Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  šraňky

Odesílatel:  vutdream

Datum:  01.11.2006 20:23

Co to dneska bylo??? Vím, že když v Chrudimi spadnou šraňky tak je to většinou na kávu s koblihou, ale dneska 1.11. kolem 15 hodiny to trošku přeháněli na přejezdu směrem na Bramac!!! Asi s tím nic nenaděláme a budeme muset držet hubu a krok, ale myslíte, že se s tím opravdu nedá něco dělat?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: šraňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  10.11.2006 09:52

Tak dneska opět!!! Opět problémy se zdvihnutím závor. Naštěstí už byla obsluha tak proškolená, že vyběhla (ano-byla to žena) ven, otevřela rozvaděčovou bednu a závory zvedla odtamtud ručně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: šraňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  01.11.2006 20:28

Jo dá.ČEKAT AŽ SE ZDVYHNOUÚsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: šraňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  01.11.2006 21:01

Msoptiku, ty se jdi postavit k závorám - z toho tvého pravopisu by se snad zvedl každý.
ZDVYHNOUT je skoro jako VYHYNOUT!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: šraňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  01.11.2006 21:19

Já tam nemusím chodit nemám to k nim tak dalekoÚsměv Na můj pravopis se vyprdněte nikdy to nebyla moje silná stránka a asi to už tak zůstane.Nepíšeme diktát ale diskutujem.Snad je to dobře?Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: šraňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  01.11.2006 21:46

.... přijde mi totiž, že všechny diskuze jsou brány až smrtelně vážně a chybí v nich trocha humoru a nadhledu. A zrovna tahle hrubka v tomto tématu mne rozesmála hlavně pro to, že jsem včera ve vlaku zahlédl svoji bývalou češtinářku ze základky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: šraňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  02.11.2006 03:33

Mexiko,ani nevíš,že když tě ta tvoje učitelka zahlédla-vzpoměla si na svého žáčka ,tak po příjezdu vlaku do stanice ji odváželo ARO.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: šraňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  02.11.2006 07:41

Podle času příspěvku koukám, že jsi při noční razii do ledničky narazil na vtipnou kaši!!
Úsměv Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: šraňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  01.11.2006 22:25

Však já to beru.Nejsem člověk který by se urážel.Úsměv .Máte pravdu je tady hodně hustá atmosféra a chtělo by ji trošku zředitÚsměv .kdybych udělal nějakou chybu tak mě opravteÚsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: šraňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  02.11.2006 08:01

Každý dělá chyby. A to nejen v pravopise. Ale být potencionálním návštěvníkem našeho města a přečíst si většinu diskuzí, tak bych si skutečně hodně rozmýšlel, zda mám chuť na návštěvu. Pro cizího a místních poměrů neznalého to skutečně musí vypadat, že je to tu jedna jedový chýše plná lumpů a podvodníků. A taky chronických urážečů. Vždyť i v této diskuzi se jeden už musel projevit.

Ale k těm přejezdům - přes přejezd u Bramacu jezdím taky dosti často. A taky tam občas stojím a přijde mi to jako věčnost. Ale jestli platí to, že se trochu vyznám v návěstidlech, tak platí, že aby měl vlak na vjezdu od Slatiňan na semaforu postaveno VOLNO, tak již musí být zavřené závory. A když obsluha dobře neodhadne potřebný čas, tak ty závory budou stažené o něco déle. A jiná věc je, pokud dochází k posunu. Tam to záleží na tom, jak moc železničáři pospíchají a jak jsou ochotní počkat, aby mohly být závory zvednuty.

Ale zajímavější je situace na přejezdu v Medlešicích. Ten je nechráněný, světla začínají blikat už někdy v momentě, kdy je vlak ještě ve Starých Jesenčanech ... a málokomu se chce tam čekat. Hlavně na silnici od Dřenic, kde je dostatečný rozhled na trať. Už jsem tam viděl přejíždět i autobus. Takže tam si myslím, že by mohla být někdy pořádná nehoda.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: šraňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vutdream

Datum:  02.11.2006 20:11

Ano myslim ze CHIBA (abychom se zasmali :D)je na obou stranach - teda netrpelivy ridici a "pomaly" zeleznicari;) Nu co, jeste ze mam v aute radio :D
Vsem preji pevny nervy!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: šraňky

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  03.11.2006 12:21

Nehledě na to,když volali z ČD Policii i MP,přijeli za 3/4 hodiny.Tak to zase nemohlo být tak horký,co?Nebo možná měli kafe. HAHAHA! Jinak je to jeden z důsledků snižování stavu lidí na Českých dráhach.Zaměstnance starající se o zabezpečovací zařízení z části propustili a zbytek je převeden do Pardubic.Tudíž než se sem dostane
chvíli to trvá.A to je teprve začátek,tak se připravte a nakupte si sladkosti na obalení nervů,protože až to odnese přejezd na Pardubice nebo Slatiňany,tak to teprve bude sranda.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.