Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  královna věnných měst - chrudim

Odesílatel:  roman-roman

Datum:  02.09.2006 09:13

Naší novou královnou se včera stala PETRA ROŽKOVÁ !!! Blahopřeji HAHAHA! Na druhém místě sl.Petra a na třetím Ivana ...
Bylo docela zarážející,že soutěžily celkem 3 dívky !!!Snad to takhle katastrofálně nepůjde i v příštím roce Bohužel, škoda
Byl bych pro více těchto kulturních akcí Úsměv HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  02.09.2006 20:05

Vážený,opavdu škoda,že také krásná děvčata z tohoto mrtvého města utíkají.Nejkásnější je tady ODS-lIBÝ-Pozor!!Miláček je hrozně tlustý??+Čechlovský-křupan,ale poslušný prvního.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jan k.

Datum:  02.09.2006 15:35

Romane, to je sranda, že se vybíralo za tří kandidátek. Pokud ano, měla by se soutěž zrušit!!!! Kdo to pořádá a za čí prachy???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  roman-roman

Datum:  03.09.2006 19:51

pořádá se to,kvůli tomu,že Chrudim je KRÁLOVSKÉ VĚNNÉ MĚSTO , jsou OBŽINKY, přijedou naši sousedi z Ede... ale kdo to financuje.. ? No,myslím si,že to každý víme HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  02.09.2006 19:21

No to musel být napínavý souboj.Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  roman-roman

Datum:  03.09.2006 19:49

ano,to bylo tak napínave... nikdo jsme nemohli tušit,která z těch dívek bude první ,druhá,třetí... z toho množství Úsměv
no takhle,myslím si,že třetí místo je krásné HAHAHA! ale třetí místo ze tří je katastrofa !

Tato akce je fajn,ale při takto mizerné účasti,bych to asi taky zrušil...
Moderátor Hron ,si myslím,že si z toho dělal taky tak trochu ,,prču,, ... :-/

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  04.09.2006 08:59

Romane,není se čemu divit.Vždyt je zrcadlo všeho dalšího v tomto městě.Účast??to jen a pouze v organizaci+včasné reklaměKdo se k tomu hlásí??Takhle to dopadnout muselo.Ono se o všem super mluví.Tady se to ale ihned po akci dá potvrdit.Jména-organizátoři??MLUVÍ SAMO.A Hron-nic podobného prý nepamatuje dlouha a nikde!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zora

Datum:  04.09.2006 10:32

A co měli podle Vás tedy pořadatelé dělat,když většina dívek odstoupila na poslední chvíli?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  roman-roman

Datum:  04.09.2006 22:07

ze odstoupili na poslední chvíli.. ? v tom něco bude Úsměv /

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kokotek

Datum:  04.09.2006 13:42

měli přivést své dcery a ženy...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  leonid

Datum:  04.09.2006 23:33

Hoří,má panenko!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  leonid

Datum:  11.09.2006 20:02

To je psina! Já jsem reagoval na soutěž královny krásy podle filmu Miloše Formana a vznikla z toho debata o hasičích.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  11.09.2006 20:32

Ale dost plodná ,ne?To je sranda :-D
Oni kdyby hasiči tak rychle běhali,jak rychle mě zde slovně napadli,tak zašlapou Seč do země.HAHAHA!
Berte to jako pokus o vtip,a ne znevažování práce hasičů jako takové.Rozhodně je to záslužnější práce,a mnohdy nebezpečnější než práce naší profesionální armády.Je pravda,že profesionální hasiči vyžerou každou,nehodu,únik nebezpečných látek,požáry a co já vím co všechno.Za o jim patří i můj obdiv.A to myslím vážně.Jinak ta královna krásy to byl opravdu debakl.A jak jsem koukal na netu,jsou v Chrudimi i hezčí dívky.Škoda,že se nepřihlásily.Tím se nechci dotknout soutěžících dívek,aby to zase někdo nebral jako kritiku,ale jen názor.http://www.chrudim-city.cz/index.asp?p=23&s=413&id=841

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  nana

Datum:  17.09.2006 14:19

No,tak myslim,ze bysis mel udelat poradek v nekterych pojmech.Kralovna totiz neni jen o krase.Ty holky taky musi mit neco v hlave a ikdyz byly jen tri,tak to nebylo rozhodnuty od zacatku..samozrejme jsou v chrudimi hezci holky,ale treba jsou to pekne slipky...zkus se zamyslet,jestli je tak jednoduche najit devce hezke a chytre,nenamyslene,aby neco umela,mohla reprezentovat...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  05.09.2006 08:23

Tak,tak.Trefná připomínka.Když už jsem u těch soutěží,tak na náměstí proběhla taky jedna.Hasiči soutěžili na čas.A podle mých informací se SDH Chrudim moc nevytáhnul.Teda pokud nepočítám zapíjení smutku v restauraci,ale oproti hasičům ze Seče uběhnout trať za dvojnásobný čas-20minut versus 40 je ostuda.Je pravda,že tam byli ještě pomalejší.Přesto výsledek třetí od konce z asi 20 družstev-nic moc.Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Hasič

Datum:  08.09.2006 20:18

Vážený-vážená cenzuro. Je hezké někoho kritizovat, když nevíš o čem je řeč. Jedná se o hasičskou soutěž na náměstí 2.září. Kritizuješ SDH Chrudim, že je to ostuda oproti Seči. Podle mých dostupných informací, SDH Seč má určitě lepší podmínky k nácviku než SDH Chrudim. Každá obec na chrudimsku, která má SDH, má také svou hasičárnu. Tuto SDH Chrudim nemá, i když v roce 1957 tato hasičárna byla postavena právě pro dobrovolné hasiče. Zajímej se kdo v ní sídlí a jak to je a pak kritizuj. SDH Chrudim je tam pouze v nájmu a k dispozici má pouze dvě místnosti na svoji činnost.
A teď k těm úspěchům: SDH Seč již několik let kraluje na předních místech soutěží, kterých se zúčastní. Je to tím, že družstvo má stále stejnou sestavu. Má svou hasičárnu, má i prostor pro nácviky, tj potřebných několik metrů (v tomto případě nejméně 110 m pro rozvinutý požární útok). Pro porovnání - SDH Chrudim sice má taky prostor pro nácviky k dispozici, a to na hřišti za hasičárnou, ale toto hřiště nemá tolik potřebných metrů. Běž a prověř si to, a pak kritizuj.
Dále - mluvíš o zapíjení smutku v restauraci. Není tomu tak. Tam se sešla výborná parta mladých lidí, kteří prostě šli do restaurace, a to po skončení svých povinností. Na vysvětlenou - konání takovéto akce jako je pohárová soutěž, je velice náročná. Příprava na tuto soutěž zabere dost času a rovněž i úklid po soutěži. Tito lidé si to plně zasloužili. Uvědom si, že tito mladí lidé mají zájem o hasičinu a teprve v tomto roce začali cvičit, čili jejich úspěch se teprve dostaví.Vyhledej si pamětníky a zeptej se jich, kolik za 130 let (oslavy konány v roce 2002) dobrovolné práce pro hasičinu bylo vychováno mladých hasičů, žen, mužů a kolik dobrovolné práce bylo uděláno bez nároku na jakoukoliv odměnu, čili zadarmo. A toho je potřeba si vážit i když se nedaři vše tak, jak by si to o nich někdo představoval.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  08.09.2006 21:57

No,myslím si svalovat neúspěch na to,že není k dispozici potřebných 110 m je jen takové vymlouvání.Neříkejte mi,že by se v okolí nenašla louka nebo pozemek na které by se nechalo cvičit.To,že nemá SDH potřebné zázemí je i ostudou starosty a radních.Že Seč kraluje na předních místech již několik let,čímž soutěžícím přibývají roky,což je určitý handicap a i přitom dokážou chrudimáky porazit o dvakrát kratší čas,to se na mě nezlobte tak to je ostuda.A to je to,co mě nejvíc zarazilo.O tom zapíjení smutku:Co je na tom špatného.Já bych po takovém debaklu,taky zašel na pár žejdlíku.Ono se to potom líp snáší.
Jinak je chválihodné,že někteří mladí lidé mají o tuto dobrovolnou činnost zájem.Smůla je v tom,že naše radní zajímá spíše hokej.Takže SDH je asi moc nepodpoří.A v prázdné městské kase se taky zlaťáky na podporu SDH asi neajdou co?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  myš

Datum:  09.09.2006 21:12

teď by mělo být vaší téměř občanskou poviností se k dobrovolným hasičům přidat,ukázat jim,jak to mají dělat a příští rok nám předvést,co vaše vedení nebo spoluůčast přinasla.....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  11.09.2006 07:53

Svou občanskou povinnost jsem splnil absolovováním základní vojenské služby,která bohužel skončila,lae jak pozoruji dnešní mládež,vůbec by jim neuškodilo jít na dva roky do zeleného.Nekradu a neničím městský majetek.Na vlastní náklady jsem zrekonstruoval dům blízko centra v hodnotě 2,5 mil korun,čímž jsem přispěl k lepšímu vzheldu města(kéž by tak učinily všichni majitelé domů).Vysázel vlastnoručně přes 100 okrasných keřů a stromů na své zahradě.Vychvávám dvě děti,které chodí na soukromé školy,čímž si myslím jsem pro město udělal víc něž ono pro mě.
Hasičské povolání jsem nikdy dělat nechtěl,ale kamarád ho má jako povolání,takže trošku o tom vím.Rozhodně nechci dělat kouče a už vůbec ne pracovat s dnešní drzou mládeží.Ale omlouvání,že není dostatečné zázemí není zrovna nejlepší cesta.Tak si holt,když se mi něco nepovedlo nasypu popel na hlavu.Co těch zbývajících
16 družtev co bylo před Chrudimi.
To Myš:Proč ty si se nepřihlásil(a) do soutěže Kr8lovna věnných měst a nesplnil(a) tak svoji občansou povinnost.
To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  myš

Datum:  12.09.2006 14:23

...v pětapadesáti by to byla nááááramná švanda.....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  12.09.2006 17:09

Jsem pro. Pojďte vyhlásit třebas krále tlachalů na tomto fóru. Na věku, pohlaví a národnosti zcela jistě nezáleží.
Nějaký pohár, nejlépe pulitr zakoupím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  12.09.2006 17:58

Jsem pro.Doufám,že vyhraju To je sranda :-D .Rád bych pulitr pro vítěze daroval našim mladým hasičům,aby si nemysleli,že jsem zas
tak velká svině,jak si myslejí.Tak pane Lebduška ať to není pulitr z minibazaru. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Glen

Datum:  13.09.2006 08:25

Nemáš šanci chlape! Jasným favoritem je Mr(s). Shot.

Ale začínáš pomalu ale jistě dotahovat Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  12.09.2006 19:10

Moc se neraduj, o spici bojuje taky pani SHOT...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  12.09.2006 21:41

Ba ne. Já navrhuji jako kandidáta našeho milovaného pana starostu, nyní poslance, naše slunce jasné p. Libého. Za jeho krásný výrok o přemístění chrudimského letiště a zájem o rychlostní komunikaci na kterou se jel zeptat až do Bruselu. Opravdu si ten titul zaslouží. Kde jinde než u pulitru by na to vše mohl přijít.
Taky p. Řezníček se svým projevem v prvé třídě by mohl být horkým kandidátem.
A pro administrátora: nedala by se udělat nějaká anketa? Konec roku se blíží.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  12.09.2006 16:39

To jo,ale odvážnému štěstí přeje. HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Hasič-ka

Datum:  11.09.2006 15:14

Cenzuro-jak znám hasiče,ti se nikdy na nic nevymlouvali, ani nevymlouvají. Není to tedy výmluva na současný neúspěch, ale skutečnost o faktech. I když máš kamaráda z povolání, na tom nic nezměníš, že Ty o hasičině nic nevíš a zřejmě Tvůj kamarád taky ne, to už by Ti to dávno patřičně vysvětlil. Dobrovolní hasiči na rozdíl od profiků dělají vše na úkor svého volného času a zdarma (dělají to rádi a dobrovolně) profici to mají jako zaměstnání a za peníze.
Podle mých dostupných informací si SDH Chrudim a radnice vycházejí navzájem vstříc. SDH vykonává pro město dost prospěšné práce a zdarma, proto naopak město si SDH váží a podle svých možností tuto jejich záslužnou práci oceňuje. Ale ovšem co Ty o tom víš. Ty umíš kdekoho a kdeco pouze kritizovat. A kritizoval bys dál a víc, jak píšeš v jednom ze svých diskusních příspěvků. Od Tebe nebylo ještě nikdy slyšet slova chvály na cokoli. To si kritikou léčíš nějaké své mindráky? A co Ty jsi dobrého udělal pro své město? Že jsi si opravil svůj dům a vychováváš své děti? Vynaložil jsi peníze na svůj majetek.
Píšeš, že by se určitě našel v okolí pozemek nebo louka, na které by se dalo cvičit. A co Tvoje zahrada? Když jsi tam vysázel vlastnoručně přes 100 okrasných keřů, musí být pěkně velká. Tam by se nenašlo místo na nacvičování? Určitě ano, ale to by tam nesměla podle Tebe přijít ta drzá mládež. Ale udělal by jsi aspoň záslužný čin.
Díky příspěvku od myši, která Tě posílá k dobrovolným hasičům, abys ukázal jak to mají dělat a Ty odpovídáš, že nebudeš dělat kouče a pracovat s drzou mládeží. Proč házíš všechny do jednoho pytle. Již v prvním článku bylo vysvětleno, že je tam parta mladých a skutečně slušných lidí, a Ty to hned svedeš, že je to drzá mládež. Určitě ten, kdo vede, podle Tebe tu drzou mládež, dělá pro veřejnost a město prospěšnější práci než Ty. Své děti také počítáš mezi drzou mládež? Co kdyby projevily zájem o hasiče? Určitě bys potom na hasiče změnil názor. Poraď tedy hasičům, jak to mají dělat, když jsi takový všeználek.
Pro myš: díky, díky, díky za podporu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  12.09.2006 19:23

Nechápu proč se do něj tak návážíš.Že má jiný názor a nebo to vidí jinak?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Hašan

Datum:  12.09.2006 21:28

Cenzuro, bedlivě sleduji veškeré příspěvky ohledně Tebe a hasičů. Jedno Ti doporučím. Dej si www.sdh-chrudim.cz projdi si to, pozorně přečti a možná, že na ty hasiče změníš názor. Mají to moc hezky udělaný, pozorně čti a pak je kritizuj!!!
Pro kocourka: od začátku sleduji tu jejich bitvu a začal si bohužel cenzura. Odkazuji Tě rovněž na stránky hasičů a pak snad oba dojdete k nějakému závěru a kladnému názoru na hasiče. Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  11.09.2006 20:18

1.Žadné mindráky si neléčím.
2.SDH+radnice si určitě vycházejí vstříc.Tak proč se tu objevily nářky nad tím,že SDH nemá žádné zázemí a nemá kde cvičit.Ano,já mám velkou zahradu,mám ji jako koníčka a také ten pozemek nebyl zadarmo.Koupil jsem je za tvrdě a poctivě vydělané peníze.Tuto možnost má každý.Pokud svého koníčka SDH bere vážně,jako já svého, mají tuto možnost i oni.Ano zrekonstruoval jsem svůj dům,je to můj majetek,ale je to i zároveň vizitka města,když jsem přijedou návštěvníci města.Co pro zvelebení města dělají třeba obyvatelé panelových domů.Stačí uklidit sníh před domem,ale i to je jim kolikrát na obtíž.To není kritika,ale fakt. Jestliže SDH vycházejí s radnicí tak dobře,můžou jim povolit cvičit třeba na letišti.To je dost velký prostor, v městském parku,průmyslové zóně(alespoň bude nějak užitečná) nebo o sobotách na nádraží,tam žádná auta o víkendech nejezdí.Stačí se domluvit a vyjít si vstříc,že?HAHAHA!
3.Mluvím o drzé mládeži.Běžte se podívat před kteroukoliv střední školu.Jediné co vidím jsou vykuřující studenti házející nedopalky,krabičky od cigaret,žvýkačky a co já vím co všechno okolo sebe.Běžte se podívat na autobusové nebo před vlakové nádraží,jak to tam vypadá.Je jim jedno kam to hodí.A zkuste jim něco říct.Podívejte se do hospod,kdo tam většinou vysedává.Ničení veřejného majektu není žádný problém.Běžte v sobotu nebo v neděli ráno po městě.Všude zvratky,povalené popelnice,to podle toho v jaké náladě se vracejí domů.Poslouchejte chvíli jak slušně se baví.Podívejte se na záběry z technoparty.A to bych mohl pokračovat.Neříkám,že jsou všichni stejní,je to tak 50 na 50.Ano,občas své dcery počítám mezi drzé,ale na druhou stranu je snažím vychovávat a vést ke slušnosti a poctivosti a také je učím,že se sbírají výkaly po našich psích miláčcích.No vidíte zase kritika,ale myslím.že opodstatněná.A jediné,které zde opravdu tvrdě kritizuji je vedení města,za jeho přístup k majetku města,čachry s obecním majetkem,nevysvětlené podivné nákupy a prodeje pozemků ,podivné zakázky firmám svých známých a kamarádů,že si nedokázalo poradit s dopravou v Chrudimi,za rekonstrukci Široké ulice(s ní mimochodem nesouhlasí naprostá většina obyvatel),za plovárnu,kde se nedá plavat,spíše podle známostí rozdělené obecní dotace zájmovým organizacím atd.atd.Jedinné z mála věcí co se povedlo,a zaslouží pochvalu jsou domy sociálních služeb pod Širokými schody a za bývalým ČSAD a částečně kruhové objezdy.
3.Že neumím chválit.To,že SDH skončilo z 20 družstev 17 není žádná ostuda.Prostě napíšu nepovedlo se to,příště se budeme víc snažit, a nebudu to okecávat vším možným.Jedna z mála věcí poslední doby,která stojí za pochvalu je rekonstrukce hotelu Bohemia,ale to není zásluha města,ale soukromé firmy.
4.Dotaz.Proč se za kritiku obouváš jen do mě,když zde na fóru je je dost a dost věcí kritizováno od jiných přispěvatelů.Odpovím si sám.Pokud si členem SDH,nebo je členem ridinný příslušník či blízký kamarád tak jsem se asi dotkl Tvého citlivého já,že?To je sranda :-D Ale rád se nechám poučit,co všechno SDH,jak píšeš ,byť zájmová a tudíž neplacená organizace cituji:"Podle mých dostupných informací si SDH Chrudim a radnice vycházejí navzájem vstříc. SDH vykonává pro město dost prospěšné práce a zdarma, proto naopak město si SDH váží a podle svých možností tuto jejich záslužnou práci oceňuje.“dělá pro obec.Rád se nechám poučit a rád odpovím,případně pochválím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Celer

Datum:  13.09.2006 20:16

Prosím Tě, jen tak orientačně , nemáš doma nějaké dom.zvíře např. psa či kočku ? odepiš popravdě prosím!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  12.09.2006 19:27

Je pravda,že jsem v životě neslyšel,že by zdejší dobrovolní hasiči něco pro město udělali.Je možné,že nestojí o publicitu a dělají věci po tajnu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Celer

Datum:  14.09.2006 21:49

Jen taková věcná.. skus se někde zeptat kdo zasahuje věčně na povodních na Šancích. Kdo odklizi nasledky.. Na tom se prave podileji i ti dobráci, kteri tady porad tak hanite. !

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  12.09.2006 08:37

Už jen to, že v diskuzi tohoto typu má někdo potřebu zareagovat na poznámku o léčení mindráků popřením pravdivosti dané poznámky nasvědčuje, že tam nějaký mindráček bude.

Ale není na tom nic špatného, každý si neseme určité psychické bloky, které formují naši osobnost. Chybou je myslet si, že jsme úplně OK a ztratit dostatečně sebekritický pohled na sebe sama. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Hasičina

Datum:  11.09.2006 21:32

Najednou cenzuro, že není žádná ostuda z 20 být 17. Ale, že Seč udělá za 20 vteřin požární útok a Chrudim podle Tebe za 40 je ostuda. Tak o tom to je, tys nás napadl.A proč? A radní Ty na ně házíš špínu, nejsou tak špatní jak Ty je děláš. Musím se jich zastat. A jestli oceňují práci hasičů, to je přece úplně normální. Kdo jiný má hasiče ocenit. Ty?, který je kritizuješ a stále meleš, že je to ostuda, když něco neudělají podle tvých představ. Ještě jsi mi neodpověděl, na to, kdyby Tvé děti projevili zájem jíti k hasičům. Co by se stalo? Nářky nad tím, že nemají hasiči, kde civičit, je skutečnost, kterou hasiči potřebují ke své práci. Zeptej se svého kamaráda-profika, kolik metrů je potřeba k rozvinutí požárního útoku při použití 3 hadic B, a 2 hadic C. Jestli to ví, tak Ti to zodpoví. Jestli ne, tak nemá u hasičů co dělat. A pak kritizuj. Doufám, že u ostatních lidí najdeme více pochopení než u Tebe.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  11.09.2006 22:35

Nedite se mu a nenadávejte.On to nezná. Každý hasič přece když není jeko dělo,není hasič.Vemte si ODS borce-to budou hasiči!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  12.09.2006 19:21

To máš pravdu.Většinou největší zábava a vožrávačka je na hasičských zábavách.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Hašan

Datum:  12.09.2006 21:33

Pane jo, to jsi jich tolik prošel, že to tak dobře víš,? Potom jsi asi jedním z nich, když to tak dobře znáš!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  11.09.2006 22:30

Rovněž doufám.Ale stále tu zůstávají nezodpovězené otázky.Nedozvěděl jsem se, co dělá SDH pro Chrudim.Jak zde bylo řečeno,dělá mnoho užitečného.A žádná odpověd. Ok?
I když na jeden můj dotaz zde odpověď už zazněla.Hádej na který. Úsměv
Na druhou stranu máš pravdu,s tou ostudou jsem to asi přehnal,ale rozhodně to umístění není nic,čím by se SDH Chrudim mohlo chlubit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kopr

Datum:  12.09.2006 14:21

Bože, co ty šeš za trapáka a vola ! Chrudim by se spíš měla stydět za to, že v ní bydlej takový lidi jako seš ty.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  12.09.2006 16:42

Bože, co ty šeš za trapáka a vola ! Chrudim by se spíš měla stydět za to, že v ní bydlej takový lidi jako seš ty.----Pán je inteligent co?Navíc já kopr nerad.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kopr

Datum:  13.09.2006 13:04

Tak abych tě tím koprem nezadusil

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  11.09.2006 20:50

Nezlob se na me, ale tenhle romaan cist nebudu. My o koze a ty o hasicskym voze...Ok? Precti si, ceho se clanek tykaa !

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  11.09.2006 20:58

Ty nerad čteš?To je sranda :-D :?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jenny

Datum:  26.09.2006 16:47

cenzura www.chrudim.cz........co ty seš za blbce...to snad svět neviděl.Plácáš tady nějaký nesmysle o baráku co máš apod kydy,který nikoho nezajímají kamaráde.Jsi asi hodně zakomplexovaný člověk co už neví jak by se zviditelnil.Plácáš opravdu blbosti o kterých vůbec nic nevíš!!! Věřím,že když by jsi zde napsal tvé ctnostné jméno...mohl by jsi mít menší problém.Doporučuji Ti,aby jsi šel zametat vajgle na námestí a pak se zde s tebou budu bavit o nějaké práci pro město.Jsi opravdu guma,která trošku víc přestřelila.Už zde nic nepiš,jsi unavný,nudný a trapný.FUCK OFF!!!!! SOUHLASÍTE ?????????????????

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  26.09.2006 20:24

Tak ty jsi asi vysokoškolák Červinka-vrchní strážník.Všicni-dolů se tě bojí co jsi se oženil s Dvořákovou.Ato ještě musíš poslouchat Řezníčka-Zorku,reklama města.To ti Libý dovolí,asi ví proč.Jako v dalších městech.Kamarád Střítecký pomůže určitě.Koukají ne sebe za super peníze a ještě se jim daleko víc sype z města.Široká ulice, kdo,kdy bude řešit. Bojí se i Trávníček.Kolik to bude stát-kolik to mohlo stát a kolik mistr dostane???To jsou určitě miliony a ne málo.To je tak mim.strana.Všichni se pouze bojí?Co mistr Trávníček-má šanci.Asi je u konce a již v tomto městě pouze může venčit psa.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  26.09.2006 20:40

Proč sem taháš kdo s kým chodí a koho si vzal. Říkej co kdo dělá špatně, nebo dobře a to bez ohledu zda má vysokou či pomocnou. Důležité přeci je co je zač, co umí, jak se chová k lidem, zda je mu možno věřit či nikoliv, prostě jestli je slušný člověk.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  05.09.2006 20:22

Panejo, prebehnout namesti za 20 resp. 40 MINUT, to ji museli mit jako z PRAKU !!! Úsměv Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  11.09.2006 22:46

Rozhodně je mi milejší hasič hasící žízeň, než politik mastící si kapsu. A hasiči mají hezčí uniformy, v případě ohně jsou daleko užitečnější než nějaký místostarosta a proto jestli uběhli něco za 20 nebo 40 mne vůbec nevzrušuje. Hasičům zdar!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  12.09.2006 07:06

No, az ti bude horet barak nebo koudel u pr..., tak bude kazda vterinka dobraa. Ok?

Fajn den

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kopr

Datum:  13.09.2006 13:06

až ti bude hořet barák tak budeš ještě rád, že tam ty dobrovolní hasiči dorazej. *47*

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  11.09.2006 07:55

Max to byl překlep ne minut,ale sekund.:wink:

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: královna věnných měst - chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Holmatro PHB731

Datum:  09.10.2006 22:16

Vážený pane Cenzuro
chci se zde zastat SDH Chrudim, jelikož i já jsem členem hasičského cechu a členy SDH i HZS znám osobně. já sám jsem člen SDH Golčův Jeníkov http://www.hasici-gjenikov.cz/ a VHZS Kutná Hora tak o hasičině něco málo vím. Ono opravdu tato prace moc na veřejnosti vidět není až na krvavé nehody na TV Nova,ale jet například v 1.30 rano hasit a hlidat požařišté dalších 12 hodin po likvidaci a to vše zadarmo...ja to oceňuji, vy asi ne, vím totiž jaké to je. Myslim si osobně že svými výroky zde křivdíte a měl byste si uvědomit co říkate, kdo si myslíte, že např. na silvestra dbá o to, aby pyrotechnika nezapálila například ty Vaše keře. A to samé platí i o ČČK také dělají dobrovolně a zdarma.
A co dělají pro město: co třeba prezentace města tím,že místní jednotka 14 dní pomáhala likvidovat následky povodní v obci Štechovice spolu s ČČK CR.
A k těm soutěžím kluci jsou mladí mnozí z nich běhají 1. rokem a je to znát až spolu budou běhat 5 a více let v neměnném složení učitě to bude lepší. A ten Váš kamarád hasič ať Vám vysvětlí rozdíl mezi strojem SDH CR a SDH Seč ono na tom stroji to moc záleží.
Mrkvička Pavel
P.S. Doufám že se také představíte ať víme kdo by vše udělal nejlépe a občané Vás můžou zvolit třeba starostou. Nebo se za své názory stydíte?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.