Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Hodnocení stran

Odesílatel:  Glen

Datum:  17.10.2006 22:03

Tak jsem si prohlédl stránky jednotlivých stran, zejména jejich volebních programů a moje osobní hodnocení:

Nejkonkrétnejší vize - Chrudimská volba (Pavel Pavlíček) - alespoň se bude dobře hodnotit její činnost, tedy pokud v těchto volbách uspěje a bude mít šanci předvést zda to myslí poctivě .... ano, i já mám z tohoto spolku podnikatelů trochu obavy. Ale proč nemít na městě konečně někoho schopného co už něco dokázal.

Hned za ní, s nepatrným odstupem - Koalice pro Chrudim (Roman Málek) - velice zajímavá alternativa.

SNK-ED (Petr Řezníček) - program klasika, omleté fráze, už si z toho nic nepamatuji.

ODS (Čechlovský a/nebo Beránek To je sranda :-D ) - mají vůbec nějaký program? Tím nemyslím těch X nic neříkajících bodů p. Beránka
Možná něco přišlo do poštovní schránky, na webu nic
Bohužel, škoda

ČSSD - jejich web - co to sakra je?

KSČM - nic

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Hodnocení stran

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lala

Datum:  18.10.2006 09:34

Hodnocení stran podle programu? Spíš bych je hodnotila podle odvedené práce.
1/ Chrudimská volba - nic moc a nějak těm pánům nevěřím
2/ Koalice pro Chrudim - tady je to celé postavené na p.Málkovi - on může překvapit, bohužel, jedině on sám za sebe!
3/ SNK-ED - tak to je chrudimská klasika, toho se jen tak nezbavíme.
4/ ODS - vůbec by jim neuškodil odpočinek! Přece jen, takovou dobu na radnici...aspoň budou mít čas vyřešit veškeré spory uvnitř. A kdo ví, za další 4 roky se klidně mohou vrátit...

O zbytku nemluvě, pač za tu námahu my tyto strany nestojíÚsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Hodnocení stran

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Glen

Datum:  18.10.2006 19:30

No, pozitivní hodnocení To je sranda :-D

Koho budete volit? Nejspíše nikoho, že?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Hodnocení stran

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lala

Datum:  19.10.2006 08:07

A to já zase volit půjdu. Jenže letos to nebudou strany, ale navolím si nějaké osobnosti. Víc hlav z více stran snad bude vědět více. Může to ale taky dopadnout špatně. Pak tam budou sedět všichni spolu a budou se muset dohodnout. Doufám, že jejich spolupráce neskončí třeba takto:
člen SNK-ED říká členovi Chrudimské volby: "tvoje máma neumí jezdit na kole" a on mu oplácí svým: "cos to řekl, že moje máma neumí jezdit na kole?! Vždyť tvoje máma neumí plavat, tak co tady machruješ!"

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.