřív zveřejnit vaši fotku a pak teprve vyhlásit veřejnou diskusi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  myš

Datum:  22.09.2006 10:54

Ale vy máte chování,takhle se na veřejnosti vyjadřovat o půvabu či opaku kohokoliv!!Každý nějak vypadáme a jak Romana Málka znám,šlechtí ho jeho povaha,chování a charakter.Asi na rozdíl od vás,který si myslíte,že máte půvabný zevnějšek.Tím jsou možná vaše klady vyčerpány.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kuna

Datum:  23.09.2006 18:11

Podle Vašeho názoru, to ten pán dodahne asi bohužel asi na starostu.Ale fotku vám nepošlu.Já jenom podepisuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo to je?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  22.09.2006 20:21

Mám dojem že důležitá je povaha člověka a ne jeho vzhled.Kolikrát lidé s krásnou vyzáží jsou uvnitř prolezlí vším špatným a naopak.Já dávám přednost chování a ne vzhledu a pokud někomu jde o krásu tak at´si předplatí PLAYBOY nebo jinej časopis s podobnou tematikou a neuraží slušné lidi jen proto že se mu nelíbí na obrázku.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.