Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Opět Hypernova

Odesílatel:  deni

Datum:  24.08.2006 10:09

Dobrý den,
taky bych chtěla reagovat na "super"market Hypernova!!
20.8.06 jsme s rodinou byli na běžném týdením nákupu.Proto mě částka 1000kč ani tak nezarazila,vzala jsem si lístek od pokladny a "bohužel" si hned nezkontrolovala položky.Na tento doklad jsem se podívala až doma a nestačila se divit - nejen,že místo 4 tatranek bylo naúčtováno 5,ale koupila jsem si i 5kg banánů!!Vrtalo mi to hlavou - co to má znamenat a pak jsem si vzpomněla,že jsme si koupili melouna (do chuti melouna měl daleko - spíš sladká voda).Takže super koupě - meloun za 132,50!!Dnes se chystám na nákup - stavím se u informací a uvidím,co mi řeknou.Vím,že je to pozdě - ale logicky - 5kg banánů si málokdo koupí...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Opět Hypernova

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  deni

Datum:  24.08.2006 15:27

Dobrý den - musím se se omluvit.Nyní jsem se vrátila z Hypernovy,kde se mi omluvili,přepočítali cenu a přeplatek mi vrátili.Přiznám se,že jsem nečekala takové vstřícné chování.Opravdu je to o lidech....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Opět Hypernova

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katatonia

Datum:  24.08.2006 10:47

Opět potvrzuje vše negativní, co zde bylo o tomhle rádoby hypermarketu napsáno.
Nejenže se neumí chovat ke svým zákazníkům, neoprávněně je šacuje, perzekuuje, ale navíc se snaží je při placení okrádat, případně jim prodávat nekvalitní zboží (osobní zkušenost mám s nákupem koblih, které byly pro zákazníka zabaleny po 4 v apartním plastickém balení, po jehož otevření doma z něj vylétl roj malých vinných mušek).
Jaká je možnost se vyhnout této hře s trpělivostí zákazníka?
Nevolit tento hypermarket, zdálky se mu vyhnout, případně využít pouze jeho parkoviště k pohodlnému a pohodovému nákupu u konkurence, jejíž chování se s Hypernovou Chrudim nedá srovnat!
P.S. S Kauflandem nemám nic společného, jsem pouze spotřebitel, který si (chválabohu) může vybrat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Opět Hypernova

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  24.08.2006 12:12

Opět musím reagovat na vaše články.Nechci se zastávat hyperboudy vím že mnoho věcí není v pořádku ani se nechci vracet k práci ochranky.Nebudu se tajit tím že jsem zaměstnanec hyperboudy sice už ne dlouho ale jěště jsem.pouze se chci zastat některých lidi kteří zde pracují a snaží se svou práci vykonávat svědomitě a jsou milí leckdy i k protivným zákazníkům.Podle vašich článků tam zřejmě nikdo takoví není,ale jak by se vám líbilo kdybyste pracovali co nejlépe a někdo z vašeho kolektivu vám dělal spatné jméno?Také by se vám líbilo kdyby vám hned někdo nadával do zlodějů,blbců a neschopných hovad atd.... zřejmě asi ne!Souhlasím s vámi že jsou tam lidé kteří by se měli zamyslet nad svím chováním k zákazníkům ale nesudte celej kolektiv podle několika jedinců.Děkuji

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Opět Hypernova

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katatonia

Datum:  24.08.2006 12:27

Já jsem ve svých reakcích nikdy nepoužil Vámi uvedené termíny (zloději, blbci či neschopná hovada), použití takového slovníku nemá žádný význam.
Celá kritika není mířena primárně na podřízené zaměstnance tohoto rádoby hypermarketu, jde o vedení, které určuje směr fungování a stanoví pravidla, na základě kterých se podřízení a ochranka chovají (spolu se sankcemi pro případ individuálního selhání).
Pokud je vedení lhostejné, případně dokonce nařídí, že se s lidmi v tomto hypermarketu mnohdy zachází či dokonce má zacházet jako s hlupáky, mají být neoprávněne napadáni a perzekuováni před zraky ostatních apod., potom je bezesporu namístě takovýto hypermarket nezvolit za cíl menších ani větších nákupů.
Samozřejmě vím, že i mezi zákazníky jsou lidé ne vždy féroví, snaží se podvádět, krást a dělat jiné špatné věci, nicméně to přeci automaticky neopravňuje nikoho ze zaměstnanců či ochranky k tomu, aby nerespektovali zásady slušného chování k zákazníkům a fyzicky je napadali (primární problém zmíněný ve vztahu k tomuto tématu).
Pokud není jiná možnost, jak zatlačit na vedení této instituce, aby zjednalo nápravu, než další pokles objemu tržeb díky poklesu počtu zákazníků, je takovýto bojkot a preference konkurence nabíledni (alespoň pro ty, co čtou toto fórum, případně pro ty, co zažili s Hypernovou Chrudim negativní zkušenost)!
Vedení společnosti AHOLD by jistě pokles profitability tohoto hypermarketu nenechal chladným!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Opět Hypernova

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Petra Nováková

Datum:  16.09.2006 19:07

Je zajímavý jak každej kritizuje hypernovu,ale Ty co nejvíc nadávaj tak tam lezou každej den. Oni občas zákazníci jsou,taky nepříjemný a snažej se to vybít na prodavačkách. Když byla hajpa zavřená,tak zákazníci chodili do kauflandu,ale taky si stěžovali,ale to už tady nikdo nenapíše. Zkrátka všechno se musí hodit na hypernovu. Jiny obchodáky jsou asi svatý. A ochranka nejsou zaměstnanci hypernovy, ale group4. Ano paní Jetmarová se chová jak kráva,ale co chcete před nástupem do hajpy dála ve věznici a tak si asi myslí,že tam stále dělá a bude buzerovat zákazníky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Opět Hypernova

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  17.09.2006 06:13

p.Nováková,Váž názor je opravdu přesvědč.Pokud tamsama pracujete tak se nedivím.Tedy-až bude v tomto chaotickém obch domě alespon odborný personál,bude situace o 1/3 lepší.Vždy platilo-náš zákazník náš pán.Tady-?Pokud chcete poradit s výběrem technicky tak Vám např.prodavačka řekne,že tomuto rozumí pouze p.x a ten je svého času na dovolené.Viz další oddělení.Na otázku proč tomuto prodavačka nerozumí-jsem tady od toho abych prodávala a pokud nevíte co vlastně chcete tak si zajděte do malých krámků tam tomu rozumí!!Tedy jsme u personálu.Další výstižné-Jaký pán takový krám.Je otázkou jak se na místo vedoucí tohoto obch domu mohla dopracovat tato paní-jaké a kde jsou její hodnoty-kvality.A ochranka samozřejmě nejsou zaměstnanci,ale pokud s některým je problém,není problém tuto osobu vyměnit-výmluva.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Opět Hypernova

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  24.08.2006 13:05

Zazněla jiná slova ale každý si je přebere po svém.Jak jsem psal nechci se zabívat prací ochranky to je samostatný subjekt.Pracovníci ochranky nejsou zaměstnanci Aholdu jsou jimi jen najímáni.Což je samozrejmě neopravnuje se chovat jak se podle příspěvků chovají.První téma bylo na chování ochranky ale poté se otočilo jiným směrem.Pouze sem se chtěl zastat lidí kteří byli neprávem vcucnuti do tohoto kolotoče.Máte pravdu je to chyba vedení jaké najímá lidi,ale nikdo se vám nehrne pracovat to hypermarketů někdy s platem na hranici minimální mzdy.totom se nemůžeme divit že je v nich leckdy personál který ani nemá páru co po něm zákazník chce.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Opět Hypernova

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zora

Datum:  24.08.2006 13:16

Opraš si pravopis-zejména shodu přísudku s podnětem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Opět Hypernova

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  leonid

Datum:  24.08.2006 20:14

V příspěvku jsou různé chyby ale shoda podmětu s přísudkem je podle mne v pořádku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Opět Hypernova

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zora

Datum:  25.08.2006 08:06

Jojo,to máte vlastně pravdu.Ale myslím že dotyčný nemá o pravopisu moc přehled.Ale co,není to diskuze o pravopisu...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Opět Hypernova

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zora

Datum:  24.08.2006 13:17

Pardon-překlep.Podmětem...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Opět Hypernova

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  24.08.2006 13:24

Já myslím že tahle diskuze není o pravopisu.ASI JSTE UČITEL NEBO UČITELKA A ZDAJÍ SE VÁM PRÁZDNINY PŘÍLIŠ DLOUHÉ.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Opět Hypernova

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zora

Datum:  24.08.2006 13:42

Tak to opravdu nejsem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Opět Hypernova

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  24.08.2006 14:05

Ale zdá se to tak.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.