Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Stejně je to jedno.

Odesílatel:  paja

Datum:  26.10.2006 16:46

Omlouvám se za nepřesnosti , nicméně vím, že v ranných dobách byli v Chrudimi , respektivě na jejím území i Keltové. Prostě všichni jsme odněkud , jak říkal Švejk. Prostě nemám rád , když se mnou někdo manipuluje a tváří se cnostně. Rád se nechám poučit , rád se nechám přesvědčit. Moje stanovisko k budoucímu nej ve městě vychází i z vlastní zkušenosti - tento na mě zapůsobil prostě jako " buran, který neumí ani pozdravit a jeho názory byly nekompetentní , unáhlené . Myslím , že je čas tuto debatu ukončit a jít si opravdu zaběhat - já na rozdíl ad odpůrce kolektivní sporty nemusím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Stejně je to jedno.

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Andrea

Datum:  27.10.2006 18:03

Když jsme chodili k volbám před rokem 89 dostali jsme jednu kandidátku a kandidát byl zvolen všemi hlasy. Vše bylo už předem rozhodnuto. Teď je kandidátů na stovky,dělá se nákladná volební kampaň,hádají se lidé mezi sebou atd.... a nakonec je stejně všechno dohodnuto předem. Udělají se koalice,různé dohody a jaký je rozdíl? Proč se tedy vůbec počítají hlasy? A proč se vůbec volby pořádají? Je to jenom divadlo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Stejně je to jedno.

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  27.10.2006 07:55

Pájo,možná tak za dvě volbní období by toto mohl vykonávat,pokud by ještě byl.Je pravda,že děti v 6 letech na rozdíl od arogantního křováka umí zdravit.Ale co byste chtěl-očekával,že bude.Vše bylo již dávno předem dohodnuté a tento krásný,příjemný inteligent je jediný-vychovaný,zaučený Libým.Někdo jiný?tO BY BYLA BOMBA.Hlavně aby to opět dopadlo Pétovi Řeznovi-tolik se už těch pásek nastříhal,je v tom mistr.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Stejně je to jedno.

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  royal_oak

Datum:  27.10.2006 01:42

Souhlas... taky nesnáším, když se někdo tváří ctnostně. Zvlášť svatouškovství zabalené do plakátů s hesly o jiném politickém stylu mě mimořádně popuzuje.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.