Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Odesílatel:  NEPOVÍMOVÁ MARKÉTA

Datum:  16.08.2006 13:53

chci se podělit o dnešní zkušenost s jednáním se zákazníky v Hypernově Chrudim
dnes jsem si byla koupit v tomto obch.domě 2 minerálky-bohužel jsem si neuvědomila že mám v kabelce již dříve zakoupenou a téměř prázdnou voňavku ,která má nalepený kód ve víčku.
Po projití pokladnou na mě upozornilo signalizační zařízení,byla jsem ihned i s dítětem v kočárku odtažena ochrankou ke stolku s kávovarem ihned u kasy,tam se objevila paní v civilním oděvu a s pánem z ochranky,ani jeden z nich se neprokázal služebním prukazem,nepředstavil a hrubým zpusobem se dožadovali prohledání mých osobních věcí.Vše z kabelky,u které mně rozbili zip vyházeli na stolek před zraky ostatních zákazníků.Po zjištění,že původcem alarnmu byl starý kod na parfému,se mně nikdo neomluvil,po požádání aby mi sdělili své jméno si pán z ochranky zakryl rukou svoji jmenovku,paní mně řekla,že jméno neřekne a jestli budu obtěžovat,tak zavolá Městskou policii.
Chci proto varovat všechny zákazníky,aby si dali pozor na chování paní JETMAROVÉ a ochranky,v případě jejich nevhodného chování aby IHNED kontaktovali manažerku HYPERNOVY a jejich další nadřízené,protože pocit ponížení a urážky člověka,který nikdy nic nikde neukradl je strašný.Na těchto místech by dle mého mínění měli pracovat lidé,kteří umí jednat s ostatními,vědí co je slušné a asertivní chování.
Myslím,že i k potencionálnímu zloději,by se měli chovat slušně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  29.08.2006 11:44

Nová anketa - který z chrudimských supermarketů Vám nejvíce vyhovuje?

http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=312

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  miholl

Datum:  21.08.2006 16:02

Reaguji na příspěvek.
Článek o chování ochranky na HPN Chrudim, který píše paní není zcela pravdivý!
V žádném případě ochranka nikoho neodtahovala od pokladen, nikomu netrhala zip na kabelce.Podle mého názoru jsou to vymyšlené fakta, je vidět, že milá paní nemáte co dělat a vyhledáváte konfliktní situace, Váš příspěvek je toho důkazem a plný lží.Až v tomto státě nebudou lidé krást, nemusí si hypermarkety najímat ostrahu.
Paní, přemýšlejte nad sebou, jsou užitečnější věci než urážet druhé!!!!!!!!!!!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  21.08.2006 16:37

A Vy jste kdo? Ocitej svedek? Pani Jetmarova? Skrytej agent? PS VB?
A ta pani, ktera si nenechala libit ztrapneni je podle Vas urcite spekulantka od konkurence, ze jo. A jeste nam povezte pohadku o Cerveny Karkulce a bude to...
A jeste Vas bonbonek... "Až v tomto státě nebudou lidé krást, nemusí si hypermarkety najímat ostrahu."
Pak gratuluji, mate zajistenou praci na 10 generaci dopredu na celym svete...

Max

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  21.08.2006 19:56

Maxi,souhlasím.Jsem dobře informován o tom jací lidé dělají ochranku v supermarketech.rOZHODNĚ NEJSOU STEJNÍ,ALE-jsou to ti kterým se nechce pracovat rukama-za těch pár korun tam může stát celý den pouze lempl.Chtěl bych poznat jejich manželky.A vždy se říká-zloděj křičí-chyt zloděje.Jaký pán,takový krám.Když se zeptáte některé prodavačky na výběr zboží??Od toho tam prý není,že mám vědět co vlastně chci.Jinak tu Chrudimskou převzali-koupili.V Pce se pro Hypernovu přimo tento stavěl.Kdo vlastně v tak malém městě tolik obchodáků povolil a za co.!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Maník.cz

Datum:  23.08.2006 22:12

Piráte a co děláš ty a za kolik?Nikdy jsem u ochranky nepracoval a asi nebudu,ale taky nepracuju za 20-30 tis.Mám něco kolem 10.500-11.500 když se pán bůh nedívá.Tak to podle tebe jsem asi taky lempl a všichni co pracují jen za pár korun......?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  miholl

Datum:  21.08.2006 17:22

Mám pocit, že tato stránka obsahuje jen a jen názory lidí, né nechutné urážky, které vedete vy a milá paní Nepomívová. Jedna informace pro Vás, celá Chrudim zná tuto paní jako K...U, která se na mateřské nudí a má pocit zakomplexované 70ti leté paní.
Nejsem ani svědek, ani paní Jetmarová, jsem jen člověk, který zná velice dobře vlastnosti a povahu p. Nepomívové!!!!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  dom

Datum:  21.08.2006 21:12

já osobně paní Nepovímovou znám,ale naštěstí ji znám jako pracovitou a spolehlivou kolegyni,která se rozhodně nenudí na Md,právě naopak.A zakomplexovaná tedy určitě není,stejně tak jako nejsou ani 70 leté paní zakomplexované-proč taky jako?

Situaci jaká se stala v tomto obch.domě znám,vím že ta paní,která byla nazvána K...ou za mnou po tomto incidentu přišla totálně zničená,ubrečená a zaražená tím,jak je možné,aby Se někdo takhle choval k lidem pro nic za nic,aniž by něco špatného provedl.Asi proto,že tato paní pracuje v oblasti,kde se musí chovat k jiným lidem maximálně slušně a dobře,dovolila se ohradit proti tomuto jednání.Zajímavé je že příspěvek jisté miholl se tady objevil až DŃES!! po OSOBNÍCH VÝHRUŽKÁCH A HROZBÁCH TRESTNÍHO OZNÁMENÍ!

Chtěla bych dodat jen,aby nebylo zapomenuto,co se vlastně stalo-žena s malým dítětem v kočárku byla nařčena z krádeže,která se nepotvrdila.Ochranka odmítla prokázat svoji totožnost,po požádání o kontakt bylo vyhrožováno policií,škoda že nebyla přivolána-to totiž je vaše povinnost ji přivolat ještě předtím,než jste se vubec do tašky podívali,za vzniklou situaci se nikdo nijak neomluvil-do doby než si p.Nepovímová SAMA sehnala kontakt na majitele agentury a manažerku prodejny.

Chápu,že vaše práce je náročná,shledáváte se s ruznými lidmi,určitě máte i mnoho zkušeností s maminkami,které si zboží strkají do kočárků a kradou,ale HLaVNĚ BY JSTE si měli uvědomit,že i k potenciálnímu zloději se musíte chovat v první řadě jako ke slušnému člověku a pokud pracujete v tak náročném zaměstnání,kde dochází k takto citlivým situacím-musíte se umět omluvit, na místě by byla vhodná omluva písemnou formou a snažit se udržet si zákazníka na prvním místě. Pokud toto ani za 11 let práce v agentuře neumíte a nebo jste se to na střední škole nenaučila,potom by jste měla zvážit nějaké nástavbové studium psychologie,kurs asertivity a nebo alespoň slušného chování.Protože někoho koho urazíte nazývat ještě ke všemu k..ou je zrovna dukazem,co se tam vlastně odehrálo a na čí straně je pravda-viz vaše vyhrožování.

Umím si představit situaci,kdy se něco takového stane-přijde za mnou ochranka,představí se SLUŠNĚ celým jménem,požádá mě abych s nimi odešel NĚKAM KDE NEBUDE koukat obecenstvo u pokladen,tam mě požádá zda jsem ochoten jim tašku ukázat-pokud ne-přivolá policii.Pokud někoho nařkne neprávem,slušně se omluví slovně nebo písemnou formou a nabídne kompenzaci-to by bylo aspoň slušné jednání a nikdo by neměl potřebu se bránit někde jinde.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  dom

Datum:  21.08.2006 20:25

pokud velice dobře znáte povahu a vlastnosti této paní,což já třeba nemohu říci o mnoho lidech,potom nechápu,proč se o takové DOBRÉ ZNÁMÉ zmiňujete tak ošklivě?Potom by jste se asi měla sama zamyslet nad svoji povahou a chováním...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  21.08.2006 17:38

Cim jsem Vas tak nechutne urazil? Ze jsem se Vas zeptal kdo jste? Vy mate na damu (ale Vy ji NEJSTE ani omylem) velmi nevybiravi slovnik, ne nepodobny jedny prispevovatelce tady na foru...
Neznam nejakou pani Nepovimovou ani Vas jen vim, ze to, co tady popisovala a co Vy tady hajite, je beznou rutinou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  miholl

Datum:  21.08.2006 17:52

Většinou, a to mám vyzkoušené, si dovolí psát na veřejné stránky, tam, kde to čte x tisíc lidí píšou Ti, co alespoň ovládají český jazyk, ale, jste anonymní co?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  21.08.2006 18:34

A co jako?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  René Prchlický

Datum:  16.08.2006 20:35

Schodou okolností jsem byl o této celkem obvyklé šlamastice informován ještě před tím, než jsem si ji přečetl na internetu.
Skutečně v globále rádoby bezpečnostní agentury jsou díky mzdám hraničící se zákonným životním minimem přístavištěm a jakousi jistotou pro lidi, pro které je to poslední štace před evidencí na pracovním úřadě. Těm pár kvalitním se omlouvám, ale nejsem si jist, zda existují...
Podle svědectví paní Nepovímové došlo hned k několika porušení zákona ze strany pracovníků ochranky. Členové ochranky mají naprosto stejná práva a povinnosti jako jiný běžný občan a není jim zákonem dána jaká-koliv pravomoc veřejného činitele.
Tzn: mohou zadržet potenciálního pachatele trestné činnosti a to na dobu nezbytnou do příjezdu státní či městské policie. V žáném případě nesmí komuko-li nahlížet do soukromých věcí!!! Pokud došlo k veřejné exekuci, těmito pracovníky, je tu zákon na ochranu osobnosti.
O slušném chování samotných zaměstnanců bezpečnostní agentury raději pomlčet.
Zaměstnanec kvalitně proškolený od svého zaměstnavatele by se nikdy takového chování nikdy nemohl dopustit.
Vážená paní Nepovímová, toto bych si skutečně nenechal líbit a samotnou Hypernovu by to přišlo velmi draho. Ona si totiž najímá neprofesionály a tudíž je zodpovědná za důsledky jejich chování.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  miholl

Datum:  21.08.2006 16:15

Vážený neznámý,
jsem Vašim příspěvkem dost dotčena a takových bude víc, nenechám si Váš názor pro sebe.
Jsem pracovnicí jedné bezpečnostní agentůry již 11 let a mám středoškolské vzdělání s maturitou. Toto zaměstnání je pro mne velice perspektivní a Váš názor, že je to poslední štace před pracovním úřadem mě uráží i přes tu větičku, že těm slušným se omlouváte!!!!!!!
Pokud máte pocit, že tuto práci vykonávají lidé bez vzdělání a jsou to troubové, které najdete tam, kde je postavíte, ráda Vám domluvím exkurzi!!!!
Ale, taky mám pocit, že pomlouváte něco, o čem nemáte ani ponětí. Již delší dobu není ostraha jen sedící důchodce na vrátnici s páskou ZS!
Jo, abych nezapomněla, přečíst si pár rad v novinách a podívat na pár negativních poznatků v televizi není vše, je taky spousta pozitivů, ale ty se nezveřejňují, mám pravdu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  René Prchlický

Datum:  22.08.2006 21:28

Vážená paní neznámá,
děkuji za Váš názor. Děkuji také za nabídku k exkurzi. Jen bych Vás rád informoval, že díky své profesi mám možnost již několik let komunikovat se zástupci bezpečnostních agentur a sledovat jejich práci přímo v terénu. A to nejenom v hypermarketech.
Těší mne, že považujete svoji práci za perspektivní.
Proto bych se Vás rád zeptal, zda si mysíte jestli "zadržení potenciálního pachatele trestné činnosti" proběhlo profesionálně, v rámci zákona a slušného chování a také jaká jsou podle Vás pravidla zákroku v takovéto náročné situaci, která pro tuto profesi není ničím neobvyklým.
Domnívám se, že jako kvalitní profesionál, za kterého se jistě považujete, musíte mít v tomto směru naprosto jasné instrukce.
Děkuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  miholl

Datum:  23.08.2006 11:15

Děkuji za Váš názor, ale v tomto případě, je pravidlo, není zloděje, není soudce!
Jak jsem vyčetla názory, nemá nikdo na tuto událost svědka, nebo třetí nezávislou osobu, která by mohla vypovědět nestraně a popsat událost.
Máte pravdu v tom, že každá práce má i svá rizika, která ale podléhají klasickému lidskému faktoru.
Takže-chovám se, tak jak mám, mám na to danné pravidla, ale i ten nejzkušenější člověk někdy selže, nemám pravdu?
Když otevřu noviny, dočítám se o selhání pracovníků PČR a to už je podle mne síla, je to jen o lidech.
A ještě maličkost. Jelikož více než 5 let nejsem řádový pracovník ale vnadřízený, musím vědět, že zadržet potencionálního pachatele nemohu, mohu pouze ZAJISTIT potenciálního pachatele na dobu nezbytně nutnou. Tak hovoří zákon. Tak zatím naschle

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  dom

Datum:  23.08.2006 11:57

ale to jsem si snad ani nevšimla že je tady někdenapsáno že u toho nebyli svědci??HAHAHA! tak do teda jste že to víte???

samozřejmě že každá práce má svá rizika a každý může selhat.,pokud ta paní z té ochranky si uvědomuje,že se nechovala správně,potom dobře,třeba případ p.Nepovímové,která se ozvala pomůže,aby se nad sebou zamyslela a příště se chovala slušněji a lépe.
Zákon samozřejmě hovoří o tom že je možné potencionálního pachatele zadržet na dobu nezbytně nutnou,ale pokud k zadržení dojde,MUSÍ být přivolány složky,které mají kompetenci provádět osobní prohlídku-což je Policie ČR a Městská policie-což se v tomto případě nestalo.tak taky zatím nashle

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katatonia

Datum:  23.08.2006 11:53

Vážená miholl,
paní Nepovímová jistě není jedinou osobou, která se s takovýmto neoprávněným a neurvalým jednáním v Hyperboudě Chrudim setkala.
Pochybuji, že by měla potřebu si něco takového vymýšlet, psát to na chrudimský chat a tím negativně působit na stávající či potencionální zákazníky tohoto zařízení, domnívám se, že jde o skutečný problém, který se tam vyskytuje.
Všem radím, aby v případě, že budou neoprávněně osočeni, trvali na sdělení konkrétního jména osob, které je fyzicky lustrují a pokud před jakoukoliv neoprávněnou prohlídkou jim toto nebude sděleno, vyvolali zájem ostatních zákazníků jako svědků křikem a fyzickou obranou vlastních věcí, které jim jsou násilně trhány z rukou apod. Je to sice trapné, ale domnívám se, že v konkrétní situaci nejúčinnější.
Dále aby trvali na příjezdu policie, sepsání protokolu, že došlo k napadení, k neoprávněnému odebírání osobních věcí a na základě tohoto protokolu posléze tito lidé kontaktovali vedení Aholdu (včetně konkrétních jmen).
P.S. Je to malicherné, ale když už někoho napadáte za pravopis, tak už.
Někde ve svém příspěvku jste, milá paní, argumentovala tím, že máte střední školu s maturitou, pracujete jako nadřízený pracovník a dále, že ti, kdo přispívají na tento chat, mají umět česky.
Prosím o vysvětlení těchto pojmů z hlediska pravopisu:
danné
diakritika
řádový (jakého řádu?)
vnadřízený
naschle
agentůry


Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  25.08.2006 07:39

Drahá Katatonie, nemohu zde odpovídat za jiné, ale pokud je ti slovo "diakritika" cizí, tak doporučuji použít slovník cizích slov.
Jeden najdeš i na internetu - nechal jsem si v něm vyložit heslo "diakritika" a zde je výsledek: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/diakritika
...se učit, se učit,... HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katatonia

Datum:  25.08.2006 08:12

Samozřejmě vím, co je diakritika, mělo to být specifikováno, šlo o diakritiku použitou pisatelkou (např. o vysvětlení toho slova né, to asi ve slovníku nebude, že???????)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  25.08.2006 09:06

Cituji:
"Prosím o vysvětlení těchto pojmů z hlediska pravopisu:
danné
diakritika
..."
Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katatonia

Datum:  25.08.2006 09:50

Vážený a milý,
pokud Vám mé dodatečné doplňující vysvětlení nestačilo, proveďte si ještě jednou analýzu všech slov, která pisatelka, na jejíž zprávy jsem reagoval, použila.
Pochybuji, že mezi nimi bude slovo diakritika.
Ještě jednou, uznávám, že to mělo být spojeno, tedy:
né (vysvětlit z hlediska diakritiky)

Nicméně, nevím, proč mne napadáte za tuhle drobnost, nejsem primitiv ani zaujatý člověk, reagoval jsem pouze na to, že pisatelka napadala reagujícího kvůli češtině, ale její projev také nebyl bez chyb!
A pokud jsem měl možnost vidět, doposud své chyby nevysvětlila.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  25.08.2006 10:06

Pravda. Nevysvětlila. Jde nám o totéž - neřešme to, počkejme na vysvětlení. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pinochio

Datum:  24.08.2006 23:36

Miholl je asi vnadřízený/á/ jak má být!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  dom

Datum:  23.08.2006 11:58

HAHAHA! ))) taky jsem si všimla

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  21.08.2006 17:48

No právě Úsměv , střední škola je v dnešní době nic moc vzdělání. Vlastně úplné minimum pokud se bavíme o vzdělání jako takovém a ne o řemesle.

Jinak z vlastní zkušenosti: ještě jsem nenarazil na kvalitního pracovníka z bezpečnostní agentury, který vykonával hlídací službu v supermarketu atp. Teda alespoň kvalitního podle mích představ. (Pravda je, že jejich kvalita odpovídá jejich platu)
Znám ale jednu účetní z bezpečnostní gentury a to je vzdělaná a kultivovaná paní a rozhodně její místo není poslední štace před pracákem Úsměv .

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  broskef

Datum:  16.08.2006 16:37

Dobry den,
podelim se take s jednim starsim prispevkem, ktery se mi stal, shodou okolnosti, take v Hypernove Chrudim. Je to jiz cca. 2-3 roky nazpet, bezny nakup, platba v hotovosti (placnu) 650 kc. Manzelka zaplatila 1000,-Kc (tisicikorunouvou bankovnou), mladik u kasy vsak vratil pouze 150 Kc. Ihned jsme se ohradili, ze by mel vratit jeste 200 Kc, nacez mladik odvetil, ze si neni vedom, zda nam dvousetkorunouvou bankovku vracel nebo nevracel. Byla zavolana manazerka/vedouci smeny, pokladna byla zavrena a mladik s manazerkou sli nekam prepocitat penize v kase. Cekali jsme jeste s malym ditetem asi 40 min, kdyz prisli nazpet a vratili nam nasich 200 Kc. Avsak, zadna omluva, nic takoveho se nekonalo. Moje otazka vsak je, co kdyby se vratili a rekli, ze v pokladne nic neprebyva, jak bych se mohl proti tomu branit? Chapu, ze penize musi prepocitavat v ustrani a take ostatni zakaznici nemusi vedet, jaka je trzba (kolik penez je v pokladne), ale jak bych se pak mel domahat svych 200 Kc ??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Artific

Datum:  16.08.2006 18:53

Dobrý den!
Rovněž bych se chtěl podělit o zážitek z Hypernovy, tentokráte z Pardubic.Rovněž se nám stalo, že po zaplacení nákupu vrátila paní pokladní mé manželce o 100,- kč méně a tak jsme volali vedoucí směny.Paní z pokladny ji informovala telefonem a když vedoucí přišla, měla již vyjetý nějaký doklad o pohybu transakcí na dané pokladně a tím i přehled kolik peněz by v ní mělo být.Kasu přepočítali přímo na místě a samozřejmě v kase byla navíc naše stokoruna. Peníze nám vrátili a omluvili se obě dvě, jak vedoucí směny, tak i paní z pokladny.Někdo by si mohl říct že šlo jen o stovku, ale i to jsou přeci peníze.Žeby šlo o vědomé "okradení" zákazníka ?.... Myslíme že ne. Chápeme, že se to stát může, neboť sedět tolik hodin u kasy a provádět ten jednotvárný pohyb, není jistě nic záživného. Ale vše se vyřešilo v klidu a slušně, tak jak se patří. Zkrátka Chrudimská Hypernova nesahá té Pardubické ani po kolena. Naštěstí máme na výběr kde v Chrudimi nakoupit a nakonec, do Pardubic to není tak daleko. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Heinrich

Datum:  16.08.2006 14:33

Zajímavé, osobně bych navrhoval přímý kontakt vedení společnosti Ahold s odkazem na konkrétní osoby, případně s požadavkem na uhrazení vzniklých škod na Vašem osobním majetku.
Nicméně, konkrétně vzato k tomuto rádoby hypermarketu, lepší je zajít do Kauflandu, levnější zboží, slušný personál atd, případně pokud milujete Hypernovu, Pardubice rozhodně nejsou špatnou volbou.
To, co společnost Ahold postavila a provozuje v Chrudimi jako Hypernovu, se s kvalitním a na zákazníka orientovaným moderním hypermarketem opravdu nedá srovnat, lituji těch, co tam chodí nakupovat...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hel

Datum:  20.08.2006 20:17

Zřejmě se v těchto věcech vyznáte, prosím, poraďte, co má dělat nezletilé dítě, je-li v Hypernově tak to napadeno ochrankou?
Radila jsem dceři, kdyby někdy začala omylem "pípat pokladna, jako se to stalo mně, aby odmítla jakoukoli prohlídku, dokud nebudou zavoláni rodiče.
Co když ale dítě nemá u sebe mobil?
Děkuji.
Jinak souhlasím s tím, že chrudimské super a hypermarkety za pardubickými silně pokulhávají jak sortimentem, tak cenami.
Nebo jinak - Chrudim silně pokulhává za Pardubicemi.
Když už tady radní nědělají nic pro rozvoj města, jen se to tu snaží úplně umrtvit likvidací aut v centru, měli by se aspoň postarat o možnost rychlé dopravy do Pardubic - však my už si tam nakoupíme )))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katatonia

Datum:  21.08.2006 08:45

V případě dítěte je to určitě složitější (myslím ta příma obrana neprávem osočeného), jelikož ochranka v součinnosti s pracovníkem Hypernovy si asi dovolí ještě víc, když necítí autoritu dospělého.
Opět bych navrhoval, pokud se to stane dítěti, zapamatovat si jméno člena ochranky, případně pracovníka té Hypernovy a s přímou stížností se obrátit na vedení Aholdu, vedení chrudimské Hyperboudy se Vám určitě vysměje. Domnívám se, že oficiální stížnost na centrálu majitele Hypernovy musí být řešena. Situace v jiných hypermarketech Hypernovy je, domnívám se, zcela odlišná (jde především o větší města, kde je kvalitní konkurence hypermarketů; ona je sice v Chrudimi cca taky, ale vedení tohoto super obchodu a pracovníkům chrudimské hyperboudy to jaksi ještě nedošlo, a proto se k zákazníkům chovají tak, jak je zde v diskusi popsáno)

Kontakt příkládám (www.ahold.cz):

AHOLD Czech Republic, a.s. a Ahold Central Europe, s.r.o.
Radlická 117
158 00 Praha 5 Nové Butovice
tel.: +420 234 004 111
tel.: +420 257 297 111

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hel

Datum:  22.08.2006 13:14

Děkuji za rady. Asi máte pravdu, že dítě je v tomto případě bezbranné. Proto bych prosila dospěláky, pokud toto uvidí, aby se zastali i cizího dítěte. Naštěstí do chrudimské Hypernovy nechodíme - není proč.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  16.08.2006 22:42

Super,zkuste si např.reklamaci.!Zahradní obuv za 150 kč pár za 3týdny roztrhané.Že prý samozřejmě viz.zákon 30 dnů.Bude 19.8.06.Dnes info.informace prodejny-co chcete ještě je čas.Obsluha-mimořádná,nikdo o ničem neví prý oni zboží pouze prodávají!!Pokud potřebuji poradit s výběrem,tak at jdu do jiné prodejny.Mají prý sice někoho kdo zboží by měl rozumět ale mám smůlu-je na dovolené.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katatonia

Datum:  17.08.2006 11:29

Tohle hodně souvisí s tím, jaká squadra je v tomhle rádoby hypermarketu zaměstnána (jedna věc) a dále jak ým způsobem jedná vedení Hyperboudy se svými zaměstnanci.
V prvním případě, pokud je ohodnocení zaměstnanců cca na úrovní podpory v nezaměstnanosti (nízké nároky na kvalifikaci=nízké ohodnocení), případně o něco málo víc, potom je samozřejmé, že si zaměstnanci takové práce neváží a patřičně to dávají najevo přístupem k zákazníkům.
Ve druhém případě, pokud zaměstnanci pociťují frustraci z důvodu chování vedení chrudimského hyperbaráku, který jim možná v jednom kuse předhazuje, že nejsou nic, že mohou kdykoliv jít, že na jejich super místo čeká dlouhá fronta hladových, potom je nabíledni, na kom si takový LIBÝ pocit mohou vybít.....
Je to zákazník, který po nich něco chce a nebo třeba nešťastnou shodou okolností u něj zapípá zlodějský alarm.......tak ho v prvním případě pořádně vyfuckujeme, anebo ho ve druhém případě exkluzivně před zraky všech prolustrujeme, zneuctíme a když jsme náhodou nekápli na zloděje, ale na náš omyl, tak si alespoň v duchu na chvíli pocitově zamasturbujeme, že jsme si mohli zprostředkovaně vybít zlost teoreticky vůči managementu, ale prakticky na člověku, který už do takového prííma zařízení vůbec nepáchne a tím Hyperboudě nepřinese ani korunu zisku!
Osobně volím Pardubice, nesrovnatelné s Chrudimí, doporučuji....8-))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  19.08.2006 08:55

A víte,že se vůbec nedivím.Pokud tam zaměstnávají jako ochranku šoumeny,které vyhodili z jiného zaměstnání pro zlodějinu a teď hlídají druhé,aby nekradli,no to je potom Kocourkov.Zloděj křičí chyťte zloděje.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pinochio

Datum:  22.08.2006 00:01

Co tu psala paní Nepovímová je pravda pravdoucí. Ona je slušná paní, ale nejen ona, ale i celá její rodina. A nemají zapotřebí si něco zbytečně vymýšlet. Nevím v jaké době to žijeme, že ochranka takhle zachází se slušnými lidmi. Plně souhlasím, že chrudimská hyperbouda je fakt na nic. Po každé mé návštěvě se nám vždy něco přihodilo. Zaměstnanci nejsou o ničem informováni a jen tam běhají mezi regály a nemají pojem o ničem. Nemají ani pořádně předělaný ceny zboží, které právě jsou v akci. Člověk místo toho, aby si zakoupil zboží v akci levněji tak ho zakoupí za tu samou cenu. Cenovky nemají předělaný na vahách a pak se člověk jen diví. Zkrátka je tam pořád něco. Proto již chodíme už nějaký čas raději do Kauflandu. Paní Nepovímové držíme moc palce!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  23.08.2006 11:45

Chvílema mě připadá že tahle diskuze je placená vedením Kauflandu!Jěště pro jistotu přidat leták s aktuální nabídkou a hurá nakupovat.Aco se tíče těch regálovek že jsou rozházené nebo chybí.Nemužete se di vit když je neustále někdo krade s tím že pak na informacích požaduje finanční odměnu za to že objevil zboží bez regálovky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kuna

Datum:  22.08.2006 08:42

Vím jak na to.Nakupujte v Kauflandu.Ale ještě jedna poznámka.Proč dávají maminky s kočárkama nebo košíkama dětem do ruky rohlík,který ještě neprošel kasou?
Všim si toho vůbec někdo?To je asi špatný příklad budoucí generaci.To nechápu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  23.08.2006 13:51

kuna?Snad lépe podkan!To ti blbečku vadí,že malé dítě sní v obchodě rohlík??Asi jsi nikdy nebyl jinde než v Rusku.Všude na západě je to zcela běžné.A v těchto hyper-marketech by naši,ochranci,nepracovali ani na WC.V tom má pravdu.Ty můžeš vychovat max.kočku.Nebo rada,dej se na politiku-ODS má volná místa.Nechceš kandidovat na starostu?Máš šanci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  28.08.2006 13:27

Neutoc na osobu ani na nazor, ale komentuj a pridej svuj nazor.
Principielne to neni spravne jist nezaplaceny rohlik.
Vite, proc v hypce uz rohliky zapecene se syrem a anglickou nejsou volne lozene ale s obsluhou? Protoze to tam lide oziraji. Kdyz jsme si je chteli nabrat, bylo mi divne, ze viditelne dobre zabezpeceny manzelsky par (a pekni lide) nas nepusti k regalu. On prekazel a ona ozirala anglickou ze vsech rohliku! Sila! Snad to nejsou nejmenovani znami manzele, kteri si zaridili inovaci sveho shnileho auta fingovanou nevinnou bourackou duchodkyne. Policista rychly a preochotny, pojistovak rychlejsi nez superman. Pro papiry od auta jeli druhym autem domu. V ten okamzik jsem ztratil povinnou uctu i k jeho rodicum...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pinochio

Datum:  28.08.2006 19:08

Spíš jestli si to nebyl ty kdo ožíral ty rohlíky se slaninou!!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  29.08.2006 13:51

Se svym komplexem se hlas u psychouse...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  29.08.2006 14:19

...tam se nehlas, ti prej oziraj v hypermarketech rohliky se slaninou... Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katatonia

Datum:  28.08.2006 14:16

To je slušně nechutné, pokud tohle zmínění "zákazníci" skutečně provozovali....
To bych se potom nedivil, že se ochranka chová tak, jak se chová (alespoň k takovýmto prasatům, pardon klientům).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kuna

Datum:  24.08.2006 07:51

To se divím že ses naučil psát.Takové kretény bych dal do karantény.Idiote.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  22.08.2006 09:16

Ale jistě, že všiml. Ten rohlík je prostě taková zábava pro dítě, zatímco maminka nakupuje. Jasně, dalo by se to řešit třeba hrkačkou, jenže u té je zase riziko, že jí v tom marketu budou prodávat taky a to se na tebe zase budou dívat jako na zloděje a budeš muset vysvětlovat, že opravdu NENÍ od nich a že jsi jí tedy neukradl...
Kdežto ten rohlík zaplatíš a je klid.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  miholl

Datum:  23.08.2006 11:07

jen by mě zajímalo, kolik těch rohlíku se opravdu ve skutečnosti zaplatí?!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  23.08.2006 15:06

Upřímně? Jestli nemáš větší starosti, než kolik v Hypernově projde dětí s nezaplaceným rohlíkem přes kasu, tak jsi šťastný člověk! Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kuna

Datum:  23.08.2006 11:43

Mě by zase zajímalo kolik jich vlastně sež...,zpapá.
Doufejme že zůstane jenom u rohlíků.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  23.08.2006 14:01

Kun.o,Když jsi tak super chytrý-podívej se na kvalitu zboží-potravin právě tohoto super obchodu.Byl jsem v mnoha Hypernovách ČR ale nic podobného není.Co kvalita uzenin??Druhý den smrdí i Vysočina.Odpověd ved.úseku?Za to nemohu,to je věc dodavatele.A ochranka v tomto domě v Chrudimi?Opravdu pouze lidé těsně před prac.úřadem+před odebráním OP.Věřím,že toto téma je vyčerpáno.Nebo je v Hypernově zdarma internet a čas.Super.Pak tedy to musí být pouze ten nej výše posazený v tomto ústavě

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  28.08.2006 13:20

Uzeninu v Hypce kupujeme v krajni nouzi...
Od te doby, co neni byvaly manazer, je uzenina urcena k OKAMZITE spotrebe a NA VLASTNI RIZIKO. Do lednicky ji nedavejte, druhy den je na nic.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.