Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Nová silnice-světelná křžovatka

Odesílatel:  navstevnik

Datum:  31.10.2006 11:56

Tak jsem taky konečně jel po nové silnici z Pardubic do Chrudimi. Když jsem viděl, kolik se kvůli této silnici vybudovalo mostů, tak jsem nemohl uvěřit, že jsem doopravdy narazil na světelnou křižovatku u Dražkovic. Skoro to na mě dělá dojem, že v Dražkovicích bydlí nějaký vlivný politik a na poslední chvíli si uvědomil, že občas jezdí jiným směrem. Tato kravina mi připadá stejná jako ten "obří" kruhák - opět v Dražkovicích. To se fakt mohlo ušetřit za ty mosty spousta miliónů a udělat tam taky světla se zelenou vlnou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nová silnice-světelná křžovatka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  31.10.2006 12:26

Když tak mě opravte, přesně si to nepamamtuju, ale v MFD psali, že je tam plánovaná mimoúrovňová křižovatka. Ale ta se bude stavět až při případném rozšíření komunikace na čtyřproudovou. A myslím, že tam psali o nějakém vlastníkovi pozemků, který si tuhle podmínku nadiktoval.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nová silnice-světelná křžovatka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  31.10.2006 16:28

Je to presne tak, jak rikas, neni co opravovat. Az bude 4-pruh, bude prej i mimourovnovka...
Nevim jak ostatnim, ale me se zda povrch NOVY silnice v useku od semaforu nahoru k Medlesicum jako tankodrom. Proste neco jako roleta.
Na durhou stranu, budme radi aspon za to...

Tak at nam to jezdi!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nová silnice-světelná křžovatka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  31.10.2006 20:27

Ta silnice není hrbolatá jen tam. Od křižovatky u Medlešic směrem na Chrudim je to snad ještě horší. Asi proto je tam ta šedesátka.
Možná je to úmysl. Aby každý věděl kam jede, že v Chrudimi toho mnoho na rovinu není. A taky aby se připravil na Kuštovy schody v Široké.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nová silnice-světelná křžovatka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hel

Datum:  31.10.2006 12:49

Mně ani tak nevadí ta světelná křižovatka jako to, že pokračování obchvatu kolem Chrudimi je v nedohlednu.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.