Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  ???hofen, řezníček, noviny???

Odesílatel:  Stín radnice

Datum:  26.10.2003 14:43

Fascinuje mě, čím se dá zaplnit půlka stránky v novinách. Copak v Chrudimi nejsou závažnější věci než to, kdo je Hofen ????? Je s podivem, že pokud se objeví náznak nesprávného jednání na radnici, tak se pan Dubský hájí tím, že není detektiv, aby někde něco zjišťoval ( tudíš se to v tichosti zamete pod stůl ) a pokud se jedná o očištění pana Řezníčka neváhá a volá na ambasádu ??????? a napíše dlouhosálý článek. Jen mě utvrzujete v tom, že jste radniční plátek.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ???hofen, řezníček, noviny???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ach jo pane Dubský

Datum:  28.10.2003 12:12

Takovy kraviny psat do novin na to ho uzije!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ???hofen, řezníček, noviny???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  27.10.2003 09:31

Souhlasím, i když mně osobně to připadá, že je to otázka jedince ( redaktora ) u ostaních jsem se v jejich článcích s takovou podlézavostí a překrucováním ve prospěch radnice nesetkal.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.