Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Kočičí hrádek

Odesílatel:  Pathe

Datum:  26.10.2006 14:37

V mladosti som trávil každé prázdniny u bábinky v Chrudimi. Raz sme boli na výlete na "Kočičím zámku". Bolo to asi pred 55 rokmi. Vie mi niekto napísať či ešte existuje a kde sa nachádza ? Za správu ďakujem vopred.
Pozdravujem všetkých Chrudimákov !!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  26.10.2006 17:28

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondřej Kopp

Datum:  26.10.2006 15:00

No existuje .... nachazí se v lesích na Slatinany ... kousek od restaurace Monako

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pathe

Datum:  26.10.2006 15:07

Ďakujem za správu. V sobotu cestujem do Chrudimi na hřbitov a tak sa tam po ceste zastavím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  royal_oak

Datum:  27.10.2006 01:36

No.... nerad bych vám kazil iluze... ale já bych se radši Chrudimi vyhnul a přijel později... teď se to tady nějak hemží pošukama Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pathe

Datum:  30.10.2006 13:17

Tak som v sobotu navštívil Chrudim. Vyšlo aj krásne počasie. A tak len pre všetkých chrudimákov : keď moja bábinka hovorila o tom, že "Chrudim vymírá" (1955-65) a tak ja si dnes myslím, že "Chrudim vzkvétá".

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  30.10.2006 18:32

No vidite aspon někomu se tady líbí když člověk čte všechny ty příspěvky tak si připadá jako by žil někde v žumpě.Aspon se sem dostal nějakej nestranej názor.Díky za něj.Hlavně jestli jste našel kočičák!Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zima

Datum:  30.10.2006 20:39

Jsem z Liberce a trávím v Chrudimi každý víkend a měla
jsem možnost poznat Vaše město a vážně je moc fajn, takže další názor nestraníka je plus pro Chrudim !!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kwajdan

Datum:  31.10.2006 18:40

Co má Liberec a MHD s Kočičím hrádkem společného to nechápu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zima

Datum:  01.11.2006 16:04

Souhlasím s Andreou vážený, pouze jsem se chtěla připojit k názoru " Pathe ", že Chrudim je pěkné
město nic víc nic mín, kdyby jste četl pořádně texty
tak by jste to pochopil

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  01.11.2006 16:09

Zimo,škoda,že jste asi opravdu zima.Léto by Vám jistě dodalo energii.Ale asi hledáte jinde.Tedy přeji super jídlo v super zařízení a hodně štěstí a úspěchu v místním partnerovi.Škoda.Jistě by jste poznala opravdu nepoznané.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zima

Datum:  01.11.2006 16:26

podle čeho usuzuješ léto, že potřebuji energii ? Té mám až moc....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  01.11.2006 16:44

Miláčku,tak proč tolik otázek,že nevíš kam jít a jsi vlastně opuštěná,bezmocná.Přesto bych Tě opravdu pozval do super zařízení NEUPERSKÉHO DVORAke svému kamarádovi.Zde jsou velice spokojeni i mimořádní-Klaus,Topolánek,Pithart-ten dokonce dostal vždy slevu a právě visí na protějším domě a směje se tomu jak prý opět ty venkovany dostal a podvedl i volby-výsledky.Vždyt je ve volbách velice zkušený a dobře ví jak vše zařídit.Opravdu chcete věřit,že tak min.rozdíl je vůbec možný.Je to jistě viz.jeho foto kouzelný skřítek.Viz jeho výška.Nedivím se Hofmanovi a věřím,že zveřejní Pithart kopie toho kam poslal finance o kterých mluvil.Nevěřím proto,že kde v tomto městě třeba jenom obědval,tak za ním chodila asistentka-také důchodkyně a škemrala o úpravy-podvod.faktur,aby tento nemusel dát ani korunu ze svého.Jistě pouze povaha.To samé jsem již jednou zažil v Pce-ZLATÁ ŠTIKA /Olda BUJNOCH a to s kamarádem Dominikem Haškem při placení útraty.Jak jsi sou podobní ale přitom + a - pro náš stát.Jak jste ho mohli dostat tam kde je a proč nikdo proti těmto výsledkům nedal rozpor.Vždyt to musel být-dle jeho vlastností jenom a pouze záměr-podvod.Nebo opět slyboval,že pro nás zajistí nemožné?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zima

Datum:  01.11.2006 21:09

Léto sice miluji, ale že bychom byli ve fázi říkat si
miláčku, tím si nejsem tak jistá, opuštěná a bezmocná také nejsem a snad tolik otázek jsem nepoložila,
takže tvoje reakce milé Léto je překvapivá !!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Andrea

Datum:  01.11.2006 09:47

Tak si přešlápni-možná se ti uvolní kabel....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hel

Datum:  31.10.2006 08:32

Zkuste tady najít práci, zkuste jezdit MHD, která je tu spíš pro okrasu, zkuste ráno odvézt děti do školy zacpaným městem.
Zkuste tady najít o víkendu nějaké kulturní nebo sportovní vyžití, ať již pro sebe nebo pro děti.
Budete prchat zpět do Liberce.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zima

Datum:  01.11.2006 16:13

a myslíte si, že Liberec je lepší než Chrudim ? Že tady nemáme podobné problémy ? Jasně, že máme, já se
pouze přidala k názoru, že Chrudim je pěkné město a stojí za to ho navšívit tot vše.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  01.11.2006 16:17

Hele Zimo, to nás vemi těší. Ale pokud nás chceš navštívit už teď, tak s tím chvílku počkej!!!Třeba až na leden. Dík...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zima

Datum:  01.11.2006 16:42

Jo ty jsi asi tím chtěl říci, aby ZIMA nejezdila do
Chrudimi, ale neboj já jsem mírná Zima....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zima

Datum:  01.11.2006 16:35

A co jsi tím chtěl přesně říci ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  01.11.2006 17:58

Jestli jsi fakt mírná. Tak přijeď hned teď.Měj se pa,pa.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zima

Datum:  01.11.2006 18:29

tak už startuju motor a v pátek mě tam máte.....čauky

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Josef Jarkovský

Datum:  02.11.2006 07:30

Koukám dneska ráno, že Zima přijela trochu dřív, takže Leto by mohl(o) dát na chvíli pokoj.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  02.11.2006 03:17

Zimo,Zimo,
Ty si opravdu nedáš pokoj.To namáš jiné možnosti seznámení.Škoda.Takhle bych opravdu dopadnou nechtěl.Přesto přeji hodně štěstí v tomto regionu.Čauky a spěchej rychle.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  01.11.2006 20:26

Tady je vidět když má někdo jiný názor než odpůrci města tak je okamžitě napadán jako by byl nesvéprávný a kdoví co jěště.Já bydlím od narození v tomto městě a až na pár věcí se mi zde líbí a jsem spokojen.Předem upozorńuji že nejsem zástupce žádné strany ani nejsem člen radnice.A pokud chcete diskutovat o tom co vám zde chybí nahoďme nové téma.Pořád se dočítám co se uďálo špatně co zde chybí,že je to mrtvé město atd.Snad nikdy jsem se zde nedočetl že by se něco pochválilo jen samá špína.Pak se nedivím že nikdo nemá zájem zde něco budovat když si pročte zdejší diskuze .A pokud se objeví někdo kdo něco pochválí šup hned si ho podáme.Pořád si stěžujem že sem nejezdí turisté a pokud se nějaký objeví hned ho odrazujem jaký je tady bordel atd.Tak má to potom nějaký smysl?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  06.11.2006 08:38

S tímto názorem naprosto souhlasím.

Naštěstí snad většina inteligentních lidí pozná rozdíl mezi kritikou a prezentací mindráků a neuróz. Pak z toho musí každému mimo-chrudimskému návštěvníku fóra vyjít, že v Chrudimi je pár narušených osobností (jako kdekoliv jinde), že tu sem tam něco nefunguje (jako kdekoliv jinde), ale pořád je to krásné město (například) se spoustou úžasných cyklotras v okolí (jako málokde).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  06.11.2006 12:10

hlavně je úžasný cyklovýlet Chrudim-Pardubice Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  06.11.2006 13:02

Hmm, to je ale jen 12 km a pořád po rovině. To si nechám až do důchodu.
Měl jsem na mysli spíše Chrudim - Hlinsko Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  06.11.2006 19:23

Na vysvětlenou - mezi Pardubicemi a Chrudimí není nic, co by se nechalo nazvat bezpečnou cyklostezkou. Jet na kole do Pardubic je trochu hazardování se životem. Pokud vyjedeš po silnici I/37, tak ta není až tak široká, aby se v jednom směru mohl bezpečně minout cyklista, auto a protijedoucí automobil (což v současné hustotě provozu je téměř každovteřinovou záležitostí, teď už to však bude lepší-bude se moci nechat jet přes vesnice). A na silnici přes Ostřešany - tak tam je sice provoz menší, ale silnice uzší, hrbolatější a ty auta tam jezdí ještě o něco rychleji.

Nevím za jak dlouho se dostaneš do důchodu, ale pokud to bude dřív, než bude udělaná cyklostezka nebo obchvat města, tak je šance, že stát při vyplácení důchodů hodně ušetří.

PS-na kole jsem do Pardubic jezdil hodně, ale teď už se mi nechce jezdit ani na babetě - raději autem - jen proto, abych byl alespoň stejně rychlý jako ostatní.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zima

Datum:  01.11.2006 22:11

díky za podporu.......

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  01.11.2006 22:27

Není zacÚsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  01.11.2006 22:28

oprava začÚsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  01.11.2006 18:42

Zdarec "zimo,"
prave ses seznamila se vzorkem diskutujicich na tomto foru, dovoluji si te upozornit predevsim na prispevky prispevovatelu Leto, Andrea, Pirat (jedno jest) a Shot. Nepoustej se s nimi do hlubsi konverzace a neodporuj jim. Prosiiiim !!!
Jinak dekujeme za pohled "odjinud," rekneme turisty. Chrudim je fakt pohodovy mesto a uplne rozumim tomu, ze te veci, ktery se dejou na nasi radnici vubec nezajmaj´. Az pojedu do LBC, tak se v infocentru taky nebudu ptat po starostoj...

Servus
Max

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Glen

Datum:  02.11.2006 08:46

Plně s tebou souhlasím Maxi. Chudák Zima jen lehce prohlásila, že se jí Chrudim zdá fajn a už se na ni vrhli ONI. A z jednoduchého téma je hned zase politická diskuse, odhalování korupce a spiknutí Ok? .

Zimo, dobrá rada, těm ONĚM vážně nijak neodporuj, nemá to smysl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zima

Datum:  06.11.2006 20:11

Zdravím Glene,

díky i za Tvoji radu, všimla jsem si, že někteří ONI mají skutečně zvláštní reakce a že jsou to asi zřejmě
"známé firmy" na tomto foru, ale nikdy bych nemyslela,
že se na mě tak vrhnou, když pochválím Chrudim...asi chyba,lepší nechválit......a jak píšeš nemá smysl odporovat

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  02.11.2006 03:20

Maxi,jsi větší pablb než se dalo čekat.Nezapomen jít dnes na hřbitov.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  02.11.2006 07:26

Tvoje reakce me neprekvapila... Nevybocil´s ze standardu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zima

Datum:  01.11.2006 22:40

hello Maxi, díky za doporučení ohledně přispěvovatelů
do tohoto diskusního fora, dám si na ně bacha, můj původní záměr byl pouze pochválit Vaše město !!!! Ne tu rozpoutat diskusi ohledně politiky v Chrudimi - viz shot
tak nazdar Zima

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  01.11.2006 22:05

Maxi, kam na to chodíš? V lese to neroste, na poli to nesijí. Právě proto, že se nám zde líbí, tak se ozýváme, když se dějí sviňárny. Nejenom v ČSSD mají šibaly, no a v chrudimské ODS a přidružených stranách se jich také pár nalezne.
Proto podle tebe máme chválit prodej VAKu a děkovat, že se nám zdraží vodné? Či ty rodiny co nemohou sehnat cenově přiměřené bydlení mají děkovat, že v bývalém katastru si mohou koupit byt za 5 melounů? Že město cpalo a cpe milióny do PZ u Markovic kam není přístup a zatím co je životaschopná PZ sever a navíc v tomto prostoru má město zablokováno u Pozemkového fondu dalších cca 100 hektarů? Že pro PZ výhodně kupuje pozemky v průměru za 350 Kč a prodává po zainvestování za 320 Kč? Že mohlo koupit lacino silnice v areálu bývalé TRA a místo toho je později předražené koupilo za 30 miliónů? Navíc dalších alespoň 50 to toho bude muset vrazit na opravách? Že se Chrudimí nedá projet, že MHD je tak leda pro kočku, že... Opravdu, je toho hodně ke chválení.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  02.11.2006 07:28

Ani ty, shote, jsi nezklamala, prihod jeste par cisel na tema "Kocici hradek." Radi se pobavime.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  31.10.2006 08:34

Asi se ti tu moc nelibi co? Tak se sbal a vypadni Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hel

Datum:  31.10.2006 08:51

A ještě jsem zapomněla dodat, že tady občas potkáte pořádného vola.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  31.10.2006 13:27

Pozorne si precti k cemu je tema. Ty sem hned pises vse negativni. Asi dost pesimisticka osoba co? HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kočičí hrádek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hel

Datum:  31.10.2006 14:53

Tak jo - Kočičí hrádek je pěknej, jako by nikde poblíž ani nebyla Chrudim )))

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.