Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Je cenzura na těchto stránkách?

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  19.08.2006 08:40

Již jsem byl registrován pod jménem Edimax a Malkovich a obě jména jako zázrakem zmizely.Zajímalo by mě jestli i na tady těch stránkách existuje cenzura a přispěvatelé,kteří nesouhlasí s praktikami,které se v našem městě točí okolo vrchnosti jsou vymazáni.Máte někdo podobnou zkušenost?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je cenzura na těchto stránkách?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  20.08.2006 18:09

Dobrý den,
cenzura na těchto stránkách není.

Jak jsem nechal vystaveno v diskusním fóru na konci minulého týdne, našemu poskytovateli webhostingu se zrovna nezdařil upgrade databáze.

Hlavní problém byl s kodováním čestiny, u některých tabulek bohužel stále přetrvává.

Navíc jsem dnes zjistil, že tabulka obsahující záznamy o uživatelích má nyní pouhých cca 70 záznamů z původních cca 700. Většina účtů byla nějakým způsobem smazána.
Požádal jsem o obnovu ze zálohy.

Snad bude během zítřka již vše v pořádku.
Za způsobené problémy se omlouváme.
Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je cenzura na těchto stránkách?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bouře

Datum:  19.08.2006 19:47

Určitě ano.Také často musím měnit ,tvář,.Snad nám to někdo vysvětlí,nebo se o to pokusí??Děkujeme.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je cenzura na těchto stránkách?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  21.08.2006 15:50

Dobrý den,
tak problém byl vesměs opraven, pár záznamů, cca 5 ještě chybí, ale zkusím je dohledat a uložit.

Za problémy se omlouváme.
Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Je cenzura na těchto stránkách?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  22.08.2006 10:53

Tak zbývající záznamy opraveny.
Admin

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.