Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Nakupujete v Lídlu?

Odesílatel:  Tomáš Stolařík

Datum:  30.10.2006 22:13

Uznávám že Lídl je nejlevnější, ale stále nechápu proč v něm lidé nakupují. Kdyť tam neseženete maso a s kvalitou jejich výrobků jsem taky

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  roman-roman

Datum:  06.11.2006 15:59

Jiste,že nakupuji v Liedlu !
Je to můj nejoblíbenější obchod a tečka .
Doufám,že mi nikdo nebude vnucovat svůj názor s kvalitou,gigantitou,návštěvností,čerstvostí.... nebo čím vším...

Vyjádřil jsem názor ... Liedl je levný a pro mne super !

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tomáš Stolařík

Datum:  09.11.2006 17:54

Ty jsi z firmy Lidl viď. Jinak máš právo vyjádřit svůj názor a já Ti ho neberu jsem rád, že jsi mi ho sdělil ale příště mi nevstupuj do příspěvku který jsem nechtěně rozdělil. Děkuji za pochopení

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  roman-roman

Datum:  10.11.2006 08:39

nejsem z Liedlu,to fakt ne HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  10.11.2006 10:03

A že bys ten název napsal správně? Není to Liedl, ale Lidl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  roman-roman

Datum:  11.11.2006 10:32

HAHAHA! no vidis , kdybych byl z te firmy, Úsměv tak to přece napíšu správně HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  12.11.2006 05:39

To bylo chytré!Romane-Romane.Není to opak?
Jinak opravdu nejhorší obchod v městě.Navečer tam již ani nikdo není.Paradox-fronta u kasy/jedna/nebo situace-pokladní znuděně kouká z okna.Ale mezi regály ani jeden prodavač a pokud nevíte kde je požadované?Tak si to najděte.Asi to je stejné u nich na Slovensku.Přesto tomuto domu super poradím-at se přestěhuje na Rozhlednu a tam budou mít zákazníky určitě.Ale proto,že tady není jediný obchod,mimo tu,TRAFIKU,.Ještě řešení-vystěhujte tam někoho z radních a obchod bude určitě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tomáš Stolařík

Datum:  30.10.2006 22:27

Promiňte, že jsem příspěvek nedokončil. S kvalitou potravin jsem taky chvílemi na pochybách. Možná je to můj soukromý názor, ale Lídl je obchod v kterém nikdy neseženete to co hledáte. Jestli si myslíte něco jiného tak mě zkuste přesvědčit o opaku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Andrea

Datum:  09.11.2006 18:53

Nevím,proč se tady hádáte o ničem. Každý má právo nakupovat kde chce,ne? Co je komu do toho co si koupím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  LukeD

Datum:  02.11.2006 15:16

V Lidlu nenakupuju ani náhodou. Byl jsem tam asi jen 2x a to co jsem tam viděl mi stačilo. Podle mě to jsou potraviny, který jim v německu ani nedovolej prodávat. Radši jedu do Kauflandu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kuuuuu..

Datum:  19.12.2006 13:59

nevim jak lidl,ale nejhorsi obchod v Chrudimi je podle mě Kubík, tam už ani lidi nenakupujou, měli by to zbourat, já tam chodím jen pro kartony retek, který mi jinde za stravenky nedaj,pouze tam a pokaždý je tam úplně prázdno,tam se prodavačky nuděj!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  02.11.2006 15:42

Všichni se vyhejbaj Lidlu ale v anketě vedeÚsměv .Jo ani možná nevíte že proklínanej Lidl a milovaný Kaufland je jedna a ta samá firma.Tak ať se hezky nakupuje před vanociÚsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tomáš Stolařík

Datum:  06.11.2006 15:13

Vím že Lídl je to samí jak Kaufland. A proto se jim snažím vyhýbat a nemyslím si, že do Kauflandu jde jiný zboží než do Lídlu kvalita a úroveň je úplně stejný akorát jedno je důcholand a druhý má akorát název Lídl. Přeji vám všem dobrou chuť co nakupujete v prodejnách bez masného pultu kde nemáte tu šanci si maso prohlédnout bez obalu. Přeji vám to za celý potravinářský průmysl. Protože to maso co je v obalu si nemůžete dost dobře kontrolovat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ivuška

Datum:  18.12.2006 19:12

Do Lídlu chodím nerada je to tam takový divný a zboží je skoro všechno cizý.A kaufland? - viděla jsem letáka tam bylo dámský holící strojek ze 199,- na 149,- tak jsem si ho šla koupit,ale slečna na infu mi řekla že je měli už v minulém letáku a že už je nemaj a nebudou mít - tak proč to do toho letáku sakra dávaj když to stejně nemaj. Byla jsem tam v 7:15 - takže ať žijou slevy.A jestli mám hodnotit Kaufland a Lídl tak kaufland vyhrál.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  LukeD

Datum:  03.11.2006 11:15

Mno stejná firma to bejt může, ale do Lídlu jde jiné zboží než do Kauflandu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  LukeD

Datum:  06.11.2006 08:43

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vutdream

Datum:  31.10.2006 11:01

V Lidlu jsem kdysi pracoval. Kvalita - rekl bych primoumerna cene, ale nerekl bych, ze tu najdete jen "zmetky". Musite umet vybirat. Osobne bych tam rad chodil nakupovat (zvlast sladky :) ), ale take me hodne odrazuje, ze tam nazaplatim kartou. A jeste k "letakove situaci". Ono toho zbozi prijede vzdy relativni dostatek, pruser vsak nastava rano :))) uz od pul sedme tam krepci duchodci aby se mohli vrhnout na levne zbozi (vzpominam na husy :)))) ). Behem 10 minut je vse vtahu a po zbytek dne tam holky poslouchaji, ze jsem kravy a maji jit do pr...e. Nechci tim ani omlouvat fakt, ze kdyz uz je akce tak toho zbozi maji dodat vice, nez jen, aby z ranni dodavky zbozi naplnily mrazak :/ myslim ze je to taky trochu o managementu toho podniku. Do kauflandu zase ja moc rad nechodim (obcas se tam ztracim :))) ). Staci mi projit kolem chladaku s masem a utikam. Jak tam muzou vystavovat toho chlapa vyculeneho od ucha k uchu, pro me je to vzdy des!!!
Preji pevne nervy pri nakupovani v nasich super, hyper a jinych superlativ :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vutdream

Datum:  31.10.2006 11:02

omlouvam se za chybu ... ze jsou kravy .... :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  navstevnik

Datum:  31.10.2006 09:05

Taky tam skoro nechodím. Než byl otevřen Kaufland v Chrudimi, tak jsem do Lidlu občas chodil pro ovoce. Také se mi tam líbil výběr jiných sušenek a zmrzlin.
Jejich letáky ihned zahazuji. Párkrat se mi stalo, že se mi na letáku něco líbilo ale pak v krámě to samozřejmě nebylo. To mě asi taky trochu odradilo - ta neserióznost. Teď jezdím do Kauflandu a jsem spokojenej.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hel

Datum:  31.10.2006 08:29

Podle mne je tento obchod plný jakýchsi potravin neznámého původu, neznámých značek a diskutabilní kvality.
Včera bylo v tv , že v Lidlu prodávaná židlička je životu nebezpečná. Zřejmě pojali dojem, že za 169,- může být nekvalitní.
Mně osobně tam nic netáhne, nemají tam ani výběr pečiva- 1 rohlíku a jeden druh chleba je fakt dost málo.
Taky mám pocit, že tam moc lidí nechodí - když jedu kolem, je na parkovišti málo aut.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nakupujete v Lídlu?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  03.11.2006 12:14

Nenakupuju.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.