Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"?

Odesílatel:  Doležal Jan

Datum:  18.09.2006 12:53

Otázka do diskuze? Kolik hlasů se nechá koupit za "burčák od Petra Pitharta"? A ještě jeden malý postřeh z chrudimského náměstí? Zajímalo by mě, jestli měl pan Roman Málek v pátek povolení parkovat svůj vůz uprostřed náměstí při akci Petra Pitharta???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  18.09.2006 13:28

Vykašlete se na debilní politiku a řešení toho, kde který politik zaparkoval své auto, nebo letadlo a vyražte raději někam do přírody užívat hezké počasí. Pokud budeme řešit takovéto pitomosti tak se z toho brzy zcvokneme. Pan Pithart ať si dělá kampaň jakou chce, když mu nato někdo skočí díky Burčáku, tak to jen hovoří o inteligenci našeho národa.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kuna

Datum:  18.09.2006 13:58

Ano.To je rozumný příspěvek.Ale musím bohužel konstatovat,že na tenhle národ stačí rohlík.
Ať ten z Hyper-nebo nějakej jinej.Ani to nemusí být burčák.Bohužel.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Doležal Jan

Datum:  18.09.2006 13:56

To sice máte pravdu, že přírodu nic nenahradí, ale právě to, že někdo panu Pithartovi skočí na jeho burčák může ty co umějí počítat a nedají jen na laciná gesta mrzet! A co se týče pana Málka, vše svědčí o provázanosti všech zúčastněných osob!!! Jen tak dál, a Chrudim se z toho už nevyhrabe!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Adalbert

Datum:  19.09.2006 11:42

Burčák jsem neměl ale chystám se volit Pitharta. Počítat umím (alespoň jsem s matematikou nikdy neměl problém), na laciná gesta nedám. Můžete mi naznačit, co mě bude mrzet?
Co se týče pana Málka, ten mi příliš sympatický není, volit ho asi nebudu. Ale dělat aféru z toho, že v rámci předvolební kampaně zaparkoval na náměstí, mi připadá trochu ubohé. Co tak zkusit něco pikantnějšího?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  321

Datum:  19.09.2006 12:53

Můžete mi říct, co kdy udělal Pithart pro Chrudim? Volte, ale pak si nestěžujte! Chrudimi jedině pomůže, když bude mít v senátu svého člověka, proto volím pana Trávníčka.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hel

Datum:  19.09.2006 13:30

Pamatuji se, že pan Pithart poté, co jej chrudimáci zvolili do Senátu , prohlásil, že za Chrudim lobovat nebude - tato zpráva proběhla i chrudimským tiskem.Bylo to vidět - nic nám nepřinesl. A tak zatímco ostatní senátoři se snažili pro svá města získat co nejvíc ( např. hlinsko bude mít prodlouženou sjezdovku), náš pan senátor se na nás vykašlal. Nevidím jediný skutek, který za celé své volební období pro Chrudim vykonal. Volila jsem proti němu a budu zase.
Sice nic nepokazí, ale taky nic neudělá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Adalbert

Datum:  25.09.2006 11:12

Nepletete si náhodou senátora a starostu? Úkolem starosty je dbát o rozvoj své obce, úkolem senátora je v senátu zastupovat veškeré obyvatele České republiky (odborně se tomu říká lid), ne lobovat za nějaké jedno město ve svém volebním obvodu (mimochodem, proč zrovna za Chrudim a ne třeba za Havlbrod, který je větší než Chrudim).
To že pan hlinecký starosta Vokáč (je poslancem a proto má přímou možnost tunelovat státní rozpočet, který, jak známo schvaluje sněmovna a ne senát) "získal" ze státního rozpočtu deset milionů pro pofiderní prodloužení sjezdovky o několik desítek metrů, se mi jako voliči a daňovému poplatníkovi opravdu nelíbí a rozhodně to nepokládám za příklad hodný následování.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Doležal Jan

Datum:  25.09.2006 11:52

A co třeba podpora bytové výstavby, či zlepšení dopravní infrastruktury? Toto neplatí jen pro Chrudim, nebo Havlíčkův Brod, ale pro celý obvod 44, za který by se měl senátor zasazovat!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katatonia

Datum:  25.09.2006 14:00

To, co milý Jedno popisuješ, je problém, který Chrudim trápí mnohem víc, než jiná města.
Proto by těmto 2 oblastem /a především té dopravě+parkování ve městě/ měla být věnována nadstandardní péče a starost.
Pan Pithart pro Chrudim za všechna volební období, kdy ho zde lidé volili, neudělal nic podstatného.
Pro Chrudim je na zkoušku (alespoň) nutné zvolit člověka, který Chrudim zná a opravdu mu na ní záleží.
Třeba pana Trávníčka - regionální politik, který zde žije, má zde rodinu, zná problémy města.
Co zná Petr Pithart?
Co znamená jeho vzdělanost a skromnost?
Pro mě to jsou prázdná a falešná hesla (zvláště skromnost - to je směšné).
Obyvatelé Chrudimě, přece nechcete volit člověka (a konečně je příležitost, že proti němu stojí kandidát, který Chrudim zná a není kontroverzní jako např. pánové Štěpánek či Jozefy v minulosti), který to bude mít jenom za jméno!
Snad Vám přeci alespoň trochu jde o to, aby jste zvolili někoho, kdo na problémy Vašeho města v Senátu či jinde skutečně upozorní a nebude se bát z pozice zákonodárce za své město zalobovat!
Pro mě Pithart = pouze a jen dobrý příjem a perfektní životní standard pro člověka, který si jej nezaslouží!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katatonia

Datum:  21.09.2006 13:55

Dámy a pánové,
co takhle zkusit nechat pana Pitharta žít jako normálního člověka bez jakýchkoliv výhod?
Co takhle nechat ho vrátit se na teoretickou půdu univerzity?
A zvolit člověka z Chrudimě, domácího, někoho, kdo to tady alespoň trochu zná a ví, jaké jsou tady problémy?
Přeci nestačí, když se problémy vyslechnou, všechno se poctivě sní a vypije, a tím to končí!
Co Vy na to, přátelé?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  21.09.2006 21:00

To je super,Pithart jděte do Neuperského Dvora k majiteli Kadlcovi on Vám řekne jak se při placení útraty domlová na tom aby mu to bylo proplaceno-kašpárek za horizontem.Všude tvrdí,že již nehodlá kandidovat.Já vím,že říká za ty peníze co mám bych byl blázen.Hlavně ho nechte tam kde je.Proboha.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kolik hlasů se asi nechá koupit za "Burčák"?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  18.09.2006 15:18

Podle toho co tady pořád čtu tak jsou všichni se všema provázaný.Tenhle se kamarádí s tím,tamten zase s tamtím.Mě přjde jak když tady probíhá soutěž o to kdo najde co nejvíc špíny na toho druhého.Na ničem se nenechá nit suchá nic není dobré.Zkuste taky někdy něco pochválit nebo ocenit ikdyž toho třeba není mnoho.Nechte už být širokou ulici stejně už je pozdě už to jsou slova do větru.Rekonstrukce začala a už s tím nic nenaděláme.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.