Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí?

Odesílatel:  ketiketa

Datum:  09.09.2006 14:11

UDĚLEJ SI IQ TEST [smazáno] A zjisti,jak jsi na tom s inteligencí

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  09.09.2006 17:15

Dost dobře na to, abych ti nenechal vydělat.
SPAM

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Norei

Datum:  10.09.2006 08:55

Dosti případná reakce-typicky česká: za žádnou cenu nenechat vydělat bližního svého, aby náhodou nebyl bohatší než Já ! Umřela mi koza - ať chcípne i sousedova !! Rád bych se dožil situace, kdy Češi přestanou závidět, stanou se otevření, přející, a uvědomí si, že pokud "nechají vydělat", vydělají sami. Jinak totiž chcípnem všichni, když si navzájem nenecháme vydělat. Takže: inteligence vysoká- rozum chabý.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  13.09.2006 16:54

Tak za tyhle kecy máš u mě korunu! HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  11.09.2006 22:30

IQ tak -max,Libý,dvojče Čechlovský nebo snad Zora s Řezníčkem.Jsem u konce nikoho jiného neznám.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Helena Malínská

Datum:  13.09.2006 09:47

ano to jsem měla na mysli. Jesliže p.Řez. z těch tří králů alespoň jediný reprezentoval město, protože on jediný slušně vypadá a dovedl se chovat, po boku Zorky se k nim přiřadil. A že si ji dal dokonce na volební plakát parlamen.voleb tak celému městu ukázal, co ve svém soukromí uznává - hamižnost, hrabání jenom pro sebe, vulgaritu a bohorovnost - zkuste si mě soudit když mně má p.Řez. na plakátě. A nebo by si ten test inteligence měl udělat on, protože je také možné, že si ten chudák s druhou mízou ani neuvědomuje, do jakého xxxx zase šlápl a že se ho teď už bude těžko zbavovat, protože druhej debakl se ženskou by už asi veřejně nedokázal přiznat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  13.09.2006 22:03

Jak nemusím p. Řezníčka, to s kým se stýká a koho miluje, to je skutečně jeho věc. Jiná by byla, kdyby působil někde nějaké veřejné pohoršení – tím nemyslím to, že se s někým stýká. Proto prosím tohle nechte na těch dvou a pokud se na veřejnosti chovají slušně a nikoho neobtěžují, pak jim to přejte. Ač se to někomu nezdá, asi se mají opravdu rádi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  13.09.2006 13:01

P.Heleno,co dodat k těmto dvěma??Řezníček moc let nemá nic na práci,pouze se předvádí a podvádí,tedy v tom umí opravdu mimořádně chodit / jako ten nad ním / a družka,kolik Řezníčků bylo dříve?To ani nevíte,že oba mají všechno potřebné ale již nemají žaludek.A jinak právě před volbami to již p.Řezníček dobře umí-pokolikáté.A to tam byla Zorka oblečené,střízlivá?To šla holka do sebe.Sledujte záběry ČT z zasedání porlamentu ČR a jistě si všimnete,že p Libý vždy při záběru-Drží tel.nebo kouká z okna.Asi mu je smutno po jeho krásném městě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  14.09.2006 08:34

Já ho včera viděl.Netelefonoval,nekoukal z okna,jen tak nějak divně,jakoby nepřítomně kokal před sebe. To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Helena Malínská

Datum:  13.09.2006 13:53

Oblečená ano, střízlivá asi těžko, to ji člověk za ta léta ani takovou nezná. Já ji také znám, ale jeho jsem měla za slušného člověka alespoň co se soukromí týká. Proto mě to překvapilo. Jak se ty jeho moralistické řeči o slušném životě a při svatbách slučují s tím, jak žije jeho vyvolená a on tedy s ní. Jak se to slučuje s tím propagováním zdravého života ve zdravém městě, bez toxických látek, když se veřejně ukazuje a fotí s takovou známou pijavicí a "veselou holkou". Ale myslím, že už o nich dost řečí. Pan starosta ing. Libý se nedívá z okna, protože vzpomíná na Chrudim,ale proto,že nerozumí tomu,co tam vpředu říkají.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  13.09.2006 17:29

...jeste ze se u toho koukaanii z okna pan poslanec nedloube v rypaaaku.
Nevite, uz mel nejaky vystoupeni u pultiku, nejaky zhavy theeema mimo miiisu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  13.09.2006 14:27

To asi mají oba rádi rumové pravinky.Ona to není žádná legrace mít hrůzu s toto kdo zazvoní u dveří.,že by p.Libý nevěděl co říkají?No pokud ne tak ale zcela určitě dobře ví za kolik a také odkud se sypou penízky v jeho milovaném městě.Ale snad opravdu toto město má rád právě pro to,všude se to sype.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hel

Datum:  10.09.2006 12:00

To, že někdo neutratí peníz za IQ test , který nedává žádnou záruku, že je odborně zpracován a může tedy být je zábavou ( či taháním peněz) ještě neznamená, že je závistivý a nepřející.
Prostě své peníze směňuje za zboží, které považuje za kvalitní a pro sebe potřebné.
A to mi přijde víc než rozumné.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: IQ TEST - jak jste na tom s inteligencí?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Evžen

Datum:  10.09.2006 13:15

Naprostý souhlas.A navíc co to má co dělat na diskuzním fóru města...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.