Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Aero Klub prič

Odesílatel:  Matador

Datum:  18.07.2006 08:42

Já letiště plně respektuji ,že stojí tam kde stojí, když občas vyletí helikoptéra ,ultralait nebo horkovzdušný balón tak mně to nevadí. Ale když si nějací debílci začnou dělat kličky jako naschvál nad našimi hlavami se stroji které řvou pomalu jak nějaké stíhačky ,tak to není normální. Ano ať si lítaj ale někde nad lesy nebo nad velkými poli třeba jako je na druhé straně od letiště. Ale pokud si páni piloti nedají říct, tak asi rozhodne hygiena ,která naměří více decibelů než je povoleno :). Prostě je to součást Chrudimi kde nežije jen pan BERAN ALE SPOUSTA DALŠÍCH NORMÁLNÍCH RODIN!!! A neposuzujte takhle podnikatele, ano někteří si přišly k majetku ( jako třeba naši politici, pan Pitr ,Krejčíř,…) neprávem ale existuje spousta takových kteří si došly svého cíle poctivou prací. Někdy je to lepší než sedět doma na zadku pobírat podporu a tiše jim závidět.
Vždyť každý může začít podnikat!!! A pokud se vám to lítaní nad obytnými části zdá normální ,tak bych vám přál aby náš slavný Chrudimský Areo klub začal lítat nad centrum Chrudimi protože je to podle vás prostě normální!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Reski

Datum:  29.07.2006 15:29

Mno nevím. Já jsem se vždy bavil pohledem na akrobaty při cestě ze školy, což bylo asi mezi 14 a 15 hodinou a když jsem se na ně díval, rozhodně mi nepřišlo, že jsou nad obytnými oblastmi (aspoň nad chrudimskými ne). Každopádně si myslím, že je škoda, že byli odsud vystrnaděni :(

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  30.07.2006 22:41

Omyl, byli "vyberaněni" a "vyberánkováni", leč pravdou je, že svoje umění mohli ukazovat mimo zastavěná území. Jinak jich je škoda a Chrudim přišla o další raritu. Poslední dobou to jde nějak volným pádem. Čágo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Matador

Datum:  22.07.2006 01:21

Ale lidi. Tady o žádny pozemky na území Letiště Chrudim nejde, teda aspoň mně ne. Areo klub ať si lítá ,ale tam kde nikdo nebydlí a ne že si jak naschvál lítaj nad obytnými částmi v Sobětuchách, Jiráskovou ulicí v Chrudimi a.t.d. Letiště ať si stojí tady nikomu ty občasný výlety vojáků a horkovzdušných balonů nevadí, tady vadí ty kličky těch řvoucích strojů i několik hodin denně nad našimi baráky. A to že si pan Beran přišel k pozemkům od nějakého starého ožraly velice levně je pravda ,teď nevím jestli za 50 Kč/m nebo ještě méně, pro srovnání ostatní platí od řádu zhruba 500 Kč/m až po tisíce Kč.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  24.07.2006 09:18

Tak to mě zarazilo také. Je zajímavé, že většina lidí zareagoval na úplně něco jiného, než bylo ve vašem příspěvku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  24.07.2006 09:44

To je tady taková norma - bohužel.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  22.07.2006 23:19

Dříve to byla lichva, ale nyní bussines, nebo jak se do doprčic píše.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  24.07.2006 09:12

Lichva je úplně něco jiného, alespoň pokud já vím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  30.07.2006 22:42

Omlouván se, máte pravdu, asi spekulace.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  22.07.2006 23:25

Mám to blbě - business. Soráč.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Janet

Datum:  19.07.2006 13:41

Tak vážení,to letiště bylo vždycky součástí Chrudimě, stejně jako nádraží, stadion nebo pošta.Je mi z vás nanic, vy kteří se najednu hlásíte k p. Beranovi, člověku, který přišel odnikud a chce nám vzít kus historie jen pro soje obohacení. Ale ti chlapi srávili na tom letišti kus života!!!Vzpamatujte se Chrudimáci, tady jste se narodili, tady žijete, tak si sakra nenechte vzít to, co tu vždycky bylo a patří k našemu městu!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  John Malkovich

Datum:  19.07.2006 10:53

Ty si mě nějaký chytrolín.Tak když lítají letadla a dělají kravál tak zrušíme letiště.A když kolem po ulici lítají kluci na motorkách z vykuchaným výfukem,tak zrušíme silnici.Když smrdí Lihovar,tak ho vyhodíme do vzduchu,že?V tom letišti bylo úplně něco jiného-možnost dalšího obohacení z velmi lukratívního pozemku.A přesně tak zbohatnul pan Beran a někteři jemu podobní.Prostě se spolčí s někým,nebo mají informace a možnosti jak se dostatat k penězům .Např.za nízkou cenu se koupí poze,ky a za dva měsíce se s několikanásobným ziskem prodá.Jakpak to bylo s průmyslovou zónou,kde město vyplailo navíc třicet melounů a nic se neděje.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  19.07.2006 22:04

Bude úplně stejné jako s pozemky Plochá dráha-Vrcha.Beránek přes noc zbohatl o hodně milionů.Prý zastupuje v právních věcech p.Berana.A co na druhé straně Ploché dráhy,pozemky/stavební/Vrcha a pan Klimeš.Tam bude ,je zlatý důl.To opravdu žijeme v takovém bordelu.??Kdy začnou tyto někoho zajímat.?Katastrální úřed by mohl vyprávět.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  18.07.2006 22:42

Ano,jde určitě o mimořádný hluk-rámus.Jděte někdy do jejich klubu na letišti na pivo a zjistíte,že jim opravdu ani náhodou nejde o nějaké ohledy.Pokud se ozvete tak jste pouze další v řadě který chce letišti škodit.Fandím Beranům,Beránkům,Libým.Budou stavební pozemky a nebo rámus nad městem??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  prp

Datum:  19.07.2006 20:10

Leto myslím, že na pozemky můžeš a všichni ostatní zapomenout, vzhledme k tomu, že část pozemků na letišti a v jeho blízkém okolí vlastní soukr. subjekt(dál se rozepisovat nebudu, zasvěcení vědí). A dám Vám krk na to, že ten ty pozemky neprodá, letiště tu bylo je a bude a tím myslím nemá cenu dál polemizovat. Ať pan podnikatel z vily pozdravuje v Rakousku!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  John Malkovich

Datum:  19.07.2006 18:53

Leto-Ty si debil.A to jsem ještě slušný.Aby ses tim pivem udusil .Až polezeš Libýmu a Beranovi do zadku,tak si vem lubrikant,abys ho moc nenatrhnul.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  19.07.2006 21:50

Dej si raději k pivu panáka at máš větší přehled a více informací blbečku.Beru,je určitě z horka.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  18.07.2006 22:56

Hm. Letiště prič, nevíte co to slovo znamená? Snad pryč, ale proč? Stěhovat ho chtěl už náš milovaný starosta a poslanec p, Libý. Jaksi mu to nevyšlo.
A že při vzletu a přistávání letadla dělají hluk? Zatím to jinak nejde. Je to ale mnohem lepší, než když se z plovárny ozýval kravál do dvou či třech hodin ráno a potom se trousily hloučky rozjařené mládeže. Hluk z letiště je naprosto zanedbatelný, je jen ve dne (jednou či dvakrát ročně i v noci, když výsadkáři cvičí). A pokud jsi si nepostavil dům v ochranném pásmu, tak ten hluk z letiště není větší než z dopravy např., U Stadionu. Kdysi tady někdo připomínal, jak to bylo s železnicí. Nejsi náhodou potomek někoho z tehdejších chytrolínů? A mimochodem, pivo tam mají za rozumnou cenu a dobré.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  waterway

Datum:  20.07.2006 21:04

Libý nikdy nikde neřekl, že se chce zbavit letiště.
Ženská jedna... vyvzteklená...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  23.07.2006 21:11

Nepřekrucuj a nelži. Mnou bylo napsáno stěhovat a ne zbavit. A ty noviny s blábolem od milovaného starosty a poslance p. Libého, kdy sliboval nalézt nové místo a něj přemístit letiště mám schované.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  21.07.2006 08:53

No prave, pan Nemastnyy-Neslanyy nerekl vyjimecne vubec nic a pritom nam vsem je tady jasny, komu drzel palce. Nebo chtel dokonce letiste stehovat...jouda jeden. Na zhovadilosti na Balustrade taky nemel nazor, az kdyz to lidi ztepali, tak se nazorove vyhranil. Jasnej prototyp loajalniho hnidopicha...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Aero Klub prič

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  18.07.2006 09:26

Pokud bydlis ve Vitaku, tak s tim asi nic moc nenadelas, to letadlo proste nejak pristat a vzlitnout musi (stejne jako lidi na Vrchach, tam co je ten "les"). A letadlo nad Husovkou nebo namestim jsem jeste nevidel. Nedavny manevry vrtulniku kolem 21.00 hod. nebyly prijemny, ale abych tady hystercil, za to mi to nestoji.
Tak se drz a trenuj h,ch,k,r,d,t,n a shodu podmetu s prisudkem Ok?

Max

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.