Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Eduard Beránek - dvojka ODS

Odesílatel:  xx

Datum:  07.10.2006 16:22

Mohl by mi někdo vysvětlit počínání Eduarda Beránka, ředitele z chrudimského gymplu? Nevšiml jsem si, že by zvítězil v primárkách ODS. A teď koukám, jakou si dělá kampaň. Transparenty, besedy s voliči, vůbec se netají s tím, že by moc chtěl dělat starostu. A ta show v pátek na náměstí? Nepamatuji, že by všichni studenti gymnázia někdy dostali volno na cokoliv. A najednou za osobního řízení pana ředitele musí všichni táhnout kola na náměstí pod záminkou rekordu? Dost průhledné.
Divím se, že ho ODS neumravní. Kde jsou proklamované tradiční konzervativní hodnoty a styl v politice? Respektování primárek? Uznání, že ve volbách prohrál. Kde je týmová spolupráce celé ODS?
Nebo si chce pan ředitel Beránek na odchodu do důchodu jenom finančně přilepšit starostováním a utéct z problémů na gymplu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  reason

Datum:  15.10.2006 23:49

Tak jsme v sobotu všichni mohli vidět, jak nám krásně zazpíval na náměstí p. poslanec Libý společně se svým dvojníkem Čechlovským. Krásné to bylo, krásné ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  organizator

Datum:  07.10.2006 20:19

Pcinani lze vysvetlit velice jednoduse:To, co se delo v patek nebyla politicka akce. Delo se v patek 6.10., protoze tohoto dne v roce 1863 byli na gymnzium prvni zaci. Toto vyroci oslavujeme kazdy rok. Kdyby na sebe chtel pan Beranek upozornit, mohl dat o teto akci vedet-nic takoveho se nestalo. Cely den byl organizovan dobrovolniky z rad studentu a nikdo do jeho prubehu nezasahoval. Pokud Vam vadi, ze zaci nesedi cely skolni rik v lavicich, nedeje se tak dnes temer nikde a Gymnnazium J. Ressela je proslule svymi aktivitami at uz se jedna o zajmove aktivity, exkurze, cesty do zahranici, nebo sportovni kurzy. Na Vase politicke otazky neexistuje odpoved, protoze pro me neexistuji ani ty otazky. Pro Vasi informaci byl rekord uspesne prekonan.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  xx

Datum:  08.10.2006 11:22

Vzpomínejte se mnou, jak se tento významný den oslavoval před rokem. Na nic si nepamatuji. A jestli říkáte, že akce byla dobrovolná, tak to je velký omy.Všichni to měli nařízené. Jak učitelé, tak i žáci. Bylo to přece v době vyučování ..

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  organizator

Datum:  08.10.2006 13:06

Jak tu jiz nekdo zminil, minuly rok byla oslavou Gymnaziální noc-dopoledne meli vsichni volno, vecer byl pochod Chrudimi s lampiony po drivejsich budovach gymnazia, v noci nasledovaly ruzne souteze, meli jsme pozvanou cajovnu, kapelu Dukla vozovna a jeste jednoho Dj, po celou noc byly pro zájemce promitany filmy. O teto akci zrejme nic nevite, protoze Vas jednoduse deni na chrudimskem gymnaziu nezajimalo. Pokud neumite cist, bylo napsano, ze akci organizovali dobrovolnici z rad studentu, kdyz uz jednou chodite do skoly, vyucovani pro Vas take neni dobrovolne(ale vzdycky muzete jit k zubari).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lord John

Datum:  08.10.2006 20:49

Asi tak. Očividně se zde kdosi snaží pana Beránka před volbami očernit. Pamatuji se, a to už nějaký pátek, kdy jsem maturoval, že jsme oslavy výročí založení gymnázia mívali pravidelně každý rok. Vždy to organizovali studenti a vedení školy průběh akce pouze schvalovalo. S čím očerňovači přijdou příště? Že pan Beránek řediteluje gymnáziu, čímž podvratně ovlivňuje studenty, aby ho volili na starostu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  reason

Datum:  08.10.2006 11:39

Je mi líto, že neumíte číst. A tak kopíruji můj včerejší příspěvek, který naprosto vyvrací Vaše LŽI:
Také jsem o tom našel stránku - http://www.gjr.cz:82/webstranky/eda2/07-aktivity/ostatni-gn.php

Tak co si já pamatuju: Tak příkladem 142. výročí gymnázia, které se konalo minulý rok. Myslím, že se to jmenovalo gymnaziální noc, a byl to den, který začínal ve škole děláním různých projektů, do kterých se studenti přihlašovali podle svých zájmů a ve večerních hodinách se uskutečnil pochod městem a poté se na gymnáziu konaly různé soutěže a hrála tam dokonce nějaká hudební skupina. Byla to rozhodně větší akce než ta, která se uskutečnila včera. Myslím si, že 141. výročí vyšlo na víkend, ale nejsem si jistý, ale rozhodně 140. výročí bylo obrovské - sjeli se absolventi gymnázia a probíhal nějaký program před divadlem apod.

Takže v tom hledáte jen způsob, jak pomluvit p. Beránka před komunálkama, přestože je to jeden z mála slušných lidí na radnici. Měli byste se mu omluvit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  xx

Datum:  08.10.2006 11:45

Vážený, nikoho nepomlouvám, neurážím, pouze konstatuji fakta. Dokonce s Vámi i souhlasím, že pan Beránek je v očích veřejnosto brán jako slušný člověk. Do zákulisí v gymnáziu veřejnost nevidí, tak proč ne. Já jen pochybuji o jeho ambicích. Navíc vámi proklamovaná slušnost je trochu málo na řízení města.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lord John

Datum:  08.10.2006 20:50

Paní Chalupová, laskavě už zavřete klapačku. Na vaše jedovaté sliny jsem již stále méně zvědavý.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  09.10.2006 00:26

to chce klid .... a nohy v teple .... nebo si je tam alespoň dát .... bohužel, i tací diskutéři tu jsou ... a ještě větší smůla je, že dávají poměrně negativní nálepku celému našemu městu!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lord John

Datum:  09.10.2006 00:34

Mrzí mě to. S takovou záští a z ní plynoucím negativismem vedená antikampaň, bez ohledu na následky (poškození strany ve volbách), je opravdu síla. Možná to není mnou zmíněná paní, ale sázím právě na někoho z tohoto okruhu. A je mi to líto. Proč se raději nedohodnout a jen přilévat oleje do ohně?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  10.10.2006 20:59

Přeci dnes v Neuperském dvoře za účasti našeho milovaného pana starosta a nyní i poslance, našeho slunka jasného p. Libého jste si dali úkol: dohodnout se, že ano?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  reason

Datum:  08.10.2006 12:01

To co píšete nejsou fakta, ale lži. Když píšete, že se žádná oslava minulého výročí nekonala, jsou to jen a jen lži. v této situaci je na radnici potřeba po delší době právě ta zapomenutá slušnost. Myslím si, že dostatečně vidím do zákulisí gymnázia. O p. Beránkovi vím i to, že si dokáže prosadit svou a zakřičet si. Pokračujte dál ve Vašem pomlouvání, rád Vám všechno budu vyvracet, ať veřejnost či čtenáři tohoto fóra konečně vidí pravdu a nečtou tu jen samé pomluvy a lži.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  johansson

Datum:  11.10.2006 01:10

Ano, ano... jen lži, samé lži...! Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  organizator

Datum:  07.10.2006 20:26

Jeste chci dodat, ze jestli za vsim, co se tyka pana Beranka vidite politiku, je mi Vas uprimne lito a ocenit by se dalo, kdybyste si nejdrive zjistil o co se jednalo, aby nedochazelo k takovym trapnym omylum. Jako organizatora me Vase predsudky skutence mrzi. Take by mohlo byt zajimave vedet odkud jste ziskal tyto informace...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  07.10.2006 19:04

Milý xx, počínání pana Beránka lze vysvětlit velmi jednoduše. Opravdu by moc chtěl být starostou a snaží se pro to lecos udělat. Nevadí mu, že ODS má jiného kandidáta, nevadí mu, že ke svému cíli zneužívá studenty z gymnázia a už vůbec mu nevadí, že rozbíjí místní ODS. Nejhorší je, že k funkci starosty nemá předpoklady. Ani odborné, ani jazykové, a už vůbec ne pracovní.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lord John

Datum:  08.10.2006 20:41

Milé 123, opět špatně. Jestli "něco" rozbíjí místní ODS, tak to určitě není Eduard Beránek. Ten se pouze svezl na vlně určité narůstající nespokojenosti uvnitř zdejší ODS. Připadáte mi velice angažovaný ve věci pana Kušty - takže narovinu: co jste zač? Příznivec Chrudimské volby? Či člen chrudimské ODS patřící k okruhu pana Pištory a spol.? Pokud to první, případně jakákoli jiná možnost než druhá, tedy laskavě nekomentujte něco, čemu nerozumíte.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  09.10.2006 19:24

Dobrý den,
já tomu také moc nerozumím. Jsem pravicově založený a mám problém.Jak můžu volit stranu /ODS/ která v Chrudimi předvádí předvolební frašku. Ať už to bude pan Beránek, či pan Čechlovský. Ale jak hodnotit práci pana Pištory a vůbec vedení strany? A jak si my voliči máme představit povolební spolupráci těch nahoře napsaných na kandidátce?
Letošní předvolební kampaň ODS je špatný příběh. Bohužel.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lord John

Datum:  10.10.2006 19:11

Pak vám doporučím se skřípáním zuby volit ODS kvůli tomu, co na celostátní úrovni předvádí pan Paroubek. Výrazný neúspěch v komunálních volbách a naopak úspěch ODS by ho mohl velmi oslabit... Jinak na komunální úrovni jedinou možnost vidím ve výrazném oslabení Chrudimské volby a návrat ke koalici ODS+ČSSD+SNK (ač je to tak trochu popření té mé první věty - na zdejší úrovni to jinak nepůjde). Jako nejhorší variantu vidím nějakou formu spojenectví mezi ODS (panem Čechlovským) a Chrudimskou volbou. Chrudimská volba má poměrně dost populistický program, v němž za nebezpečnější požaduji nabídku, že by v Radě zasedaly všechny strany. Tato komunální Národní fronta by zdejší špatnou situaci mohla zabetonovat navždycky...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  11.10.2006 08:06

Milý Johne,

miluji Vaši bezelstnost a upřímnost. Na Vaše příspěvky není třeba vůbec odpopvídat! Vy to zvládáte sám.
Nejdříve řeknete jednu tezi, trochu pomudrujete, potom ji vyvrátíte jinou myšlenkou a jako bonus prohlásíte: ... "ač je to tak trochu popření té mé první věty" :)))

Pokračujte dál, jste oživením v této diskusi!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  11.10.2006 12:59

Milý 123,
a jak jste na tom vy? Jaký výsledek komunálních voleb by byl podle Vás ta nejlepší varianta pro Chrudim? A prosím žádnou mlhu. Stačila by jasná řeč.Tak jak? Troufnete si?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ben

Datum:  10.10.2006 19:28

Tebou preferovaná koalice ODS+ČSSD+SNK je cestou do pekla.
ODS - rozpolcená a nejednotná, kde jednotliví členové sledují jen svoje osobní zájmy (jako např. pan Beránek)
ČSSD - to tady bylo, Trávníček byl místostarosta. Zbyl po něm skvělý Penny market a jinak jen spousta slov
SNK - kapitola sama pro sebe. Věčný lídr jakékoli v pořadí už asi střetí strany Řezníček obklopený lékaři a učiteli, kteří mu vždy pomohou dostat nějaké to křeslo. Navíc tenhle člověk pro město neudělal už vůbec nic. Jeho práce sestává ze zviditelňování své osoby a populistických keců. To je vše.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  11.10.2006 08:12

Vidíte už jsme zase u těch lidí. Ten je takový, ten jiný, ten má pěkný oblek, ten vypadá jak ochmelka ...

Nebylo by lepší, přečíst si jejich programy a nutit je k jejich dodržování?

ČSSD
http://pardubicko.socdem.cz/vismo/dokumenty2.asp?u=422017&id_org=422017&id=14567&p1=&p2=&p3=

ODS
http://www.chrudim.info/ods/uvod/uvod.html

Chrudimská volba
http://volba.chrudim.cz/

SNKED Evropští demokraté
http://chrudim-snked.wz.cz/

KDU-ČSL + Nestraníci
http://www.koalicecr.cz/

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  11.10.2006 08:41

Komunální volby jsou ale spíše o těch lidech. Zatímco program je pro mě důležitý při parlamentních volbách, tak při těch komunálních jsem ochoten dát hlas schopnému člověku a to i přes to, že kope za stranu s jejímž programem se úplně neztotožňuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  11.10.2006 09:19

Opravdu ?!

Volební programy komunálních stran Vás nezajímají? Takže mají pravdu ti, kteří říkají, že voliči jsou stádo, které jde za mediálně "udělaným" kandidátem?

Jak poznáte schopného člověka na kandidátkách? Upozorňuji, že vybíráte mezi 162 lidmi. Netroufl bych si vyhodnotit schopného člověka ze skupiny 20 blízkých známých. Kolik z těch 162 opravdu znáte? Nebo si budete vybírat podle toho, jak na Vás působí? Mluvou, oblečením, nebo že říkají to, co chctete právě Vy slyšet?

Myslím, že program je velmi důležitý. Proč? Je vymahatelný, protože strany jeho představením učinily veřejný slib. A Vy máte možnost za 4 roky zkontrolovat jestli program splnily nebo ne.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  11.10.2006 09:39

Opravdu!

1) Nenapsal jsem, že mě programy nezajímají. Zajímají mě i v komunálních volbách.
2) Ano, mají pravdu, to vám potvrdí každý politolog.
3) Na kandidátkách schopného člověka nepoznám, pokud ho neznám osobně, což je na komunální úrovni možné.
4) Opravdu jich znám jen několik a pokud mezi nimi bude někdo schopný tak mu dám hlas.
5) Ne, to nebudu.
6) Ani mluvou, ani vzhledem. Nebo si myslíte, že si všech těch 162 lidí půjdu někam poslechnout a prohlídnout? To je ale blbost HAHAHA!
7) Taky si myslím, že je program velice důležitý.
8) Hahaha. Vymahatelný veřejný slib? Jsi tak naivní? Možnost kontroly za 4 roky samozřejmě máš, ale jediné co pak můžeš je volit někoho jiného. Jestli máš jiný způsob jak vymoci nesplněný volební program, tak sem s ním.

Zatím zdar, jdu vydělávat na důchodce a socky Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Freeware

Datum:  09.10.2006 21:27

Katarze bývá bolestivá. Je to ale vždy lepíš, než pokračovat v cestě do pekel. Podívejte se na kandidátky, které ODS postavila v Chrudimi a ve Slatiňanech. Podívejte se, kdo jsou lidé kandidující na prvních místech (postech lídrů). Podívejte se na www.volby.cz, jakých "úspěchů" dosáhli tito "lídři" v minulých komunálních volbách. Když toto učiníte, dozvíte se, že tito lidé u voličů neuspěli! Přesto je ODS opět staví proti vůli voličů na přední místa. A to je cesta do pekel. Je to též jeden z důvodů, proč jsou lidé znechuceni politikou a nechodí k volbám, neboť je takovýto postup stran utvrzuje v tom, že nemají skutečnou možnost cokoliv ovlivnit. V jedněch volbách totiž vyjádří svou vůli "nemít" někoho starostou a ejhle, on je ve volbách následujících opět na prvním místě kandidátky...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ing. Luděk Vlk

Datum:  09.10.2006 11:29

NAPROSTÝ SOUHLAS.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  08.10.2006 19:40

123,každý,hlavně ne zkorumpovaný kašpárek.Do dnešního dne se ani nenaučil zdravit.Pouze to co umí se naučil od Libého.A to tedy jistě není zákonné.Tedy i Berának-pokud potvrdí,že to co dělal jeho předchůdce dá policii ale ne tedy, v městě ale inspekci To bude bomba.Vždyt tento je tak mimořádný podvodník a nikoho to nezajímá.Tedy Beránkové+Trávníčkové.Ti mu to doručí.Až budete mít tolik ze všeho jako má on tak jistě budete mlčet.Proč mu tedy nepřejete,Nikdy město nemělo takového supermana-starostu.A jak umí počítat??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  07.10.2006 20:32

Můžete mi někdo vysvětlit jaké jsou to ty odborné, pracovní a jazykové předpoklady na funkci starosty. Tato funkce je většinou politická, ač na menších obcích se k příslušnosti k určité politické straně nikdo nehlásí, páč by byl vypráskán (samý "nezávislý"). Jde mi o to, aby byl v této funkci slušný člověk a bude mluvit dobře česky. Je mi jedno z jaké strany. Pokud někdo ví o nějaké škole pro starosty, tak ať mi řekněte a já se přihlásím (nejde mi o funkci, ale zajímá mě ten studijní obor).
Budiž blahořečení chudí duchem, raz, dva, tři.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  reason

Datum:  07.10.2006 21:01

Ano přesně tak, nad tím jsem také přemýšlel. Žádnou takouvou školu bohužel neznám. A navíc když už jsme u p. Beránka, myslím si, že je češtinář, takže po jazykové stránce vlastně odborník.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  reason

Datum:  07.10.2006 19:26

To samé co jsem psal v tématu EDUARD BERÁNEK - kandidát č. 2. Navíc ODS sice svého lídra má, ale slyšel jsem že se některé s těch starších a také ze zakládajících členů už přestal bavit lobbysta Pištora a starosta a navíc ta volba prý neprobíhala příliš poctivě, že lidé okolo p. Čechlovského používali nefér praktiky, takže asi museli počítat s tím, že se to té protistraně nebude líbit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  gun

Datum:  09.10.2006 11:00

Ještě aby nebyli naštvaní. Když se v "demokratické" straně někteří členové nepřijímají. Někteří meli být minulý rok vyloučeni a ..... NAJEDNOU ..... strana přijme nekolik lidí kteří přijdou, .... odhlasují podporu 123 a pak už se třeba nikdy neobjeví . Jenom díky tomuto byl pan Beránek poražen va těchto "demokratických" primárkách. Proto považuji individuální kampaň pana Beránka za adekvátní odpověd.
Paní Páralová si do parlamentu udělala taky vlastní kampaň a ODS to asi nohy nepodlomilo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  10.10.2006 22:14

Bodejť. Někoho přijmou a on jim přeroste přes hlavu, bude lepší než oni. Co by si pak chudáci počali. Takže jen nikoho nového, pokud možno jen členy vlastní rodiny a příbuzenstvo, či členy závislé na vedení strany. A k získání potřebných hlasů se svezou lidé z celého okresu, ačkoliv pomalu neví o čem hlasují. Je s podivem, že tak demokratická strana jako ODS přijímá či nepřijímá členy na základě rozhodnutí dvou, tří členů. Inu ať žije demokratická diktatura.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  reason

Datum:  10.10.2006 19:38

Navíc p. Beránkovi ani nebylo "dovoleno" kandidovat na lídra kandidátky, i když o to byla Rada ODS CR požádána. Prostě se hlasovalo Čechlovský ANO nebo NE. A ti, kteří by radši viděli p. Beránka jako lídra, ale nevěděli, že chce kandidovat na lídra (protože mu na vol. sněmu ani nebyl dán prostor se vyjádřit) dali ANO, protože nikdo jiný tam k dispozici nebyl. Pišora a spol. se báli natolik, že ani nedovolili, aby se hlasovalo mezi p. Beránkem a p. Čechlovským. A navíc ty jejich praktiky před volbou ... bez komentáře. Také na sněmy ODS CR chodí jen tak hrstka aktivních okolo p. Beránka a zbytek chodí jen na sněmy volební, aby podpořili p. Pištoru. Je to ubohé.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  johansson

Datum:  11.10.2006 01:21

Ano, ano... přesně takhle to bylo, já jsem to viděl. Pan Beránek chtěl říct, že taky kandiduje, ale ještě něž mohl vstát, tak přiskočil Pištora, ucpal mu ústa nějakým roubíkem. A při tom pana Beránka hrubě ještě okřikl. Ostatní se lekli a hned odhlasovali Čechlovského. Pár do morku poctivých lidí se sice snažilo přiskočit panu Beránkovi na pomoc, ale tu se jich už zmocnili pochopové Pištory, Čechlovského, a Libého. A začala mela. Ale poctiváků bylo málo a těchhle mizerů přesila. Přesně takhle to bylo, to mohu dosvědčit!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  12.10.2006 12:20

Podle Vás je tedy p. Beránek uťápnutý člen ODS, který se ve straně nemůže prosadit ? To by byl tedy skvělý starosta. Jak by prosazoval názory ODS ve směsici dalších politických stran.
Tak se alespoň prosazuje individuální kampaní. Neskrývanou, jenom pokryteckou.Je mi to líto, býval jsem voličem ODS.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  reason

Datum:  12.10.2006 13:06

Bohužel mě je Vás líto. Pan Beránek umí mluvit a to dobře. Včera večer to prokázal. Mně je líto toho, že lidé nevidí do ODS a neví, jak si někteří členové vydělávají politikou i přesto, že nesedí na žádném placeném postu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  12.10.2006 14:11

Jestli myslíte, že dobře mluvit před cca 20-ti lidmi je nejskvělejším předpokladem vedení města, tak mi Vaše lítost nad mojí osobou nevadí. A líto je mi situace v ODS, kde p. Beránek podlehl osobním ambicím nad rozhodnutím strany.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  JangJang

Datum:  12.10.2006 14:28

Ano! Teď jsi udeřil ten pověstný hřebíček na ještě pověstnější hlavičku! Jednáním zlého a necharakterního Eduarda Beránka trpí charismatický polyhistor Jeník Čechlovský, který jakožto skromný chlapec z chudých poměrů, hnán záchvatem altruismu, vyslechl volání dávů (cca dvou lidí - Jana Chalupová a Ivan Pištora) a ujal se postu lídra kandidátky MS ODS Chrudim...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  johansson

Datum:  12.10.2006 14:35

U vás v ODS lze prosadit kandidáta dvěma hlasy proti většině? Kde rozdáváte přihlášky? Já bych teda přišel ještě s Frantou odvedle a rádi bysme se navrhli navzájem na poslance

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  JangJang

Datum:  12.10.2006 16:00

Chcete vědět, kolik hlasů je třeba na to, abyste se v 60 členném sdružení stal kandidátem na poslance? Jestli hádáte polovinu, tak hádáte špatně. A napovím, není to ani více než polovina....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  11.10.2006 06:57

Johanssone,škoda,že jste nezkoušel u filmu,talent jistě máte.Tedy mohu Vám upřesnit jak to opravdu toho PAMÁTNÁHO dne bylo.Jeden pověřený navrhl,že by se měla dát dohromady kandidátka na volby.Dvě skupiny-kolem Čechlovského a kolem Beránka.Jeden č.2 si vzal slovo a navrhl,že kdaž jsou tak pěkně pohromadě,bude dobrá aby byl zvolen i Lídr strany na komun.volby.Sám navrhl p.Beránka.Lidé kolem P.Libého nař.přestávku tohoto super sněmu a o této starosta poslal za p.č.2 svého člověka s tím,že pokud opět nepotvrdí-opak,že seo Lídrovi bude hlasovat jindy / Libý si opravdu s svým KLUBEM / velice dobře spočítal,že v této situaci by byl p.Beránek většinou hlasů zvolen Lídrem a Čechlovský by byl mimo.Co více p.starosta velice dobře ví co by následovalo na radnici,pokud by byl starostou kdokoliv jiný než Čechlovský.Tomu toto místo již připravil,on s tímto počítá a mezi oběma pány je vše dohodnuto předem.Tedy dále se bude v tomto městě pokračovat v již začatém!!Ještě je tady zlata dost-věřte.Tedy p.č.2 byl takto donucen tuto super,náhodnou situaci zrušit a to proto,že mu bylo také vysvětleno,že se bude ihned hlasovat o jeho VYLOUČENÍ z této mimořádné strany-ODS.P.Libý-starosta se bojí na postu starosty p.Beránka jako čert kříže.To by byl asi opravdu velký malér na radnici-ostuda pro město a několik vyvolených.Chci ale věřit,že p.poslanec počítá s tím,že se ze svého města odstěhuje jinam.A to v době až toto pro něho již nebude zajímavé.Z pracovního procesu na místo starosty tohoto města šel zcela určitě pouze z politických důvodů.ODS tak začala ovládat většinu měst-ragionů a těmto lidem potvrdily ,že časem budou sedět tam kde právě sedí Libý.Hezký den a rozum do voleb.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  reason

Datum:  12.10.2006 00:03

No oni si všichni myslí, že ten nejhorší je p. Libý (nechci ho obhajovat, nezaslouží si to), ale je tam šedá eminence, která s ním a s Čechlovským hýbe a to je ten jehož jméno nesmíme vyslovit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  123

Datum:  11.10.2006 07:16

Tak to se nám ti chlapci z ODS pěkně vybarvují.

Koukám na pár posledních příspěvků, evidentně všichni autoři jsou členy ODS - velmi barvitě popisují schůze jejich strany. Pan "Léto" odhalil starostu Libého jako zlatokopa, Jang-janga nejvíce zajímá pan Čechlovský se svým drbáním na hlavě, Freeware útočí na téhož za volební plakáty ODS. Prostě mela jak z Ladovy české hospody.

Chvíli jsem to s chutí četl, znáte to, po ráno se člověk rád zasměje. Za chvíli jsem začal být trochu rozpačitý. Kde jsou konzervativní hodnoty Eduarda Beránka, jehož tito chlapci velmi razantně prosazují? Kde je styl, který nám slibuje na volebních plakátech? Taková radnice nás pod jeho vedením čeká?Smutno mi je, smutno ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  15.10.2006 21:56

Je to zajímavé. 123, takový moralista a píše v pracovní době, okrádá svého zaměstnavatele. Nebo je za to psaní placen? A že nemůže najít y konzervativní hodnoty ODS? Vždyť je sám říká: prostě jak z Ladovy české hospody. A to jsou hodnoty staré přes 100 let.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  JangJang

Datum:  11.10.2006 06:43

Přesně tak to bylo. A J. Čechlovský se celou dobu u toho drbal na hlavě jak opička.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  JangJang

Datum:  11.10.2006 06:48

...drbal se na hlavě, protože byl v tu chvíli sám, nikdo mu neradil, co má udělat, jak se má zachovat, co má říct....a to on je pak vždycky moooc bezradný...Ještě, že je kolem něho tolik "hodných" lidí, kteří jsou neustále připraveni říkat mu, co má dělat a jak má mluvit. Problém ovšem je, že tito lidé jaksi nebyli nikým zvoleni a říká se jim lobbisté. Nejhodnějším z těchto pánů je pan Ing. Ivan Pištora.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  johansson

Datum:  11.10.2006 11:40

Proto říkám, že sme byli doteď měký... zvlášť, když se teďkonc dozvídáme, co se tam děje a leze to z nich ven, z chlapů nečistejch. Kluci z aeroklubu by měli příště vzít stíhačky a Pepa Káles by měl spolehlivejm chlapům rozdat bouchačky. Bylo by na čase to tam trochu vyčistit! Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  JangJang

Datum:  11.10.2006 12:12

Tobě hráblo, Jeníku. Já se ti vůbec divím, že do té kandidatury na starostu vůbec jdeš,když máš takové závažné psychické problémy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  johansson

Datum:  11.10.2006 17:52

Až takhle jednoduché že by to bylo, si myslíte? Úsměv Četl jste od Sun Tzu Umění války? Víte, co tam říká o rozkoši z úskoku? Hledejte někde mezi stranami 1 a 296, pak možná budete blíž Úsměv Nicméně vám napovím, abyste pochopil, jak jste asi uspěl se svou střelbou do lesa... dovolte mi, abych vám prozatím říkal láskyplně Blbečku Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  JangJang

Datum:  12.10.2006 07:24

Bing Fa je má oblíbená kniha, to jste střelil dosti vedle, Blbínku, raději si ji přečtěte pořádně Vy.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  11.10.2006 19:40

Přátelé,to je super divadlo.To má jistě společný přítel-starosta p.Libý radost i v Praze.Takto mu určitě nikdo nic nevyfoukne a dál dohodnuté poteče.Jinak bych řekl-jeden Čechlovský / Libý+Beránek-spol.Škoda internetu.Větší škoda-to co běží v televizi? Topolánek až po pucfleka starosty-Chrudimi Libého komedianti.Pane Libý,kolik ti sype z toho přiblblého sezení v Praze.V našem městě ? T o vím dobře-opozice / radnice /

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  11.10.2006 12:57

JangJangu,opravdu super.Ty fenoméne,kdo tady bude starostou.Čechlovský-nastrčený,imunita má své mezery!!Beránek prý podvodník a pedofil,viz manželka za horizontem.To je tedy nadělení.Navrhni tomuto městu-občanům co je zachrání??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  johansson

Datum:  12.10.2006 11:50

Leto, ty pašáku, tys na to kápnul!! Příští starosta by měl být pedofil a zoofil, protože kdo má rád děti a zvířátka, musí být dobrý člověk Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  12.10.2006 12:14

To je sranda :-D No a máme vyřešeno! To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  johansson

Datum:  10.10.2006 22:44

Ježíš... tak snad v takhle ubohé straně nebudete!? To je pod vaší úroveň, ne?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Freeware

Datum:  10.10.2006 22:52

Pěkný plakáty, Jeníku, to jsi vymýšlel sám?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  10.10.2006 20:09

Vážení,toto je opravduna zvracení.Tedy,Libý velice dobře ví,že pokud by mohl být starostou Beránek-jeho likvidace a jeho madam by se s ním mohla stěhovat.Tento pán spolu s Trávníčkem ví o hodně jeho podvodech v městě.Vak.-Prům.zona,Letiště a budoucí-Stará nemocnice a to ani není to co je - jeho přátelé KUŠTA,Beran,Beránek a Ti co k němu chodí na kávu SO-NE.Trávníček mu sice stále vyhrožuje,ale poslanec ho má v hrsti.Škoda pro město.Opravdu-pokud se starostou stane,šupák,Čechlovský?Chudáci Chrudimáci+Romové.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ben

Datum:  09.10.2006 21:51

Myslím, že pan Beránek rozkládá ODS zevnitř. Docela mě to mrzí. Byl jsem jejich voličem. Ale po tom, co se tam děje. Nechápu, proč si dělá osobní kampaň. Ale je to jeho boj. Škoda, že to oslabuje ODS. Vydělají na tom asi jen komančové a prodělají všichni ostatní.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Freeware

Datum:  10.10.2006 22:45

Klid, Bene, pro tvůj hlas nikdo brečet nebude, klidně ho dej komunistům.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Freeware

Datum:  09.10.2006 22:30

Dám ti příklad, Bene. Jsi učitelem na soukromé internátní škole a dozvíš se, že tvůj kolega zneužívá žáky. Oznámíš tuto skutečnost policii a vystavíš svého zaměstnavatele (školu) riziku odlivu klientů (platící rodiče studujících žáků), nebo to přejdeš a budeš dělat, že o ničem nevíš? Podle mne je, a to za všech okolností, správná varianta č. 2 (nehledě na to, že by ses jinak dopustil trest. činu).Ale pokud někdo nechce slyšet argumenty, tak je neuslyší.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  10.10.2006 07:44

Píšete ve svém příspěvku o drogách na gymnáziu ? O tom, jak všichni, včetně ředitele dělají, že u nich ve škole tenhle problém není. Jak pan ředitel nevidí cestou do práce jeho studenty jak u podchodu v hloučku kouří před vyučováním trávu. Komu by se chtělo do takového boje jít. Je lepší dělat, že tento problém není.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lord John

Datum:  10.10.2006 18:47

Pepíku, a když je tam vidíš ty, co přesně děláš, aby tu trávu nekouřili? Nebo ti to zas tak nevadí, ale aspoň že sis konečně našel nějaký bič na ředitele Beránka? Anebo ti to vadí, ale jsi srab?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  10.10.2006 17:44

Pepine!
Kdyz tak ctu Tvoje prispevky, jsi zhrzeny zacek zdejsiho gymnazia, kterej uz si nejakej patek neslehnul, vid? Sebrali ti tvoje pracne zabaleny jointiky...?
M. Kusta je podle Tebe "svetaspasitel" a takovej nas chrudimskej Nostradamus a E.Beranek jakozto ridici na gymplu levak Bob... Uff. Ty budes tezkej pripad!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  JangJang

Datum:  10.10.2006 16:32

A to je věcí ředitele školy, když žáci kouří trávu před zahájením výuky a mimo areál školy (před podchodem)? To jsou mi novinky, to snad nemůžete myslet vážně. Neměl by je říďa náhodou kontrolovat i doma? Trochu přemýšlejte, než něco napíšete, máte-li ovšem čím přemýšlet.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Eduard Beránek - dvojka ODS

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ben

Datum:  07.10.2006 18:15

Tak tohle je vrchol drzosti. Zneužívat děti k dosažení svých politických ambicí. To by měla prověřit školní inspekce. Pročpak nedělali "rekord" například minulý týden, když byl svátek? To jen svědčí o tom, jaký ve skutečnosti tenhle člověk je. Je posedlý starostováním, nerespektuje výsledek voleb v ODS a myslím, že ji tím i poškozuje. Ale to už je jejich boj.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.