Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Chrudimské koupaliště

Odesílatel:  Pirát

Datum:  08.07.2006 06:09

Co říkáte našemu koupališti?Co by mohlo být jiné-otevírací doba viz-počasí,co ceny občerstvení?Co by bylo dobré změnit?A co program po zavírací době?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimské koupaliště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tazatel

Datum:  14.07.2006 21:01

Koupaliště je hezké a hlavně čisté. Ve velkých vedrech je ale narvané k prasknutí a na plavání může člověk zapomenout. Chodím tam rád, ale neodpustím si několik připomínek.
Velká škoda je zrušení 50m bazénu. Skluzavka mohla být delší a ještě lépe jedna stávající a jedna větší a prudší. Většina z tolik propagovaných atrakcí je spíše estetického charakteru než na nějaké aktivní využití a několikrát jsem i zažil, že byly pouštěny minimálně (při menší návštěvnosti).
Možná se pletu, ale mám takový dojem, že vloni se zdražilo vstupné s tím, že byl tobogán v ceně a hle, letos je to zase více a tobogán znovu placený. Mimochodem, je škoda, že to je trochu bokem od té hlavní části venkovního areálu, ale důvody s navázáním na krytý bazén jsou pochopitelné.
Vůbec jsem nepochopil systém kartiček ke vstupu, kromě toho, že to komplikují občasným návštěvníkům a turistům. A je škoda, že nejsou zavedené nějaké permanentky, které by časté návštěvníky trochu zvýhodnily.
No a hlavně bych uvítal hlídané parkování pro kola.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimské koupaliště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  LukeD

Datum:  11.07.2006 12:36

Včera jsem se tam byl mrknout na 2 hoďky a nic moc. Za 55,- si tam člověk opravdu nezaplave. Tohle koupaliště je vhodný jen pro batolata. 80% vodní plochy patří jim. Dospělý si holt musej zajet někam na přehradu. To koupliště předtím bylo proti tomuhle zlatý !

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimské koupaliště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lukáš Němec

Datum:  12.07.2006 08:20

Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti tak chrudimské koupaliště je široko daleko naprosto bezkonkurenční.

Vzhledem k finanční náročnosti celého projektu sklidila radnice od X lidí tradičně kritiku, ale já osobně jsem opravdu rád že je takovéhle koupaliště k dispozici.

PS. Jen bych posunul tu levnější sazbu na 15h Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Chrudimské koupaliště

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  myš

Datum:  10.07.2006 18:05

Co by mohlo být nové?Jiné koupaliště,kde by si užili i dospělí a zároveň by ho mohli navštěvovat i sociálně slabší.Za 55Kč denně pro jednoho je to vyloučeno...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.