Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  zprávy od jinud

Odesílatel:  Petr Cardinale

Datum:  02.11.2003 16:31

Bavil jsem se s pár lidmi tady v Plzni a ty mě řekli zajímavou věc, že místní hudební klub Pod Lampou měl v roce svého založení stejné problémy. Občané (3 rodiny z 8 osmi), kteří tam v té ulici bydleli si stěžovali na hluk z klubu, na neukázněné návštěvníky.
Město jednalo rázně, nechalo udělat zvukovou izolaci a řekla nespokojeným rodinám, že kdyby je hluk obtěžoval i nadále tak je na městské náklady může nechat přestěhovat.
Myslím si, že to byl zajímavý návrh. Proč stěhovat klub, který je tam do dnes když se dají odstěhovat nespokojené rodiny.
Já osobně si myslím, že v Agoře by stačila jen zvuková izolace i když si myslím, že to stejně venku není slyšet, ale kvůli bezprostředním sousedům.
A co se týče návštěvníků tak by mě zajímalo jesti už udělali nějakou škodu, protože za ty léta co vedle bydlím jsem si ničeho nevšiml. A to, že se občas někdo potácí posilněn alkoholem je myslím běžně k vidění i u jiných hudebních domů.
toť asi všePetr

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zprávy od jinud

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Farat

Datum:  03.11.2003 20:24

No pominelme-li zapálený kontejner u pizzerie a rozkopaná popelnice v široké ulicii, nějáké to sprejerství v Myší díře, tak ani snad ne, hluk z Agory není slyšet, jen ta omladina před ní je hlučná občas až dost.Mimichodem to není tak dávno co tam dva maníci z Agory(byli to hosté) napadli venku jednoho týpka a ukradli mu nějaké věci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zprávy od jinud

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tomas

Datum:  04.11.2003 10:22

Farate, to co tvrdíš mi příjde jako ukvapený diskriminační blábol!!! To , že ve zmíněné ulici (Štěpánkova)dochází k projevům vandalizmu nebo nějakým jiným nepřístojnostem je možná (a to v uvozovkách) dáno tím, ža tato ulice je jedna z nejfrekventovatějších v našem tak milém městě! Z tohoto důvodu je také v této ulici poměrně dost putik (sedma, krušovice, pizzerie, staví se další), naléváren(sedma non-stop, malboro)!!! Tato kumulace hospod (problémů) je místně největší v měřítku Chrudimi právě zde. A je to logické!!!!! Centrum města je většinou nalajnováno díky hospodám, kavárnám, klubům. Protože bez těchto faktorů je centrum vylidněné a prázdné! Tímto nicméně odbíhám od reakce na Farata! Jen jsem chtěl naznačit, kde je mnoho hospod, je mnoho hostů. A zapálená popelnice (toho jsem si nikdy nevšiml, ale budiž) nemusí být dílem jednoho zmíněného podniku! To dá rozum. Ostatně, když je ulice přirozenou spojnicí města (což štěpánkova je) může se v ní objevit i procházejí neposedný opilec, který opilou rukou škrtne zápalkou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zprávy od jinud

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Farat

Datum:  04.11.2003 16:59

Přirozeně, vím, že ve Štěpánkově ulici je mnoho restaurací a obdobných zařízení, s tím jen souhlasím.Jenže silně pochybuji, že osazenstvo ostatních hospod, jejichž věk je většinou kolem 30, by dělali v této ulici velký bordel.Jasně že si občas každý někdy zařve, ale zajímavé je, že již několkrát jsem viděl stát několik policejních aut(i měšťáky) okolo Agory.Že by náhoda?K tomu kontejneru, klidně se na něj někdy podívej, ještě je stále ohořelý, nebo se zeptej obsluhy pizzerie.
Vem si třeba ulici Filištýnskou, je tam taky dost nalejváren, ale málokdy se tam něco děje, čím to bude?Že by tam chodili rozumnější lidé?Možná.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zprávy od jinud

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tomas

Datum:  05.11.2003 10:13

Děkuji ti převelice Farate, že jsi zmínil ulici Filištýnskou jako tu, která nemá (ačkoliv je plná hospod a diskotéky) žádné problémy se stížnostmi. Co já vím, v zápisech zasedání zastupitelů je na tuto ulici a na podnik ZAZI BAR stížnost pokládaná nejméně na dvou z těchto schůzkách. A co je nejvíce zábavné a nepochopitelné je, že tento podnik je otevřen velice často do čtyř hodin do rána a nejméně do tří hodin do rána vykřikuje DJ za pultíkem a hecuje lidi k tanci!!(Jsem občasným hostem). TENTO PODNIK NEŹÁDÁ VYJÍMKU A MĚSTO JI NEVYŽADUJE!!!!!!!!!! (Překvapující)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zprávy od jinud

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  05.11.2003 09:43

Chvilku se sleduj: Veškerý tvý argumenty,proti Agoře jsou jeden a totiž, že návštěvníci Agory dělají větší bordel, než návštěvníci jiných podniků.
Dovolím si o tom pochybovat, ale budiž. Má snad ale podle tebe hospodsej odpovídat za svý návštěvníky? To by pak třeba znamenalo, že když třeba seberou někomu papíry za jízdu v opilosti; maj je sebrat i hospodskýmu? Nebo maj hospodkýho zavřít, protože jeho napitej host přepad benzínku? Podle mě je to blbost stejně tak, jako argumentovat proti agoře bordelem, kterej dělaj údajný hosti.
Bordel je na ulici a ta, se o pořádek má starat policie a městská policie, tak ať se stará. Ať jsou tam klidně každej pátek a sobotu 3x za večer, ať dělají 5x tejdně kontrolu, jestli se v Agoře nenalejvá mladistvím, ať dělají pořádně svojí práci a bude pokoj, každýho přejde chuť dělat bordel někde, kde jsou policajti stejně často, jako na aralce.
Brajgl před Agorou je problém líné a neschopné městské a státní policie, ne provozovatelů Agory.
P.S. Možná, že kdyby se do podoubí nainstaloval automat na kafe (pro uniformy zdarma) a televize, problém by se vyřešil sám...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zprávy od jinud

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jiří Kozel

Datum:  06.11.2003 08:50

Opět jsem se zasmál s těma automatama to je celkem pravda....fakt trefa do černýho

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zprávy od jinud

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Farat

Datum:  05.11.2003 22:25

Podívej se do zákonu, co máš psaný o podávání alkoholu podnapilým osobám, takže hospodský, tak trochu za to taky můžou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zprávy od jinud

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jiří Kozel

Datum:  05.11.2003 09:19

Tak se zase dozvídám že jsem odpad společnosti a nezasloužím si asi žít...ááách joo ještě že málo kdo ví kde pracuju protože by to tu pak mohly zavřít protože jsem děsnej vyvrhel...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zprávy od jinud

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Blb

Datum:  05.11.2003 20:47

Neděláš náhodou v TAxx ? ;-)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zprávy od jinud

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jiří Kozel

Datum:  06.11.2003 08:47

pšššštttt

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: zprávy od jinud

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  schoolboy

Datum:  04.11.2003 14:13

K tomu se neda nic dodat - naprosto souhlasim. A k tomu Faratovi a ostatnim brojicim proti klubu - kdo chce psa bit, hul si vzdycky najde. Tady se totiz nejedna o hluk, ten je az na druhem nebo kolikatem miste. Cela tahle kauza pekne smrdi tou nasi malomestackou politikou....

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.