Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  ...místo Agory...?!

Odesílatel:  Richard

Datum:  02.11.2003 13:31

Hudební produkce do 22hod. v hudebním klubu?To trochu popírá jeho význam NE!?V pá i v so se také konají v CR diskošky, které jsou avšak vhodné, zaběhlé a nevadí nebo platí líp? Lidi před nima dělají, né-li větší bordel, ale tam se bere asi jinak? Vím, že majitelé klubů, diskošek nezodpovídají za případný bordel venku před jejich podnikem..A tak by městská policie měla tyto prokalovaná místa v CR dobře znát a pokutovat viníky rušení noč.klidu, výtržnictví atd...a NÉ! jen čekat na horký telefonát (píp)důchodce(sorry, jen příklad osoby!), který si zastěžuje!Pak jen stačí dojed do klubu a vytrhnout šnůru ze zdi! To je řešení!? Jasně, že NE! Řešením by měl být dialog a oboustranný kompromis! je to smutný, cítím z toho politiku a možná třeba i nějaký tlak! Co by na místě Agory mělo být hospoda, sexshop, kavárna nabo klub pro seniory:-)Doufám, že maluju jen ty čerty a hraju řešiče a celé té události přeju brzké pro obě strany kladné vyřešení!!!S pozdravem Richard - Anríl

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ...místo Agory...?!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Farat

Datum:  02.11.2003 14:55

Agora do 22 hodin, v pořádku, jedině souhlasím.Dost často se v Chrudimi pohybuji ve večerních hodinách, a musím říci, že největší bordel je ve Štěpánkově ulici shodou okolností v místě, kde je Agora.Zajímavé, že?Když projdeš podloubím, vždy ucítíš známý zápach trávy,hlouček mlaďochů si podává špeka a dělají u toho neskutečný hluk,baví se, to je jasné.Nejsem proti Agoře, jen bych tento klub přestěhoval pryč z centra města.Třeba na rozhlednu, kde pan Kadlec slavil své narozeniny, kde se vybíralo vstupné podle ksichtu, po někom vstupné nechtěli po někom ano.A navíc, Agora je klub pro mladé, tak do 22 hodin, jim to musí stačit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ...místo Agory...?!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Vrtiška

Datum:  03.11.2003 21:31

Farate, a kam ty chodíš za kulturou? Do loutkového divadélka Mír? Nebo že by do Mama klubu? Tam všude se dá totiž očekávat konec akcí do 22 hodin. Zkus si udělat anketku mezi náctiletejma (nevím teda, co považuješ za "mladý", ale náctiletí by se snad do tvé kategorie vejít mohli - a tzn. i třeba sedm-, osm- i devatenáctiletí...) a uvidíš, kolik z nich se ti vysměje, když jim řekneš, že o víkendu by měli být doma do 22h. Jsem zvědavá na výsledky. A mimochodem - nevím, kolik ti je, ale podle názorů na "náct" nevypadáš - mohl by ses nám svěřit, jak ses bavil ty, když ti "náct" bylo? Asi jsi to měl doma dost vostrý, co?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ...místo Agory...?!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Petr Cardinale

Datum:  02.11.2003 16:39

for Farat - možná, že se po městě ve večerních hodinách pohybuješ ale já tam bydlím a nepříjde mě, že by tam byl největší bordel. Lidu tam je hodně, protože je to ve středu města.
Osobně si myslím, že je tam mnohem bezpečněji než před před bývalou Finladií.¨Petr

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ...místo Agory...?!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Farat

Datum:  03.11.2003 20:18

Tvůj názor akceptuji, ale jen tak pro zajímavost, byl jsi někdy v poslední době v bývalé Finlandii?potkáš tam tak 10 lidí, je to tam propadák

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2020 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.