Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Atletika tělesně postižených II- dopis novinám

Odesílatel:  TomášBrůna

Datum:  11.07.2006 08:32

Dobrý den Vážená redakce Novin Chrudimska ,

tento email, píšu jen pro klid svého svědomí. V průběhu června jsem se snažil kontaktovat Vaše Noviny, pro možnou annonci připravovaného závodu tělesně postižených v Chrudimi. Chtěl jsem tím umožnit i dalším spoluobčanům jak zdravím tak tělesně postiženým, aby načerpali energii, která z těchto sportovců vyzařuje. Reakce žádná, je možné že to bylo způsobeno volebním chaosem, ale to přeci není problém napsat odpovědět, biť jen stručnou, ... děkujem, nemáme zájem. Vím, že v Chrudimských novinách jsou zajímavé články o sportu, o fotbale, a možná i o jiném populárním sportu. Proč se nezajímáte, po upozornění, i o ostatní sporty? To že v Chrudimi budou závodit paralympici, není zajímavé, kolikrát tady závodili? Ani jednou, ale to že v B třídě fotbalu obsadili Kameničky desáté místo, je opravdu zajímavé, jsem rád, že jsem se to dozvěděl. Omlouvám se všem fanouškům Kameniček za zneužití informace a přeji další úspěch. Je to určitě úspěch a všem sportujícím v jakémkoli sportu to ze srdce přeji.
Je to pouze můj subjektivní názor, ale musel jsem ho napsat.
Bohužel názor Novin na takovouto věc jsem se doposud nedozvěděl.

Děkuji a přeji redakci úspěšné plnění plánu a dalších sportovních zážitků.

Spolupráce se serverem www.chrudim.cz je dle mého pružnější a zajímavější.
Tímto děkuji administrátorovi a celému týmu serveru za ochotu spolupracovat se závodem tělesně postižených v Chrudimi.


Tomáš Brůna

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Atletika tělesně postižených II- dopis novinám

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  martina

Datum:  11.07.2006 12:22

Myslím si, že by se měli více podporovat takové akce pro tělesně postižené a více o nich informovat veřejnost. Pořád se o tom jen mluví a když přijde na věc tak "skutek utek"

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Atletika tělesně postižených II- dopis novinám

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jhsoft

Datum:  11.07.2006 12:19

I já musím souhlasit s touto kritikou. Sám bych uvítal tak jak píše pan Brůna více informací o sportovních akcích a nejenom těch. Myslím, že v Chrudimi i okolí se toho děje podstatně více než je v novinách uváděno. Co se týče paralympiků, myslím, že opravdu stojí za těch pár písmenek, protože to co předvádějí na stadioně oni, se jen tak nevidí.... P.S Kameničky do toho! HAHAHA! )

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Atletika tělesně postižených II- dopis novinám

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lubomír

Datum:  11.07.2006 08:39

Souhlasím s vaší kritikou! I ve zpravodajství Chrudimska na netu se hlavně dozvíme kde se narodilo jaké mimčo a kdo je doma očekává. Mám dojem,že takových zpráv je až příliš.Nebo jsou tyto zprávy placené zadavatelem?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Atletika tělesně postižených II- dopis novinám

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  TomášBrůna

Datum:  11.07.2006 09:59

Reakce redakce Novin Chrudimska na sebe nedala dlouho čekat, pan Zahrádka se mě omluvil a potvrdil zájem o připravovanou akci. Nevím jestli to není trochu pozdě nebo je to tak dobře? Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Atletika tělesně postižených II- dopis novinám

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kokotek

Datum:  12.07.2006 08:06

Nutno podotknouti, že fotbal, mimina, mariáš, činy chrudimského MÚ a kdejaká další nejdůležitější věc ze života města a okolí jsou přeci prioritní a nějaké menšinové sporty přeci nebudou brát místo kritické situaci na konci tabulky pralesní ligy.

noviny chrudimska dle mého nejsou novinami Je to jen sbírka informací pro lidi, aby se pobavili a né něco dozvěděli.
..v blízké době očekávám články typu...přijede pouť, je tu pouť, byla tu pouť. Pralesní liga je za dveřmi, liga začala,Kameničky drtí soupeře Úsměv ,mariášnická liga začala,Mariášníci se durdí¨, že ruší padesátníky.....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Atletika tělesně postižených II- dopis novinám

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  TomášBrůna

Datum:  12.07.2006 08:19

Úsměv je to s k smíchu a zárověň je to bohužel pravdivá skutečnost! Ale demokracii jsme se naučili hodně rychle, jinde k tomu potřebovali 1/2 století a my ji máme.....? máme? ......máme jí vůbec? Úsměv Zde je problém celé společnosti, když se v médiích bude tvrdit, že ......rohlíky s plísní a náběhem na květ, jsou zdravé........, budou se o ně někteří lidé prát. Proto věřte bezmezně novinám, televizi i rádiu, jste pak lehce manipulovatelní!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Atletika tělesně postižených II- dopis novinám

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kokotek

Datum:  12.07.2006 11:54

Každý má svobodnou volbu.
Svobodná volba každého z nás se týká i výběru tisku.
Mým favoritem nejsou NCh, ale jiné periodika, ve kterých najdu to své. To že lidem asi vyhovuje obsahová náplň tohoto periodika je věcí jinou.
Myslím, že redakce holt reaguje na prodejnost novin a rezignuje na kvalitu - nechce být ani bulvární, ani intelektuálská - holt taková domácí....venkovská?...dle rázu kraje? Jestli s tím mohu jako čtenář něco udělat? Buď se ozvat, nekupovat či nečíst. Já jsem zvolil druhou variantu. Občas si něco přečtu, ale nevyhledávám.
...myslím, že dnes existuje pružnější medium (internet) a lidé se mohou dozvědět info o akcích i z jiných zdrojů než z NCh.

přeji hodně zdaru

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Atletika tělesně postižených II- dopis novinám

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kokotek

Datum:  12.07.2006 11:59

mimochodem zkuste dát info i na www.chrudimka.cz to je docela dobrý www pro myslící lidi.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Atletika tělesně postižených II- dopis novinám

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  TomášBrůna

Datum:  12.07.2006 12:49

Hmm jak jinak nžli souhalsit! tam mě to pomohl dostat administrátor, dík za názor a přeji úspěšné dny Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.