Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Kdo je van Hofen? Řezníček?

Odesílatel:  Noviny Chrudimska

Datum:  24.10.2003 17:08

Kdo je van Hofen? Řezníček?Noviny Chrudimska - 24.10.2003Chrudim - Objevilo se podezření, že Petr Řezníček přispívá pod pseudonymem do internetové diskuze na stránkách chrudim.cz. Několik článků, ale pod svým jménem, už napsal. Ostatní však odmítá.
Text článku odstraněn administrátorem serveru.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo je van Hofen? Řezníček?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Zelený Raoul

Datum:  03.11.2003 21:41

Nejnovější zprávy z okresu Chrudim očima ufona:Včera ve večerních hodinách byla nalezena těla 2 mladých lidí. Podle svědků se jedná o potomky jednoho nejmenovaného místního politika. Nikdo však netuší, jak k takové nešťastné události mohlo dojít....
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo je van Hofen? Řezníček?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo

Datum:  04.11.2003 20:00

Poprvé jsem se tady opravdu zasmál

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo je van Hofen? Řezníček?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  27.10.2003 20:48

Jen pro zajímavost, tady je ofocená kopie článku:http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=116

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo je van Hofen? Řezníček?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lukáš Němec

Datum:  27.10.2003 20:47

Internet je médium silně anonymní, o tom není pochyb a nikdo by si neměl nikdy dělat závěry o pisateli příspěvku. Že bych napsal něco ošklivého pod jménem našeho starosty ?Co mne však mrzí je, že právě takovéto věci ještě více odradí místní politiky, aby se vyvarovali takovýchto diskusí, minimálně podepsáni - a to se domnívám, že je veliká škoda.
Lukáš

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo je van Hofen? Řezníček?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Peter van Hofen

Datum:  27.10.2003 16:57

tak asi takhle je jednoduchy napsat prispevek jako Peter van Hofen a nebejt Peter van Hofen...
Na netu platej jiny zakony, nez ty jaky nam nasi pani vymejsli. Jeden z nich taky rika, ze kazdy muze vystupovat pod jakymkoli nikem chce. Nik neni jmeno.
Nik muze predstavovat muze ci zenu. Vubec to neznamena, ze by se dotycny za svoje jmeno stydel, pouze jmeno v tradicnim pojeti na netu ztraci smysl.
Proto mi diskuze na tema jestli Peter van Hofen je pan Reznicek pripada ujeta a autor (Kamil?) by si mel uvedomit skutecnost vyse uvedenou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo je van Hofen? Řezníček?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jiří Kozel

Datum:  24.10.2003 18:54

Chtěl bych uvést jednu věc na pravou míru...a to je ohledně pana Řezníčka....já se s ním znám od mala....on stoprocentně ví že jsem tohle napsal já a tak můžu říct, že on by tohle nenapsal pod jiným nickem i kdyby nenáviděl Agoru sebe víc....jeho názor na klub neznám ale to co jsem napsal vejš to myslím zcela vážně....jak znám já pana Řezníčka tak vždycky se dokázal za svoji věc postavit a myslím že by neměl problém se podto i podepsat kdyby to psal opravdu on....zvláště když se tak dlouho známe....to že jsem si v dnešních novinách dočetl že mu někdo poškrábal auto....jestli to není shoda okolností a byl to něčí úmysl....tak je to hodně smutný....tyhle věci se maj řešit diskuzí a ne si navzájem takhle ubližovat....proto jsem to tady taky založil...to že mu někdo poškrábal auto tak tím toho moc nedokázal...všichni bychom jsme se měli nad sebou zamyslet .... a nedělat takovýhle voloviny...teď abych se ještě bál, že se nestydím za svoje jméno a aby po mě teď někdo nešel......a kdo to tedy napsal? No řešení bych viděl jednoduché jsou určité osoby které pana Řezníčka zrovna nemůžou vystát a tak si odpovězte sami nebylo by to jednoduchý trošku pošpinit jeho pověst? Ona politika je svinstvo a myslím že se nebojuje zrovna fééér a tak někdo píše jeho jménem špatný věci....ano napíše pseudonym kterej na něj poukazuje.....vážně si myslíte že by byl tak blbej a psal tam tenhle nick? Moh tam napsat jkadhkhgier nebo ashobeop a nikdo by nic nevěděl....to že tam jsou určitý informace poukazuje na někoho z města ale právě proto bych neukazoval na pana Řezníčka!!! Ke mě se vždy choval čestně a jako četného ho vždy budu brát....
No nic jdu se ustrojit a jdu do Agory...paráda...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo je van Hofen? Řezníček?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nemo

Datum:  27.10.2003 09:45

S p. Řezníčkem se, jak píšete, znáte od mala. Ale 13 let v komunální politice člověka změní. Myslím, že p.
Řeníček se velmi obává návratu za katedru kde by přednášel neposlušným žákům. A tomu ve stávající funkci podřizuje všechno. Kromě vlastního zviditelňování (vítání občánků, svadby, projevy, proslovy vyjádření skoro ke všemu) se mu ta vlastní práce příliš nedaří. V tom ostatně není na radnici jediný. Ve snaze nenaštvat žádného voliče však p.
Řezníček slibuje všechno a všem. Stal se z něj nečitelný populista, neochotný vyjádřit jasně vlastní názor. Asi aby někoho nenahněval. A to je nejvyšší čas skončit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo je van Hofen? Řezníček?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jiří Kozel

Datum:  29.10.2003 11:14

Já jsem jen chtěl říct, že Řezňa by se podepsal...jinak můžeš mít pravdu....ale taky nemusíš...ale o tom jsem tu nepsal...já chci hlavně aby Agora fungovala tak jsk fungovala celý roky....ať máme kam chodit na pořádný koncerty

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kdo je van Hofen? Řezníček?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kepiš

Datum:  24.10.2003 17:20

Mě taky vobkreslili auťák a Agoru ani nelikviduju! Jak k tomu příjdu?! Je ten Řezník ale blafoň - ze všeho chce něci vytlouct. Teďka zdání, že na něj pořádaj štvanici.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.