Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Letní kino - Parkoviště?

Odesílatel:  Lajos

Datum:  27.04.2006 19:16

Co říkáte myšlence na místě letního kina vybudovat záchytné parkoviště? Podle mě je to poměrně šílená myšlenka, kvůli lenosti lidí zlikvidovat perfektni amfiteátr v centru města, to že minulé léto kvůli deštivému počasí nechodili lidi přece nemůže kino s takovou tradicí zlikvidovat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino - Parkoviště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  John Malkovich

Datum:  17.07.2006 18:30

10let jsem tam nebyl,tak mi to je celkem jedno.Šíleně mi vadějí komáři a kdo by se v dnešní době DVD,honil do kina.A Letní kino využívali poslední dobou stejně jen cikáni na ty svoje festivaly.To mi daleko víc vadí ujetá úprava Široké ulice.To mohl vymyslet naprostý demagog.Jinak proti panu Kuštovi nic nemám a myslí,že např.stavba v poděbradově ulici bude vzpadat líp,než ten humus co tam byl.Ještě by ho měli pustit do Revoluční ulice,aby to tam trochu zvelebil.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino - Parkoviště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ja

Datum:  15.07.2006 13:33

Podle mě je škoda zničit letní kino, kvůli parkovišti. To určitě vymyslel p. Libý, kdo jiný by toto mohl vymyslet. A teď, když si představím, že by ho měl vystřídat p. Čechlovský ... to je katastrofa. ODSku volím, ale myslel jsem si, že navrhnou někoho zkušenějšího a někoho poctivého.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino - Parkoviště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  leonid

Datum:  01.07.2006 22:30

V Pardubicích promítá letní kino! S úspěchem! Jeďte se tam chrudimáci podívat!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino - Parkoviště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Chrudim2006

Datum:  11.05.2006 08:33

Podle meho nazoru vybudování parkovište...je dobrý nápad,jelikož není kde parkovat ! Ale zrovna na místo letního kina..? by to být nemuselo !!! Kam budeme v léte chodit? Do Pardubic..? Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino - Parkoviště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  28.04.2006 08:28

Domnívám se, že lidé vloni nechodili do leťáku kvůli špatnému počasí. To je u Vás jenom přání, otcem myšlenky

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino - Parkoviště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  27.04.2006 20:36

V Chrudimi jsme vždy napřed. V Pardubicích teprve letní kino zřizují, zatímco v Chrudimi jej už rušíme. Škoda, že do Chrudimi nezavítá nějaký Fučík. Mohl by napsat reportáž o městě, kde včera znamená zítra.
Nepřipravuje se zase nějaký výhodný a vyvážený prodej pane starosto Libý? Já vím ona ta volební kampaň něco stojí, že ano?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino - Parkoviště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kokotek

Datum:  03.07.2006 13:42

co to spojit a udělat tam carkino. Dopolko parkoviště a večer si s autem zajedete do první řady a budete ze své káry sledovat nějakou tu americkou ptákovinu.
...samozřejmě, že tam budou na kolech jezdit hostesky a nabízet nápoje a popcorn...aby to byla amerika jak vyšinutá Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino - Parkoviště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  06.07.2006 22:59

Docela bezva nápad. Jen by tam každý musel jet alespoň hodinu předem a tak hodinu po by odjel. Je tam hodně špatný příjezd. Jsme v Chrudimi, takže ovšem nejprve by muselo být výběrové řízení, poté výhodná a vyvážená smlouva a prodej, tak dva tři melounky pod odhadem. Město by prvou splátku dostalo někdy kolem r. 2020. Mezi tím by nastoupil architekt a zrekonstruovala by se Lázeňská, znovu by se upravil náhon a hradby, no 30 – 50 melounů by možná stačilo. No a protože by bylo nutno zprůjezdnit Širokou, za 10 melounků by se odstranily schody.
Kde na to vezmem peníze?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino - Parkoviště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Michal Tereska

Datum:  07.07.2006 09:45

Opět od Vás vskutku pozitivní příspěvek

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino - Parkoviště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  lux

Datum:  16.07.2006 01:39

A není to tak, jak pan Kušta píská na radnici tancujou ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Letní kino - Parkoviště?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwajdan

Datum:  16.07.2006 08:17

Pana Kuštu tady byl čert dlužen.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.