Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  atletika tělesně postižených v Chrudimi

Odesílatel:  Tomáš Brůna

Datum:  05.06.2006 20:01

Dobrý den, snažím se kontaktovat všechny, kdo má chuť povzbudit nebo se nechat motivovat, atletikou tělesně postižených. V Chrudimi v sobotu 15.7. od 10:30 hod. bude k vidění exlusivně atletika vozíčkářů. Jedná se o celorepublikový závod zařazený do Českého poháru, kde budou k vidění sportovci z mateřských klubů z celé republiky, většina nás reprezentuje na mezinárodních závodech a je mezi nimi deset paralympiků. Pokud budete mít zájem se přijít podívat, jak ...JE T MOŽNÉ!! budete určitě překvapeni, jakých výkonů jsou schopni tito sportovci předvádět. Obracel jsem se na Noviny chrudimska o annonci této akce, ale ještě jsem nedostal žádnou odpověď. Proto používám tuto formu, doufám, že to naši novináři pochopí a v případě zájmu mě odpoví na zaslaný email 4.6.2006.
Děkuji za projevený zájem a věřte, že je na co a koho, koukat!! Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: atletika tělesně postižených v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  06.06.2006 12:36

Noviny Chrudimska opravdu ne...před rokem jsem jim psala mail s dotazem, jestli nechtějí napsat o jedné akci a ani se neobtěžovali odpovědět...Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: atletika tělesně postižených v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  06.06.2006 07:31

Noviny Chrudimska je kapitola sama pro sebe a na dlouhé povídání. A k nepochopení. Maximálně vyjde v pondělí po akci pozvánka nebo jen pár-řádkový článeček buď bez fotky či s nerozeznatelnou miniaturou.

Lepší se bude obrátit na MF Dnes, Český rozhlas Pardubice a na www.chrudimka.cz. Tam jsou novináři vstříčnější a se zájmem o podobné dění.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: atletika tělesně postižených v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  06.06.2006 08:59

Zapoměl jsi na www.Chrudim.cz Ok?

PS. akci jsem již přidal http://www.chrudim.info/kultura/akce.php?idakce=1318

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: atletika tělesně postižených v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  07.06.2006 07:12

no to jsem teda hríšník ...... Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: atletika tělesně postižených v Chrudimi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  atletika

Datum:  07.06.2006 12:44

.....Noviny Chrudimska, jsem již jednou poznal z té zaujatější stránky k městským úředníkům, ale proč jim nedat další šanci? Nebo je to k ničemu? Úsměv uvidíme..... Úsměv Kdo bude mít přeci jen zájem, tak je většina závodníků na: www.atletikavozickaru.cz

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.