Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Na Větrníku

Odesílatel:  Sniper-20

Datum:  02.06.2006 02:50

Docela by mě zajímalo,jestli se v budoucnu postaví nejaký menší Market na plácku před restaurací Na Kopečku-Na Větráku.Myslím si,že spousta lidí by to uvítalo.Přece jenom chodit dolů do Kaufu nebo do Hypernovy to je slušný kus cesty.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Na Větrníku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  nurse

Datum:  30.06.2006 08:55

Tak já jsem určitě jedna, co by to neuvítala...buďme rádi za trochu zeleně a do Kauflandu či Hypernovy to není zas tak daleko...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Na Větrníku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  02.06.2006 08:26

Sámoška dole u pošty nestačí?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Na Větrníku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Sniper-20

Datum:  02.06.2006 23:15

Sámoška dole je na nic,je v podstatě dražší a malý výběr zboží.Je to tak pro důchodce co poblíž bydlí.Tu Billu co postavili pod nádražím měli postavit právě Na Větrníku na tom place.Ve měste je takových obchodáků dost,ale tam,kde je to potřeba tam není takřka nic pořádnýho.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Na Větrníku

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  někdo

Datum:  17.07.2006 17:48

jen to ne,market a máme fuč náš krásný klid!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.