Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Frolík - o co tady vlastně jde

Odesílatel:  Ben

Datum:  01.10.2006 20:57

Archeologové už na tom místě byli někdy před 10-ti lety. Teď tam jsou půl roku. A tři dny před ukončením jejich práce najednou objeví Ameriku. Vlastně sklípek. Zvou televizi, píšou do novin ... Čím to, že se najednou probrali. To nevěděli co našli před mnoha měsíci? Výzkum platí investor. Tak ho nechali platit, aby ho nevyplašili a těď začali bojovat. Teď, když se má stavět. Myslím, že p. Frolík byl ten, kdo zanedbal svoje povinnosti - je-li to tak cenné. A nebo mlží. Chce být slavný. Nebo chce další peníze ....?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Frolík - o co tady vlastně jde

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  xx

Datum:  04.10.2006 21:30

Všem jde jenom o prachy. To se jim to kope, když to někdo jiný platí. Chodil jsem okolo a pracovní morálka - hrůza. Kdyby trochu pracovali, už mohli ten sklípek dávno rozebrat a postavit si ho třeba na Akademii v Praze. Jestli by je s tím ale nevyhodili.
Podle mě blafujou a chtějí z investora vytáhnout další peníze. Já se na novostavbu těším a držím mu palce. Nechci žít v rezervaci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Frolík - o co tady vlastně jde

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  04.10.2006 22:02

Netrpíš náhodou schizofreníí? To je soubor duševních chorob, pro něž je charakteristickým znakem rozštěpení osobnosti. A ty jsi se nám tady tedy rozštěpil mnohonásobně. Sám si odpovídáš, diskutuješ se svým druhým i třetím já, měl by sis zajít k nějakému psychiatrovi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Frolík - o co tady vlastně jde

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pepin

Datum:  05.10.2006 17:14

Jestli tady někdo něčím trpí, tak je to jistě Shot. Shot podle mě trpí všemi možnými duševními poruchami. Jediné čím netrpí je nedostatek volného času.
Shote, napiš zase něco podnětného ..

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Frolík - o co tady vlastně jde

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  orbit

Datum:  04.10.2006 22:08

Pokud si pamatuji dobře, tak to není tak dávno co Ti doporučovali tady ostatní ať si zajdeš k lékaři Ty sám.Předpokládám, že jsi jako vzorňas šel,poslechl svých bližních ale výsledek žádný...kde nic, tu nic.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Frolík - o co tady vlastně jde

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  04.10.2006 23:34

jenomže to opět byla rada o jednoho či více tvých já.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Frolík - o co tady vlastně jde

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  orbit

Datum:  04.10.2006 21:53

Souhlasím a na novou tvář náměstí se těším.Já se jen divím p. Kuštovi že má takovou svatou trpělivost.Boj s našimi zákony a úřady všichni známe, třeba v menším meřítku.A když se k tomu připojí pár hladových krků co by si chtěli ukrojit krajíc pro sebe...křičí,křičí a když nic, tak vytáhnou do boje.Tady v Čechách to je snad tradice..když nemůžu mít já, tak ani on.A podle toho to pak vypadá i na tomhle diskus.foru. A co se týče sklípku, to si teda pište že na Akademii by je s tím vyhodili...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Frolík - o co tady vlastně jde

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  orbit

Datum:  01.10.2006 21:06

Asi chce další peníze Bene, kdyby byl financován celý archeologický výzkum ze státních peněz, už by p. Frolík dávno seděl zpátky v teplíčku své kanceláře a lopatičky by měl uklizené a připravené na soukromého investora!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Frolík - o co tady vlastně jde

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ben

Datum:  05.10.2006 20:13

p. Frolík se asi trochu zbláznil. V dnešní Mladé frontě prohlásil, že sklepení na místě Balustrádfy je to nejcenější co je v Chrudimi. Myslí, že to byl právě on, kdo nechal pohřbít památky pod archivem, které byly tak o 1000 let starší. A mohl by mohl mít i pravdu - kdyby tady nebyly další desítky starých domů se stejnými sklepy. Ale tam ho zase nikdo nepustí s motyčkou ... Navíc se chlubí, že našel chrudimský hrad. To je záslužná činnost. Že by sklep byl cennější, než hrad? Rozdíl je v tom, že ony zbytky hradu stojí v parku, nikdo tam nechce stavět a nemá mu to kdo platit.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.