Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Technoparty CzechTek

Odesílatel:  MIREK

Datum:  01.08.2006 18:46

Mám dotaz.Nebo vtipnou hádanku.Kdopak asi platí policajty na Technoparty CzechTek?
1.placeno ve vstupenkách(ty magoři účastníci si to předplatí)
2.policajti včetně pilota a provozu vrtultíku to dělají na vlastní náklady
3.Platějí to daňoví poplatníci?
To nebude jednoduchá hádanka.
Hezký den.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Technoparty CzechTek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  John Malkovich

Datum:  01.08.2006 19:15

C je správně.Já osobně bych vzal práškovací letadlo a nehašený vápno a to byste viděli co by to s těma zfetovanejma nebo ožralejma dreďákama udělalo.Mít takový dítě doma,tak to nerozdejchá.Tatínku vzal jsem si pár lysohlávek,dva litry slivovice a možná v neděli nazdar.Lituju lidi co bydlí nedaleko a celou dobu musí poslouchat zvuk špatně seřízeného stabiláku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Technoparty CzechTek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  04.08.2006 08:27

No právě takovéto postoje rodičů, způsobují u dospívajících dětí vzdor a to, že si spíše něco šlehnou. (To nemám ze sebe, ale existují na to docela obsáhlé práce z oboru sociologie a psychologie HAHAHA! .

Protože už ve starém Římě věděli, že Cui peccare licet, peccat minus, tedy že Komu je dovoleno hřešit, hřeší méně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Technoparty CzechTek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  01.08.2006 21:36

Neodsuzujte to tak. Jsou tací, kterým se techno líbí. Tak ať se vyřádí, hlavně daleko od obydlí. Prostě někdo má rád vdolky, jiný holky.A armáda si s technaři přeci nevadí, granáty, tanky nebo techno, stejný kravál. Jen by se mělo dohlédnout, aby tam nebyly drogy a mladiství pouze s rodiči. Feťáci - příplatek na zdravotní pojištění. Na jejich dealery vytvořit zákon (něco jako na řidiče) a postupně je pozavírat a HLAVNĚ nepouštět.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Technoparty CzechTek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  02.08.2006 09:34

Ale mě zajímá kdo to všechno sponzoruje?
Že by Paroubek?Asi jo.Je to pořád ještě předseda vlády.Nebo nějaký drogový baron?
Doufám že se nenajde nikdo tak naivní a nedomnívá se ,že tam cucají žužu.Ale kdo to všechno platí?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Technoparty CzechTek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  01.08.2006 19:35

Dík.Mám podobný názor.Chtěl jsem jenom upozornit na to,že prachy a daleko větší prachy utíkaj všude.Né jenom v Chrudimi.Doufám že někoho nenapadne, půjčovat tak diskutované letiště takové pakáži.
Přiznám se, že bych se ani moc nedivil.
Ale ještě k těm penězům.Jsou stejně vyhozené za technoparty CzechTek,stejně jako za náměstí-Širokou ulici a podobné stavební blbosti.Taky to je za naše penízky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Technoparty CzechTek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kokotek

Datum:  04.08.2006 15:26

No milý diskutující.
To že se nějaké skupině vymezí místo není možná, opakuji možná jen taková sranda. myslím, že pro společnost je lepší mít něco pod kontrolou, než nechat rozjet nějaký problémy.Náklady by pak byli ještě větší.
a pokud stojíme o to, aby děti byli roboty co poslouchaj a chovají se jak rychlé šípy...tak teda jděte k doktorovi. Mladý jsou tu od toho, aby společnost táhli dpředu - většina lidí z akce stejně skončí u pásu trhu a budou vydělávat na důchodce. A smířit se , že holt tady bude skupinka lidí, který jsou nepřispůsobivý a budou společnost něco stát. Ruku na srdce, ty mladí jsou něčí děti a někdo se podílel na jejich výchově --takže nejdříve zmrskejte jejich rodiče...a třeba i sebe...protože my jsme společnost

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Technoparty CzechTek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  04.08.2006 21:42

Ty budeš asi hodně divnej.Ale když si myslíš že nás tihle mladí potáhnou,tak ať táhnou.Asi budeš tančící technař.Ale s tancem to nemá nic společného.Možná tak záchvatový stav.Jo to je přesně ono.Padoucnice.
Jsou to prostě zhulený paka.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Technoparty CzechTek

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kokotek

Datum:  14.08.2006 13:45

Milý Mirku,
nejsem technař a možná jsem divnej.
A co ty? jsi pivař, dresař, tesař? Copak xenofobia is not dead?
Jestli se ti něco nelíbí....tak to můžeš změnit.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.