Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  školka

Odesílatel:  jan.

Datum:  19.10.2006 20:46

Něco jsem zaslechl, že se bude budovat silnice mezi školou a školkou u stadionu. Tam u retardéru místo chodníku bude silnice až za školu a spojí se s parkovištěm co je u školy, nělo by se snad i zabrat kus pozemku mateřské školky.A důvod? Někde u příjezdové cesty ke škole / zezadu / bydlí příbuzný pana starosty Libého a hluk přijíždějících aut je obtěžující..... Je na tom něco pravdy ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: školka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  buldog

Datum:  21.10.2006 16:58

Je to docela možné, že příbuznému pana starosty který bydlí v č.p. 739 U Stadionu hluk vadí. A to že by pan starosta pro svého příbuzného nedokázal cosi udělat je také možné. Příkladem toho je celkem nedávná rekonstrukce ulice Sokolovská, kde také bydlí někdo z příbuzenstva pana starosty. Zeptejte se obyvatelů ulice J.E.Purkyně, která se právě teď rekonstruuje na podmínky, které měli obyvatelé ulice Sokolovská a J.E.Purkyně, zda se to provádí ne za zcela stejných podmínek, ale alespoň srovnatelných. Já jsem tuto otázku několika obyvytelům ulice J.E.Purkyně položila, a bylo mi sděleno: MILÁ PANÍ V TÉTO ULICI, NEMÁ PAN STAROSTA PŘÍBUZENSTVO!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: školka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  royal_oak

Datum:  19.10.2006 22:32

Jediné, co je na tom pravdy je to, že asi budeš idiot.
To si opravdu myslíš, že svět takhle funguje? Že 27 zastupitelů jsou naprostí vypatlanci, kteří budou stavět silnici proto, že příbuzného p. Libého obtěžují auta? Je mi tě líto.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: školka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  21.10.2006 22:10

Asi to tak funguje. Na mnoha případech to dokázali, tak proč ne i zde. Ono tam totiž palatilo, já na bráchu, brácha na mne.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: školka

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jan.

Datum:  20.10.2006 15:41

Tak hošánku, nikde jsem nepsal, že tomu věřím, takže oslovení "idot" jsi poněkud přestřelil. Nauč se číst.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.