Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Podchod na nádraží

Odesílatel:  Jiří Kozel (MICRONAUT)

Datum:  24.07.2006 08:35

Chtěl jsem se zeptat, jestli se chystá nějaká rekonstrukce podchodu u nádraží. Jezdíme tam s golfkama a je to tam jak na horské dráze, člověk musí kličkovat ze strany na stranu aby se vyhnul dírám co tam jsou. A jestli je plánovaná rekonstrukce tak by mě zajímalo na kdy protože čas prázdnin se mi zdál jako nejlepší když tam ještě nechoděj školáci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  johhan

Datum:  31.07.2006 19:51

Tak jsem dnes koukal,že začali demolovat ten chodník.Jen aby to nabylo jako Na Šancích,když to tam před 6 týdny rozkopali a nic se neděje....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  31.07.2006 21:40

no jo,už je to tak,začali makat. šlo to docela rychle od zveřejneění ppřipomínek. tak se zkusíme minimálně jednou týdně o něčem zmínit a třeba to v tom našem městě pude Úsměv začal bych obnovením letního kina alespoň v srpnu!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  26.07.2006 14:42

Takže jsme si pobrečeli, nikdo o tom, jestli se chystá rekonstrukce nic neví, ale každý si postěžoval, tazatel se nic nedozvěděl, ale nám ostatním je lépe, že? Zkrátka obvvyklý průběh i závěr diskuze - takových už tu byly desítky...
Jen tak dál! Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  logo2

Datum:  24.07.2006 22:21

Samotný podchod je skutečně víceméně udržovaný,problém je ve východu směrem na Skřivánek. Jeho stav je totiž hodně mizerný od červnové bouřky - pamatujete na zátopu Na Šancích? Asfalt krásně podemlela voda a tak trošku sjel dolů. Teď se tam fakt nedá moc chodit. Zastupitelstvo schválilo 3 miliony na odstranění škod po červnové "povodni", tak by třeba mohlo zbýt i na kus chodníku z podchodu.Jo mimochodem, na schodech z podchodu je to taky "o ústa"....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  waterway

Datum:  24.07.2006 22:10

Podchod je v průměrném pořádku. Občas jsou i stěny přetřeny.
Musel by tam stát strážník každý den a celý den...
Vaše děti tam tagují, kouří a s prominutím čurají.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jiří Kozel (MICRONAUT)

Datum:  25.07.2006 10:46

No ty jsi tam asi dlouho nešel chodník směrem na skřivánek se s golfkama málem nedá vyjít... pod slovem údržba si mám asi představit natření zábradlí a vymalování podchodu...hmm tak to je super to zábradlí nikdo nebude používat když se tam nedá skoro chodit

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  katcha

Datum:  27.07.2006 10:48

Ahoj Jirko, to bys neveril, kdo ti pise, promin,ze pisu sem ale uz dlouho jsem se neozvala a e-mail jsem pochopitelne nekam zalozila, chtela jsem ti jen rict, ze se budu vdavat...nemusim...tak se ozvi na mai redka@atlas.cz, nebo KackaGold@seznam.cz, kdyz budes mit chut! Papa, a hodne stesti a zdravi vasi rodince!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  John Malkovich

Datum:  25.07.2006 12:01

Máš pravdu,je to horší než motokrosová tra´t.Včera jsem šel například Smetanovou ulicí a na 100 metrech je šest druhů dlažby,asfaltu,betonu a co já vím čeho ještě.Hrbolatý jako sviňa a tady se vyhazujou peníze za Širokou ulici,která je v dobrém stavu.Jak chodníky tak ulice.Tady se prostě cpou peníze do centra města a pak tam,kdo má jakou tlačenku.Na Rozhledně se rovněž opravují chodníky.V nové zástavbě Na Šancích,v Markovicích jsou všude nové chodníky ze zamkové dlažby.Na některé části město prostě sere.Ale když jsem dělal fasádu a musel jsem postavit lešení na týden na chodníku,tak jsem platil jak mourovatej.Pokud vím,majitel chodníků je město,ale já jako čůrák ho musím odplevelovat,zametat,odstraňovat sníh a co já vím co ještě.Ale aby se město postaralo o kvalitní chodníky to ne.Máš jen povinosti a právo dělat městu slouhu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lajos

Datum:  25.07.2006 15:39

No, jenom bych to upřesnil, musíš v zimě odklízet sníh z chodníku, přes léto ho čistit a odplevelovat nemusíš, není tvůj. Problém je v tom, že to vlastník (město) nedělá, takže pokud chce člověk, aby to před jeho domem vypadalo, musí holt údržbu zabezpečit sám. Napadá mě otázka, patří takto vyprodukovaný odpad (škvára, plevel, písek, listí) do popelnice? (je to komunální odpad?) - podle mého názoru nikoliv, ale to už jsem hodně odbočil.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  25.07.2006 12:33

Skoro souhlas - jen mě zaujala ta "nová zástavba na Šancích" a chodníky "ze zamkové dlažby" - proboha kde? Na Šancích už se "pár" let nic nepostavilo a chodníky jsou tam co vím asfaltové.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  John Malkovich

Datum:  25.07.2006 14:08

Dobře,ale relativně v dobrém stavu.Ale třeba v té Smetanové ulici je chodník už pár desítek let.Vždycky tam něco rozkopou,zaplácnou,ono si to sedne a výsledek je tankodrom.O spravení těch chodníků bojoval už p.Trávníček.Bohužel ho poslali do prdele.Alespoň,kdyby byl ten asfalt,to by se tam krásně chodilo.Když dělali kruhák u Romanie,tak slibovali zastupitelé,že když tam honí veškerou dopravu,tak to potom dají do pořádku.Ale už neřekli,kdy je to potom.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  27.07.2006 11:01

Mohu Vás ubezpečit, že ulici i tu zámkovou dlažbu jsme si zaplatili sami. Město na ni nedalo ani korunu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  27.07.2006 11:40

P.Lebduško,Vy a ten Váš přítel zubař-Pekárek jste Ti kteří něco platí.Tak akorát městu odlákat zájemce o prům.zonu a další nepříjemnosti.Libý,bohužel pozdě taká přišel na to,že Pekárek nic v Chrudimi nemá a schovává se za adresou v Praze.Asi dobře ví proč.Anení sám.To se ale jistě hodí odpůrcům a některým na radnici.Vždyt ty peníze za to opravdu stojí.?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  John Malkovich

Datum:  29.07.2006 09:46

Mohu se zeptat,jestli náhodou pan Lebduška není doktor a nebydlí v Markovicích u hřiště?Já abych věděl s kým mám tu čest.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  johhan

Datum:  24.07.2006 20:17

To určitě!Přednější je vyhodit 17 mega za Śirokou a pak už na nic nezbyde.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Podchod na nádraží

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  24.07.2006 21:51

Vážení,podchod a casta za ním je přece příprava právě na Širokou ulici.Chodí tam někdo z radnice?Tak si trhněte nohou.Dobrá rada,dítě se naučte nosit v nůši.Hodně kilometrů.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.