Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  PRO CENZURU

Odesílatel:  Holmatro PHB731

Datum:  09.10.2006 22:31

Vážený pane Cenzuro
chci se zde zastat SDH Chrudim, jelikož i já jsem členem hasičského cechu a členy SDH i HZS znám osobně. já sám jsem člen SDH Golčův Jeníkov http://www.hasici-gjenikov.cz/ a VHZS Kutná Hora tak o hasičině něco málo vím. Ono opravdu tato prace moc na veřejnosti vidět není až na krvavé nehody na TV Nova,ale jet například v 1.30 rano hasit a hlidat požařišté dalších 12 hodin po likvidaci a to vše zadarmo...ja to oceňuji, vy asi ne, vím totiž jaké to je. Myslim si osobně že svými výroky zde křivdíte a měl byste si uvědomit co říkate, kdo si myslíte, že např. na silvestra dbá o to, aby pyrotechnika nezapálila například ty Vaše keře. A to samé platí i o ČČK také dělají dobrovolně a zdarma.
A co dělají pro město: co třeba prezentace města tím,že místní jednotka 14 dní pomáhala likvidovat následky povodní v obci Štechovice spolu s ČČK CR.
A k těm soutěžím kluci jsou mladí mnozí z nich běhají 1. rokem a je to znát až spolu budou běhat 5 a více let v neměnném složení učitě to bude lepší. A ten Váš kamarád hasič ať Vám vysvětlí rozdíl mezi strojem SDH CR a SDH Seč ono na tom stroji to moc záleží.
Mrkvička Pavel
P.S. Doufám že se také představíte ať víme kdo by vše udělal nejlépe a občané Vás můžou zvolit třeba starostou. Nebo se za své názory stydíte?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: PRO CENZURU

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  OTS

Datum:  02.12.2006 09:34

Krásně si to napsal.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.