Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Nestacim se divit!!!

Odesílatel:  Peter van Hofen

Datum:  27.10.2003 18:43

Musim rici, ze jsem neveril svym vlastnim ocim, kdyz se mi dnes dostalo do rukou patecni Chrudimsko! Pouze me p. Dubsky presvedcil o tom, ze slova "novinar" a "profesional" nikdy ani nezaslechl.
Zduvodneni je nasledujici:1. Ktery vyznamny germanista prelozil me prijmeni jako "reznik"?Musim rici, ze jsem v SRN zil 5let, ale s timto prekladem jsem se nesetkal.Ponauceni: Pokud neco publikuji verejne, nejdrive si informaci nejmene 10x overim! Nevypadam pak alespon jako kaspar.
Formulace typu "kdosi zjistil, ze..." jsou neuveritelne!2. Od kdy se povazuje anonymni ucastnik chatu za relevantni zdroj informaci?( viz "Jenda")3. Od kdy je zcela bezvyznamna lokalni diskuse nametem pro 1/2strankovy clanek v novinach?Odpoved je jednoducha.Od dob, kdy v redakci bezvyznamnych lokalnich periodik pusobi lide, kteri by meli pusobit nekde uplne jinde.Kde, necht si kazdy doplni sam....
S pozdravemPeter van Hofen (Pro ty, kteri nemeli na zakladni ci stredni skole nemecky jazyk: Hofen neni reznik!!!)PS: Doufam,ze p. Dubsky nebude vydavat me prispevky na pokracovani. V tom pripade narokuji autorsky honorar:) PS2:Omlouvam se p. Reznickovi za neprijemnosti.
(Omluvit by se mel vsak nekdo uplne jiny, ze?)PS3:Pri vsi ucte ke slohu p. Reznicka, jsem nepochybne lepsi stylista:) (To jen pro priste, az bude nekdo chtit zneuzivat meho jmena a prisuzovat me slohove vytvory jinym osobam.) PS4:Pro neinformovane: anonymita k internetovym diskusim patrila, patri a patrit bude.
PS5: Dekuji za poklonu. Netusil jsem, ze jsem tak informovany, ze "musim byt z radnice..:)". Dale pro vsechny, kdo pochybuji, jen zduraznuji, ze jsem obycejny smrtelnik...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nestacim se divit!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  28.10.2003 19:48

Mr Hofen.
Co se vztekáš? Ten článek vůbec není o tobě (škoda co?), ale o jedné neznámé figuře, ktrerá se podepisuje P. v Hofen a o nařčeních jiných neznámých figur, že to je ve skutečnosti místostarosta.
Pro internetu neznalé možná docela zajímavý článek o tom, co všechno se na tom internetu děje, možná taky skrytá reklama na chrudim.cz, možná jenom zamáznutí prázdného místa v novinách.
Neměl by ses tak ztotožnovat se svým nickem, není to zdravé a moho by se ti to začít plést i ve skutečnosti...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nestacim se divit!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Petr Cardinale

Datum:  28.10.2003 00:26

Vážený pane Petře já významný germanista nejsem ale Hofen bych přeložil jako německé sloveso hofen tedy doufat.
Petr Cardinale

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nestacim se divit!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Vrtiška

Datum:  27.10.2003 21:33

Mr van Hofen,koukám, že reagujete jen na to, co se vám hodí do krámu! Stále (už od 30.9. t.r.) čekám na váš návrh "účelného vynaložení prostředků" v Agoře a podobných zařízeních. To vám došly argumenty nebo trvá tak dlouho shánění potřebných podkladů, abyste tady idiotsky neplácal?!?! Tak honem, honem, už skoro měsíc pořádně nespím, jak se na tu vaši odpověď těším...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Nestacim se divit!!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tomas

Datum:  29.10.2003 14:59

zcela souhlasím, neutečme od původní diskuze!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.