Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ???

Odesílatel:  roman-roman

Datum:  22.07.2006 16:07

Ahoj .. chci se zeptat,kdy byl otevřený CLUB SIX a diskotéka U Slejšků..? Nevíte o tom někdo něco..?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lolynka

Datum:  16.08.2006 13:45

byla sem tam jednou...zaplatila sem tam vstup....,vesla dovnitr a zase odesla.....,pardon je to tam desny....hlavne jak hrajou....,uznavam Chrudim potrebuje nakou poradnou dyzu..ale tohle nevyslo....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  LukeD

Datum:  02.08.2006 11:41

Byl jsem se tam podívat. Dole jsem zaplatil 30,- a vešel nahoru. Je to tam poloviční než předtím. Málo míst k sezení. Není tam žádný odvětrávání, takže je tam nedychatelno od cigaret. No prostě jsme se rychle otočili a odešli s tím, že sem už nikdy nepáchnem. Nedá se to srovnávat s diskoškou U Slejšků kdysi dávno.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  dolejš

Datum:  12.08.2006 01:14

BYL jsem TAM - chodil jsem tam i dříve a musím říci je to SUPER - lepší jak dříve - prostě club,čisto,nezakouřeno,útulno dokonce se tam dá vést při muzice na předním baru rozhovor - nechodí tam žádné děti,je tam vstup od 18 let, hrajou klasickou moderní taneční muziku co jde z rádia ,příjemné posezení - je mi 28 let a myslím si ,že jim popřeju, aby jim to klapalo tak jako ,když jsem tm byl já kdy tam bylo snad 200 bab a jen tak 30 chlapů BOMBA BONTONU HAHAHA! )Držte se, a na ukecané kecálky nedejte TO JSOU TI CO jsou věčně s něčím nespokojeni a budou krafat i do smrti své babičky

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Tomáš Kopecký

Datum:  14.08.2006 10:12

nevím jak na jiné, ale přijde mi to jako špatně podaná reklama. Navíc když mi 16ti letý bratr mé přítelkyně vypráví jaké to tam je. Kdyby MP dělala více kontrol po celém městě, bylo by méně těchto pochybných podniků, které žijou z nalitých dětí. Pak se možná dospělý člověk bude mít kam bavit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jana Obredova

Datum:  07.08.2006 16:08

Náhodou já tam taky byla 1)kde neplatíš vstup pokud chodíš do pivnice potom asi neplatíš ---2)poloviční to nevím nebyla jsem tam nikdy ale je to tam lepší jak v Barace ,komornější prostředí, je to klub no a, že by tam bylo zakouřené ani bych neřekla ,vzduchotechnika jim tam makčí odcházela jsem a vůbec jsem nesmrděla kouřem tak jako odjinud ,zase se mi zdá že nemůžeš vše hanit a každý názor je názor.A máš pravdu kamarádka mi říkala,že TA diskoška kdysi dávno byla černá špinavá ďoura tak na dodělání se Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  08.08.2006 11:07

taky si přidám názor. asi seš mladší ročník,protože bys jinak nepsala,že dřívější diskoteka u slejšků byla černá díra. prostě je v Chrudimi špatný,že docela zaběhnutý diskotéky ruší - Jáma (pro cucáky vinárna) nebo onehdá Slejškovi a je teď třeba dětský NYX nebo ho... i ta baraka docela docela šla,ale že v Chrudimi chcíp pes (přes hudbu) to nikoho nezajímá. už se těším na bratry Čadíky,aspoň ňáká kultura když není leťák.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  02.08.2006 12:12

Ale mají tam rybičky! To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  roman-roman

Datum:  23.07.2006 13:53

je to tam ale celkem malý..ne ? ale hrajou dobře !!! HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  02.08.2006 12:38

Jak to tam může být malé,když tam hrajou.
Ono to je tak.Kapela hraje a diskotéka pouští.
Tak kdo tam vlastně hraje?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  já

Datum:  31.07.2006 14:38

Je to tam dost malý, celkem děs...a že hrajou dobře? No nevím o tom...HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  22.07.2006 19:26

Tento týden.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  22.07.2006 23:16

No jo, ale co ty Krušovice!!!???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  22.07.2006 23:29

Asi mi něco uniklo: jaký Krušovice? Dotaz byl na to, kdy se otevíralo - o Krušovicích ani slovo ;)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: CLUB SIX U SLEJŠKŮ.. ???

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Franta

Datum:  08.12.2006 18:57

Hrůza, děs. byl jsem tam jednou a za nic to nestálo. Něco jako díza po domácku. Dost neprofesionální. Nepochopil jsem, za co tam chtějí vztupné...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.