Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Město, ve kterém by každý chtěl žít???

Odesílatel:  hel

Datum:  31.10.2006 08:34

Prosím , může mi někdo vysvětlit, co znamenají billboardy s nápisem : Chrudim, město ve kterém by každý chtěl žít?
Je to snad nějaká forma sugesce občanů ze strany radnice?
A kdopak to platí? Že bych si objednala nějakou hypnozu, o tom nic nevím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Město, ve kterém by každý chtěl žít???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  03.11.2006 12:28

A to se podívej jak se sem lidi hrnou.Každý den jich je tolik,že stojím kolikrát až za autobazarem Nika,když se chci dostat domů.A pak máš i dost času na prohlédnutí toho krásného bilboardu.Jinak tenhle nadpis vymyslelo kvarteto Libý,Kušta,Čechlovský a Řezníček a byli přitom totálně sjetý. Úsměv To si dělám srandu,ale to heslo tomu napovídá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Město, ve kterém by každý chtěl žít???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  03.11.2006 21:50

Bodejť by se nehrnuli. Když na dalším bilboardu slibuje Chrudimská volba městské záchodky zdarma. No, je vidět, že se jedná o vzdělance, někdo z nich zřejmě četl Zvonokosy.
Ale ty záchodky zdarma, to nemají ani v Praze. Už se těším.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Město, ve kterém by každý chtěl žít???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Boban

Datum:  04.11.2006 10:45

Je fakt neštěstí, že celkový výsledek voleb komentujeme jenom ironií o veřejných hajzlíkách. Mě by spíš zajímala jiná věc. Co bude ten infaltilní cápek dělat jako třetí místostarosta. A zmenší se jim o třetinu platy nebo je město takový grand, že třetího uvolněného bez mrknutí oka utáhne? Ví někdo jak budou mít rozdělené pravomoce? Že by tomu skautíkovi připadla ekonomika když má vyštudovaný obchodní učiliště? Kdopak tohle ví?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Město, ve kterém by každý chtěl žít???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  04.11.2006 06:27

shote,věř,že Chrudimská volba má opravdu velký zájem o blaho občanů.Ano budeme jediní kdo si bude moci posedět zadarmo.Ono stará přísloví říká je lepší se pos... z něčeho než z někoho.Ale neraduj se toto místo bude pod dohledem kamer měst.strážníků!!To budou fronty.Ajistě vzorný servis k tomu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Město, ve kterém by každý chtěl žít???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zdemoc

Datum:  01.11.2006 16:25

Jééééžííííš,kdo by tu chtěl bydlet,jsem ráda,že jsem pryč,tady chcíp pes

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Město, ve kterém by každý chtěl žít???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  31.10.2006 20:30

Tam jenom tiskovou chybou vypadlo pokračování. to mělo znít: jenom z něj napřed Chrudimská volba musí odejít.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Město, ve kterém by každý chtěl žít???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vutdream

Datum:  31.10.2006 11:10

No pokud se nepletu tak to byly predvolebni billboardy Chrudimske volby (jestli se pletu tak mne prosim opravte). A ten text je proste predvolebni (marketingovy) tahak tohoto sdruzeni. Zamyslim se nad tim, co "tim chtel basnik rici?" Takovy text bych dal spise na billboardy, kdyz by se mesto snazilo nalakat nove pristehovalce, ale jak to melo ovlivnit volice aby zaskrtli jejich stranu to jest mi zahadou :)
Preji hezky den

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Město, ve kterém by každý chtěl žít???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  31.10.2006 17:06

Jde o předvolební billboardy Chrudimské volby. O jejich účinnosti na voliče svědčí volební neůspěch sdružení. Špatná reklama neprodává.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.