Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  restaurace

Odesílatel:  zima

Datum:  25.09.2006 15:42

Můžete mi prosím doporučit nějakou pěknou restauraci, kam se dá zajít
na večeři v Chrudimi ? Několik víkendů tu budu muset
strávit a Chrudim neznám, zatím jsem tudy pouze projížděla, bydlet budu kousek od Billy na Palackého ul., tak jestli je něco poblíž tohoto místa. díky

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: restaurace

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kwajdan

Datum:  28.09.2006 17:57

Já doporučuji restauraci Bovlink v Topolské ulici,Výborně tam vaří a mají pěkné porce jídla,občas tam zajdu s manželkou na večeři a jsme vždy velmi spokojeni pivo je tam také výborné.Když jdu sám na pivko tak jdu vedle do Stromovky kde poklábosím s kamarády u dobrého piva, obě restaurace mají rychlou obsluhu a příjemný personál.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: restaurace

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Glen

Datum:  27.09.2006 09:03

Určitě bych zkusil zajít do restaurace Modrá hvězda - pěkně stylově zařízena. A mají výborné pivo.

Je na křižovatce Poděbradova/Lupáčova
http://www.chrudim.info/turistika/mapy/chrudim/index.php3?rozl=1&level=1&x=4&y=2&lang=cs#focus

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: restaurace

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  25.09.2006 19:12

Restaurací máme dost, pěkných ne tak moc, ale teké by se našly.
V okolí Billy se moc nevyskytuji, nicméně Chrudim není tak velká, aby se nedalo bez vyčerpání dojít na náměstí, či do přilehlých uliček. Osobně bych asi poradil restauraci Balustáda přímo na náměstí (spíše pizzerie) případně restauraci "Dalibor" (Filištýnská 30 - to je ulička kousek od náměstí, sídlí v ní např. Městská knihovna) - vaří dobře, klidné prostředí, pohodová obsluha.
Ale každý jistě poradí něco jiného, někdo možná i zkritizuje ty podniky, o kterých píšu. Inu, výběr je na vás...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: restaurace

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zima

Datum:  25.09.2006 20:04

Ahoj ANO,

díky moc za radu a Tvoje doporučení restaurací, máš pravdu, že není problém dojít na náměstí, vzhledem k tomu, že Chrudim není veliká a od billy to je určitě
kousek, aspon budu mít šanci vidět Vaše centrum, které je údajně krásný a snad nezabloudím, na jiný komentáře se vykašli, pizzerie mám ráda a díky za Tvoji reakci


Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: restaurace

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  johhan

Datum:  25.09.2006 21:21

Nezapomeň si prohlédnout Širokou ulici.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: restaurace

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zima

Datum:  25.09.2006 21:53

Ahojky,ano o Široké ulici jsem si dost přečetla na
Vašem foru, tak zatím nevím o čem byla přesně řeč, tak se na ní aspon mrknu až půjdu hledat nějaký pěkny hospody v Chrudimi

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: restaurace

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  25.09.2006 20:31

Krásný večer.Já jsem Léto a tedy již pouze dvanáct měsíčků.Radši žádný.Tedy v tvém okolí je jedna super denní jídelna u NÁDRAŽÍ.nĚJAKÝ Chrbolka.Mají prý ale velké problémy.On se zmagořil a tedy nevím jak se to projeví na jídle v tomto dříve dobrém zařízení.Znám ale jedno super-NEUPERSKÝ DVŮR.Sice ceny někde jinde ale vždy někdo-sponzor po ruce.Přeji dobrou chut a pěkné zážitky v tomto mimořádném městě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: restaurace

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zima

Datum:  25.09.2006 21:26

Čau Léto,

už nám chybí jenom podzim a jaro......., denní jidelna
u nádraží asi není to pravé co bych hledala, ale Neuperský dvůr... to mě musíš trošku navigovat, kde to je v Chrudimi, ale ráda bych Vaše město poznala více. tak pa Zima

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: restaurace

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  26.09.2006 18:56

Ahoj zimo sice nejsem pozim ani jaro ale rád bych se připojil k doporučení pizzerie BALUSTRÁDA.Pak osobně není špatná hospoda MORÁVIA je to kousek od BILLY(FIBICHOVA ulice)Je to narohu směr nádraží takoví dvířka do sklepa.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: restaurace

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jurik

Datum:  27.09.2006 12:29

V Chrudimi opravdu mohu doporučit snad jenom Dalibor, vážně pohodová obsluha a pizzerii Balustrada - pěkné prostředí, vychytaný jídelníček a jídlo už vozí i domů. mají příjemné řidiče na dovážku i obsluhu v restauraci. Já osobně jsem zašel v neděli a dokonce mě dovezli po večeři s rodinou domů zadarmo, myslím že na Chrudim je to moc moc super.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: restaurace

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zima

Datum:  27.09.2006 20:43

Tak myslím, že je pro můj první víkend v Chrudimi
je rozhodnuto a zajdu do Balustrády, kterou všichni
doporučujete.....no a Dalibora si nechám na příště

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.