Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Sportovní vyžití v Chrudimi

Odesílatel:  LukeD

Datum:  02.10.2006 12:51

Chtěl bych se vás všech zeptat jaké sportovní vyžití nabízí Chrudim. Je mi 26 a rád bych zkusil i něco trochu jinýho než posilovnu. Cokoliv. Preferoval bych bojový sporty, kde se může člověk třeba vyřádit na mlacení do boxovacího pytle. Budu ale rád když mi tu napíšete co nejvíc možností jak si tu zasportovat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sportovní vyžití v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  02.10.2006 13:34

Jo, je tady nejakej klub SHOTOKAN (?), snad karate, zkus to dat do vyhledavace...

P.S. Boxovaci pytle jsou na Resslove nam., budova stare radnice... Nejlepe po a st, jsou tam "vystaveny" do 17.00 HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sportovní vyžití v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  LukeD

Datum:  02.10.2006 13:40

Na ten Shotokan jsem chodil asi před 10 lety ;o). Teď bych spíš potřeboval něco, kde není nutná povinná docházka a platba na celý rok dopředu. Vyhovovalo by mi platit každý vstup zvlášť nebo to řešit pernamentkou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sportovní vyžití v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  02.10.2006 14:01

Tak zkus tohle, nic jinyho asi v CR nebude...

http://www.fitcentrumchrudim.cz/bojova-umeni.html

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Sportovní vyžití v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  02.10.2006 20:13

To se tady,v tomto městě asi dlouho nikdo nedočká.Sportoviště-zájem pouze o vše z čeho jsou peníze.Zájem občanů-viz.Letos dny-hodiny koupaliště a prý si vydělalo.Co teprve zimní stadion??Kdy se konečně začne někdo z města zajímat o skutečném zájmu tohoto zařízení,ne jenom o osobní prospěch ale také zájem občanů.Toto léto mimořádný zájem personálu.Je opravdu pravda co se v našem městě povídá.??Škoda,že si nechodí zaplavat-Trávníček,tajemník,Libý-zapoměl plavat?VE VODĚ URČITĚ.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.