Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Orientační mapy

Odesílatel:  buldog

Datum:  10.09.2006 14:42

Docela by mne zajímalo, kdo rozhodoval o umístění orientačních map například sídliště U Stadionu v Chrudimi. Jsou celkem dobře zpracované, ale jejich umístění je dle mého názoru zcela špatné. Tyto mapy, které mají sloužit asi převážně návštěvníkům, kteří se v sídlišti nevyznají. Mají však smůlu, když by chtěli něco hledat za snížené viditelnosti. Mapy jsou vždy umístěny v docela těsné blízkosti veřejného osvětlení, ale tak nešťastným způsobem, že ten kdo by potmě chtěl na mapě něco najít má prostě smůlu, protože veřejné osvětlení je vždy v takovém úhlu, že zkrátka na mapu nesvítí. Vitríny s mapami jsou ale tak rozměrné, že by umožňovaly lokální osvětlení např. jednou zářivkovou trubicí 36W. Připojení ke zdroji energie by se bez problémů mohlo realizovat ze zmíněného veřejného osvětlení. Ale to asi není účelem, protože z takového osvětlení by neplynul MÚ žádný zisk, tak jak je to na autobusových zastávkách MHD, kde jsou komerční reklamy osvětleny. Výše uvedených orientačních map v sídlišti U Stadionu není snad tak vysoký počet (4), aby jejich osvětlení zruinovalo městský rozpočet!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Orientační mapy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  11.09.2006 16:32

...joooo, holt nesmej chodit na navstevu za tmy...s hasaakem a sperhaaakem, psssssssst Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Orientační mapy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  10.09.2006 16:55

Zřejmě by to město položilo ale nechápu proč je to předmětem až ted?Vždyt´ty mapy jsou zde již mnoho let.Já pokud jsem hledal číslo popisné vžycky jsem ho našel i večer a pokud ne šlo tak si doporučuji posvítit mobilním telefonem vždyt´dnes už ho má každýÚsměv .Šetřete městskou kasu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Orientační mapy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  buldog

Datum:  11.09.2006 21:35

Proč tento příspěvek až teď? Jednoduchá odpověď, teprve nedávno jsme se přistěhovali do Chrudimi. Ale rada, že si má každý něčím posvítit to je tedy SUPER !!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Orientační mapy

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  12.09.2006 09:39

Človek si musí umět vždy poraditÚsměv

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.